Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: OFFTOP, czyli dyskusja o wszystkim i o niczym  (Przeczytany 31899 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kaef
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 454
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 08.07.2011, 18:01:47 »

Co mnie najbardziej irytuje, to fakt, że najtańszy cyfrowy aparat za 99zł robi lepsze zdjęcia. Ale ludzie mają tendencje do tego, aby korzystać ze wszelkich bajerów jakie wsadzone są w komórkę. Nie ważne, że gówno z tego wychodzi, ważne, że "mam 6Mpix aparat w komórce, wow, ale jestem super". Komórka z aparatem - 400zł. Komórka i aparat - 200zł i 100zł.
Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 09.07.2011, 05:45:11 »

Ale to cudenko jest naprawde robione kalkulatorem. Sądzac po skrocie dsc obstawiam starego sony ericssona. Tak skopane ze to sie nadaje tylko na natychmiastowe wywalenie do kosza. I tu KaeF ma pełną racje.

//KaeF: Ty to znasz dobry czas żeby na forum wejść:) Normalni ludzie głęboko śpią o tej godzinie.

//Danyeru: Zatem jestem nienormalny, bo o tej godzinie z miasta wracałem. Chichot

//EN: To ja się przyłączam bo niedawno mi się zdarzyło o 4 ruszyć na wschód słońca. laugh
« Ostatnia zmiana: 31.07.2011, 22:19:35 wysłane przez EN » Zapisane

Dorwać mnie można na:
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeFotografia i obróbka zdjęćWątek: OFFTOP, czyli dyskusja o wszystkim i o niczym
Skocz do: