Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: SLOT Forum  (Przeczytany 1785 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 07.06.2007, 20:07:53 »

Czasu do tego "wydarzenia" pozostało jeszcze trochę, jednak wypadłoby napisać co nieco więcej, o tym, o czym na razie chodziły tylko plotki Uśmiech

Z rozmów na IRCu wynikł pomysł by wraz z innymi forumowiczami się spotkać, a że na razie nie jestem jeszcze w stanie imprezy tylko dla naszego grona zorganizować pomyślałem, że moglibyśmy(oczywiście tylko chętne osoby) spotkać się podczas SLOT Art Festiwalu w Lubiążu pod Wrocławiem.

Trochę więcej o tej imprezie: SLOT to skrót Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych, jak można więc wnioskować SAF to bardzo twórcza impreza Mrugnięcie Przez 5 dni odbywają się tam warsztaty, wykłady, koncerty, teatr, kino i wiele innych, jeśli chodzi o tematykę, to jest ona na prawdę szeroka - od gry na bębnach, przez pojki, szermierkę, kajaki(tak, podobno będzie można zrobić swój kajak Język ) aż po GNU/Linuksa. W zeszłym roku miałem nawet okazję być na warsztatach z GIMPa Mrugnięcie
W tym roku SAF odbywa się w dniach 11-15 Lipca.
Jest to impreza płatna, zamknięta, bez alkoholu i innych takich.
Odpowiedzi na resztę pytań(program, ceny itd) znajdziecie na stronie festiwalu: http://www.slot.org.pl lub http://www.slot.art.pl lub proszę pytać mnie osobiście - byłem i uczestniczyłem.

Nie będzie to typowy zlot, bo tak jak pisałem - nie czuję się na siłach by zorganizować takie wydarzenie, tym bardziej samemu. Będzie to po prostu okazja do spotkania się, i uczestniczenia w fajnej imprezie Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: SLOT Forum
Skocz do: