Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnatury Jokera  (Przeczytany 9383 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
CreaT
Gość
« Odpowiedz #14 : 26.08.2010, 12:08:55 »

Nie, nie tym razem. Styl jest bardzo podobny. Brzydkie kolory, pustka, nuda niewtopiony render,słabe światło. I na Boga proszę Cię rób napisy!
Poszukaj tutków na innych, dobrych stronach, bo te tutaj są stare już w większości. Wejdź do fabryki tutoriali i przeczytaj tutki Kedzoja dwa i jeden mój, tam masz najnowsze efekty.
Pozdrawiam.

Proszę cię, nie załamuj mnie. Pustka ? Człowieku popatrz na swojego messiego, widzę tam tylko jakieś białe gówno na środku i po bokach niebieski i słaby render, niewtopiony render ? Teraz dowaliłeś, ja tu widzę wtopienie, przez światło oraz kolory. Czemu ma robić napisy, żeby był taki jak ty ? Żeby wszędzie pchał okropne napisy ?



Nawet mi się podoba, fajne kolory, niezłe światło jak i render. Tło fajne.
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 26.08.2010, 12:10:28 »

Cytuj
Lime Point 7. Czas popracować nad renderem. Duplikujemy go i ustawiamy Tryb warstwy: Przesiewanie, Krycie: 34%

Nie zrobiłeś tego. A nawet jeżeli zrobiłeś, to nie dało to zadowalającego efektu i trzeba dalej popracować nad nim.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 26.08.2010, 12:12:43 »

Człowieku, ty oceniasz chyba tylko, żeby zrobić na złość. Przecież tu włosy, ręce odstają od tła jak nie wiem.
A napisy niech robi, bo tylko tak się nauczy je robić.
Zapisane

CreaT
Gość
« Odpowiedz #17 : 26.08.2010, 12:15:31 »

Człowieku, ty oceniasz chyba tylko, żeby zrobić na złość. Przecież tu włosy, ręce odstają od tła jak nie wiem.
A napisy niech robi, bo tylko tak się nauczy je robić.

Nie, po prostu zaczynasz mnie wkurzać. Od kiedy robisz tutków na arti to udajesz cwaniaka, żeby nie odstawały od tła to co, ma ją może całą niebieską zrobić ?
Zapisane
-Joker-
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 20
Galeria Użytkownika

-Joker-


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 26.08.2010, 12:20:18 »

Nawet mi się podoba, fajne kolory, niezłe światło jak i render. Tło fajne.

Dzięki  Uśmiech

Cytuj
Lime Point 7. Czas popracować nad renderem. Duplikujemy go i ustawiamy Tryb warstwy: Przesiewanie, Krycie: 34%

Nie zrobiłeś tego. A nawet jeżeli zrobiłeś, to nie dało to zadowalającego efektu i trzeba dalej popracować nad nim.

Zrobiłem, ale uznałem efekt za zadowalający, widocznie się pomyliłem.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 26.08.2010, 12:27:19 »

Nie chodzi o to, że odstają kolorystycznie, ale odcinają się od tła całkowicie, krawędzie odstają i są zbyt widoczne. A kto udaje cwaniaka ten udaje.
Zapisane

Maly94
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 301
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 26.08.2010, 13:34:45 »

Ehh wtrącę się do rozmowy
sygna która zrobił -Joker- jest dobra. Simon zrozum, że nie każdemu też się podobają twoje tagi z piłkarzykami bo akurat tą co masz w podpisie mi się w ogóle nie podoba render a za nim biała plama.
Co do pracy jokera to jak dla mnie światło i kolory są dobre zresztą ten styl mi się bardzo podoba.
Zapisane



Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26.08.2010, 14:24:58 »

I nie każdemu podobają się takie sygny jak jego ostatnia zrozum to. A o ile creata zdanie szanuję to raczej Twoje mnie nie obchodzi, bo za mało potrafisz.
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 26.08.2010, 16:01:31 »

Według mnie jak na praktykę z tutorialem to praca wyszła przyzwoicie. Odpowiednio zastosował textury i światło daje rade. Jedynie czego zapomniał to wymazać z twarzy rendera textur.
Zapisane

Fareius
Gość
« Odpowiedz #23 : 26.08.2010, 16:34:46 »

Simon, krytykujesz, a kurna sam nie robisz dobrze. Wiem ja robie słabe sygny, ale ty kurde gadasz tak jakbyś był master of signatures... Weź się ogarnij i zanim skrytykujesz pomyśl...
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury Jokera
Skocz do: