Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Monitor dla grafika  (Przeczytany 11435 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dropson
Użytkownik

Reputacja: -9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 308
Galeria Użytkownika

Dropson


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 10.09.2010, 08:23:35 »

W domu mam jednego Della, działa już 2 lata, na razie żadnych problemów z nim nie było. Kolega też ma Della i też mu się jeszcze z nim nic nie działo.

Też mam Dell i sobie chwalę. Porządna firma i przystępna.
Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 12.09.2010, 01:39:58 »

Dzisiaj otrzymałem monitor. Po podłączeniu, i kalibracji kontrastu/jasności jest pięknie Uśmiech, jeśli o mnie chodzi to naprawdę polecam.

Po dniu posiadania zawsze wszystko jest piękne Język

Od LG jednak monitory odradzam, w sumie, to nigdy nie widziałem monitora LG, który by miał na prawdę siekierę obraz.

Nie wiem, jak z LCD-kami, ale gdyby nawet jakość obrazu w CRT była równie słaba, to mam LG-ka (CRT), który spokojnie działa już dziewięć lat i używałbym go nadal, gdyby nie to, że musiałem go odstąpić ojcu.

Każdy zachwala, co swoje, bo są to opinie wysnute zazwyczaj z doświadczeń z tylko jednym modelem Mrugnięcie Tak samo rodzą się złe opinie. Dopóki nie jest się profesjonalistą, to IMHO nie ma co się zbytnio zagłębiać w szczegóły.
SHB: Też ciągle mam CRT'ka, który miecie wiele nowych monitorów i wychodzę z założenia, że jeżeli coś jest nowsze, nie oznacza, że lepsze. Jak CRT od LG, Dell'a(?) się sprawują to nie wiem, bo kontaktu z nimi nie miałem.

« Ostatnia zmiana: 12.09.2010, 10:56:48 wysłane przez SECONDHEARTBEAT » Zapisane

Mordrag122
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 296
Galeria Użytkownika

Mordrag122


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 12.09.2010, 10:15:41 »

Dzisiaj otrzymałem monitor. Po podłączeniu, i kalibracji kontrastu/jasności jest pięknie Uśmiech, jeśli o mnie chodzi to naprawdę polecam.

Po dniu posiadania zawsze wszystko jest piękne Język

Otóż to Uśmiech zaczęłam zauważać następujący efekt na gradientach jak przedstawiony na tym obrazku (pierwszy z lewej):

Na szczęście monitor posiada złącze DVI, zamówiłem kabel (nie ma w komplecie) i mam nadzieję, że ten efekt zniknie. Być może to wina mojej karty graficznej (Geforce 6200 128mb Język).
« Ostatnia zmiana: 12.09.2010, 13:09:13 wysłane przez Mordrag122 » Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 12.09.2010, 13:10:08 »

Heh, DVI, ja tam zamierzam podłączyć swój monitor pod HDMI - w laptopie mam tylko do wyboru D-sub lub HDMI, ewentualnie przejściówki, ale po co? Dlatego też szukałem takiego monitora, żeby dało się go podłączyć przez HDMI.
Zapisane

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeSprzęt dla grafików (Moderator: Hasia)Wątek: Monitor dla grafika
Skocz do: