Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Wakacyjna Liga 2010 - Eliminacje  (Przeczytany 10337 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 02.08.2010, 16:21:49 »

Oto siedem prac, nadesłanych przez siedmiu śmiałków, którzy postanowili wziąć udział w Lidze.
Pierwszą z nich należy przybliżyć poprzez kliknięcie (bo ktoś może na to nie wpaść i napisze, że kiepska jakość...).

A:
http://www.gimpuj.info/replacement.png

B:
http://www.gimpuj.info/replacement.png

C:
http://www.gimpuj.info/replacement.png

D:
http://a.imageshack.us/img28/3083/fantastyczna.png

E:
http://www.gimpuj.info/replacement.png

F:
http://www.gimpuj.info/replacement.png

G:
http://www.gimpuj.info/replacement.png

Należy oddać po jednym głosie na cztery spośród nich, każdy głos należy uzasadnić, a wybrane prace zaznaczyć pogrubieniem lub kolorem.
Głosowanie zostanie zakończone 9 sierpnia ok. godziny 20:00.
Proszę napisać do mnie jeśli któraś z prac nie będzie się wyświetlała,

A: 0
B: 0
C: 0
D: 0
E: 0
F: 0
G: 0
« Ostatnia zmiana: 02.08.2010, 17:37:32 wysłane przez Sooly » Zapisane

natanielcz
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 80
Galeria Użytkownika

natanielcz


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.08.2010, 18:12:47 »

A: 0 - kosmiczne.. wesołe... ale wilber tu nie pasuje!!! ;-)
B: 0 - do oranżady nie pasuje. za mało akcji i bąbelków ;-)
C: 1 - mało soczyste te pomarańcze ;p mogłeś/aś dodać jakieś krople wody koło pomarańczy
D: 1 - smak czerwony? :DD ale tego się nie będę czepiał ;p ogólnie ładna praca ale nie jest tą pierwszą ;-( próbuj dalej ;-)
E: 0 - tu z kolei za dużo fajerwerków i zbyt jaskrawe kolory. strzela po oczach (przynajmniej moich ale nie jestem pewien czy czasami siostrę obok nie oślepiło trochę ;p)
p.s. ten niebieski napis jest również fatalny..
F: 1 - ciekawy pomysł ale nie przyciąga uwagi tak jak praca zwycięzcy
G: 1 - buzia sama się uśmiecha ;-) jakby była taka oranżada u mnie to już bym kupił Mrugnięcie fajny pomysł. estetycznie. może trochę te bąbelki 2D ale to i tak jest najlepsza praca, a poza tym nie wiem czy jakby były 3D to czy zachowały by urok

// Sooly: Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem... Przeczytaj to, co napisałem pod pracami. A i weź jakiś mniej męczący kolor.

edit: ups. nie doczytałem, że cztery ;-)

// Sooly: Dzięki. Zmieniłem punkty żeby u WertyS'a było więcej niż u Cibie bo ludzie mogą się pogubić.

Proszę bardzo ;-) Może uda mi się zmobilizować i przygotować coś na następną serię, bo teraz jakoś czasu nie było Skwaszony
« Ostatnia zmiana: 03.08.2010, 20:59:40 wysłane przez natanielcz » Zapisane
Wertyś
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 720
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02.08.2010, 20:14:17 »

A: 1 - staranna praca zawierająca wszystkie potrzebne szczegóły. Wykonanie mogłoby być ciekawsze, ale to nie stoi na przeszkodzie by znalazła się w mojej najlepszej czwórce.
B: 1 - Praca dobrze wykonana i przejrzysta, ma pasujące kolory i bardzo dobry napis.
C: 2 - w tej pracy autor dobrze zastosował tekstury i stworzył dobry napis pasujący do reszty.
D: 1
E: 0
F: 2 - Kolejna prosta, dobrze wykonana praca. Autor dobrze zastosował kolory i wykonał dobry napis. Tutaj oddaję ostatni głos.
G: 1
« Ostatnia zmiana: 03.08.2010, 13:51:43 wysłane przez Sooly » Zapisane
Potwoor
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Potwoor


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03.08.2010, 20:24:44 »

A: 2 Według mnie przed najlepiej zrobiona praca . Świetnie dopasowane kolory, ładny napis i ogółem wszystko czytelne.
B: 1 Nie przypadła mi zbytnio do gustu... ten rysunek bardziej by pasował do reklamy soków owocowych. Trafia na 5. m-sce, lecz to już jest niestety miejsce niepunktowane
C: 3 Praca nawet dobra, ale przy tych pomarańczach mogłeś/łaś dorobić trochę wody bo ten rusunek w takim stanie bardziej by pasował do jakiejś "pomarańczowej pustyni" ale ogólna całość wystarcza by twoja praca zajęła 4 miejsce...
D: 2 Bardzo ładna praca. Dobre dopasowanie kolorów i nie zapomniałeś/aś o wielu bąbelkach , ale musze się przyczepić do dwóch rzeczy: Po pierwsze - smak czerwony? Lepiej by tu pasował napis "czerwona". Po drugie ta dziewczyna(?) na rysunku wygląda jakby piła wino a nie oranżadę... pare białych kropek załatwiło by sprawę. Ale... 3. miejsce ci się należy
E: 0 Nie powiem że jest ładna, bo ładna nie jest. Kolory zbyt jaskrawe i... ogółem to jakoś zbyt ładnie nie wygląda. Mimo wszystko jednak, twoja praca trafia na przed-ostatnie 6. m-sce
F: 3 Brawo! To jest właśnie najładniejsza praca. Znakomite zastosowanie tekstur(?), piękny napis, wszystko czytelne... aż chce się ją wypić Chichot
G: 1 Najładniejszy w tym całym projekcie jest napis... "Orɐnżɐd>"(czy jakochś tak) a reszta to: źle, źle i... jeszcze gorzej. No bombelkach widzę piksele (chyba że mi się tylko wydaje) obok wszystkich znaków widze szare linie, a ta tabela wartości odżywczych... wygląda jak robiona w paincie. Niestety to najbrzydsza praca, więc trafia na moje ostatnie, 7. m-sce
Zapisane
Paul
Gość
« Odpowiedz #4 : 03.08.2010, 20:57:15 »

A: 3 - chyba najlepiej się prezentuje, choć można by tą pracę jeszcze trochę urozmaicić, bo ciut biedna się wydaje. Nawet dobrze wyszła ci tabelka z wartościami odżywczymi, tylko szkoda że ten zielony tekst wychodzi na tą ciemniejszą linię.
B: 2 - też w miarę dobra praca, dość prosta, w sumie bardzo wiele podobnych można zauważyć na jakiś tańszych soczkach. ;P
C: 4 - całkiem odmienna praca przy pozostałych, ta pani przypomina mi trochę klimaty Falloutów ;d. Te pomarańcze trochę brzydko wyszły, no i te napisy strasznie zasysają, ale po za tym jest ok.
D: 2
E: 0
F: 4 - Także dość prosta, ale ogólnie wszystko w miarę dobrze się ze sobą komponuje.
G: 1
Zapisane
Piterski+
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 82
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 04.08.2010, 14:10:18 »

A: 4  Dobrze dobrane kolory ale troche prosta, czcionka również mi nie przypadła do gustu, najgorsza jest ramka z wartościami odżywczymi.

B: 2  Również dobrze dobrane kolory ale brakuje jej tego czegoś pozatym napis taki troche prosty. Ale nie razi w oczy Mrugnięcie

C: 5  Bardzo ładna. Czcionka dużo ładniejsza niż w poprzednich pracach ale brakuje tego czegoś po czym bym poznał bez napisu, że to oranżada np. bąbelków.

D: 3  Hmm wydaje mi się, że motyw anime nie pasuje do takiego czegoś, napis "oranżada czerwona" troche wbija sie w oczy i razi. No i składniki wartości odżywczych powinny wszystkie być wyrównane do lewej.

E: 0  Nie podoba mi się. Za bradzo razi i jest troche nieczytelne Główny napis również za bardzo razi i jest nieczytelny.

F: 5  Jest Cudowna! Wydaje sie taka gładka, wszystko świetnie do siebie pasuje nic nie razi w oczy. Wręcz czuje orzeźwienie!

G: 1  Nieładna. Nieprzemyślany pomysł pomysł z napisem "oranżada" a napis "Fantastyczna" jest niezbyt staranny i prosty. Wszystko niezbyt ładnie sie konponuje i możnaby popracować troche nad tłem.
« Ostatnia zmiana: 05.08.2010, 19:05:37 wysłane przez Sooly » Zapisane

hasp
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 27
Galeria Użytkownika


szczyt larmerstwa


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 06.08.2010, 19:49:13 »

A: 5 Ujdzie... Czcionka ssie, ale nie jest najgorzej.
B: 2  Widziałem podobne opakowanie jakiegoś hiszpańskiego soku w kartoniku... Okropny był.
C: 6  No... wrzucasz ładną dziewczynę i od razu dostajesz masę punktów. IMHO najlepsza z wystawionych prac. Napis się odcina... jest zbyt... wesoły.
D: 3
E: 1  Jest do bani, ale musiałem gdzieś zmarnować punkt...
F: 6  Taka trochę... zajeżdża przerywinkami z tego programu dla dzieci, co ma w nazwie "xD" Skwaszony Masz punkt, gdyż nie ma lepszych przeciwników...
G: 1  

Jeszcze odnośnie całej całości. Jestem zawiedziony i rozczarowany. Sądziłem, że poziom będzie dość wysoki, a tu co? Dno. Nie chcę nikogo obrazić, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Nie żałuję, że nie zdążyłem dorzucić swojej pracy. Udanego wieczoru.
« Ostatnia zmiana: 06.08.2010, 19:59:24 wysłane przez hasp » Zapisane


Serihen
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 16
Galeria Użytkownika

Serihen


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08.08.2010, 21:48:36 »

A: 6  Widzę jeden błąd, zamiast napisać tłuszcz napisałeś tłuscz, Ale dam ci ten głos
B: 2  Nic ciekawego chociaż też ładnie zrobione.
C: 7  Tutaj podoba mi się tło oraz czcionka i dlatego masz odemnie głos.
D: 4  Tutaj jest nawet spoko chociaż niepasuje mi ta pani ;p
E: 1  Nie postarałeś się, jest tak jak kolega wyżej napisał.
F: 7  Jest bardzo ładna, chociaż lekko niepodoba mi się tło ale może być
G: 1  Nie podoba mi się tutaj napis "Fantastyczna", oraz tło jest słabe

// Sooly: Jeszcze raz przeczytaj to, co napisałem pod pracami i popraw ten głos.
edit: Już poprawiłem
« Ostatnia zmiana: 10.08.2010, 13:20:16 wysłane przez Sooly » Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyLigaBitwy ligoweWątek: Wakacyjna Liga 2010 - Eliminacje
Skocz do: