Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: setpc.pl  (Przeczytany 3567 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 03.04.2010, 17:17:41 »

Witam!
Chciałem wam przedstawić stronę z którą użeram się od dłuższego czasu. Idea strony jest bardzo prosta, jest to katalog konfiguracji sprzętowych które można dodawać, przeglądać, komentować, oceniać. Na wielu forach dot komputerów częste są wątki jaki komputer kupić, wiec wychodzimy na przód pytającym którzy mają gotowy katalog i konkretną ilość konfiguracji do przegrzebania (w założeniu).

Silnik strony napisany od początku, dlatego chciałem was poprosić o przetestowanie go. Uwagi i opinie mile widziane. Gdybyście pododawali swoje konfiguracje to jestem w niebie:). Całość stoi na słabiutkim hostingu wiec jeżeli będą problemy z ładowaniem czy coś to nie ja. Nie walidowałem xhtml i css bo boje sie wyniku, ważne że strona wygląda jak miała w założeniu. W ie i starszych wersjach opery nie ma zaokrąglonych rogów w contencie, postaram sie zamienić na wersje obrazkową jak znajdę trochę więcej czasu.
Mamy w planach napisanie FAQ i kilku artykułów na temat sprzętu i jego składania własnoręcznie. i też codziennie mają pojawiać się newsy. Kanał RSS będzie, i do newsów i do konfiguracji prawdopodobnie ale jeszcze nie teraz. Na razie katalog świeci pustkami i wiec ty się nie przejmować.

Link do strony
Z góry dzięki Mrugnięcie
Zapisane
Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03.04.2010, 17:33:35 »

Link aktywacyjny nie działa (błąd "Parse error: syntax error, unexpected T_BREAK, expecting ',' or ';' in /usr/home/ggmys/domains/setpc.pl/public_html/validate.php on line 26"), różnej wielkości przyciski "OK" i "Rejestruj". Jeśli jeszcze coś zobaczę to napiszę.
Zapisane

Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 03.04.2010, 17:39:30 »

hmm jeszcze wczoraj działał... zobacze co moze byc nie tak, dzieki

Edit: już działa aktywacja
Zapisane
Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04.04.2010, 11:58:44 »

Czy przy dodawaniu zestawu administrator musi potwierdzić dodanie, czy od razu konfiguracja powinna być w katalogu? Chciałem dodać, ale po kliknięciu przycisku "dodaj" czyści mi wszystkie pola, a w katalogu pusto.

PS. Zbyt mała liczba informacji w polu "Czy wiesz że...". jest tylko około 5 powtarzających się. Mam nadzieje, że w finalnej wersji serwisu będzie ich więcej.
Zapisane

Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 04.04.2010, 21:54:57 »

Nie wiem co jest, u mnie działa. Error po twojej stronie, wyczyść ciastka w przeglądarce albo coś. Zobacz czy napewno jest 10 znaków w tytule lub 100 w opisie.
Zapisane
caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 04.04.2010, 22:00:15 »

Niezły pomysł, ciekawy design. Jedyne co bym zrobił (jeśli chodzi o wygląd). To jakoś bardziej wyróżnił "O co chodzi?", bo szczerze mówiąc, mój wzrok najpierw poszedł na kolorowe miniaturki na dole.
Zapisane

pozdro & poćwicz

Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 05.04.2010, 07:58:07 »

Po wyczyszczeniu ciasteczek, historii, nawet rejestru w kompie dalej nie działa. Sprawdzane na trzech przeglądarkach (Mozilla Forefox, Opera, IE8).

PS. W Mozilli pola w dodawaniu zestawu są zaokrąglone, a w Operze są kwadratowe. Nie wiem jakie powinny być... I belkę gdzie wpisuje się pamięć RAM można przedłużyć do takiej długości jak inne belki...
Zapisane

Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 05.04.2010, 11:05:09 »

Masz starą wersję Opery, która jeszcze nie obsługuje zaokrągleń w CSS. Sprawdzałeś czy wypełniłeś faktycznie wszystkie pola? I czy minimalną ilość znaków wpisałeś (gdzie trzeba)?
« Ostatnia zmiana: 05.04.2010, 23:39:14 wysłane przez Danyeru » Zapisane
Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05.04.2010, 11:14:40 »

Pola wypełnione wszystkie, w nazwie mam ponad 20 znaków, w wrażeniach pewnie coś około 400...

EDIT. Już wszystko działa, powodem była cena. Podałem przedział xxxx-xxxx i chyba wywalało "-". Ogólnie działa.
EDIT2. Strona wywala elementy po dodaniu zestawu: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=62086
EDIT3. Przydałoby się formatowanie tekstu... Nie zachowało odstępów między linijkami, przez co wszystko się zlało, i jest bardzo, ale to bardzo nieczytelne... możliwość edycji przez autora też by się przydała, no i w końcu BBCode (jeśli jest to napiszę od nowa z BBCode), lub tagi HTML...
« Ostatnia zmiana: 05.04.2010, 11:27:06 wysłane przez Bocian » Zapisane

Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 05.04.2010, 12:58:16 »

Zrobiliśmy na razie że zachowuje entery http://setpc.pl/art.php?id=5 . Dzięki za zaangażowanie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 05.04.2010, 17:02:04 wysłane przez Dávn » Zapisane
caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 05.04.2010, 13:32:18 »

Przydałoby się wyróżnić linki innym kolorem niż tekst
Zapisane

pozdro & poćwicz

cinek6413
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 91
Galeria Użytkownika


www.blogskra.tk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 11.04.2010, 15:26:23 »

Popraw błędy w xhtml bo masz ich z 30 i 21 ostrzeżeń, 24 błędy w css? Dlaczego to piszę zapewne wiesz, lepsza pozycja strony Mrugnięcie
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: setpc.pl
Skocz do: