Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Oceniamy kreatywnie!  (Przeczytany 54239 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 29.04.2011, 18:51:27 »

Aś się natworzył, szkoda, że interpunkcja i to takim najprostszym poziomie u Ciebie leży i kwiczy.
Oczywiście mało wiesz o forum i o tym, co promujemy i dlaczego wygląda tak a nie inaczej. Ponieważ ubzdurałeś sobie, że wiesz, nie przemówią do Ciebie moje wyjaśnienia. Idąc dalej: (sprawa życzeń) nie wiesz co to znaczy "żart"? Chyba nie, szkoda. Co do Twoich propozycji tutoriali podejrzewam, że zostało Ci uzasadnione czemu "nie". A co do oceny prac innych, każdy ma prawo do własnego zdania, czy uważa, że zielone marchewki są ok, czy nie.
Zapisane
Raven77
Gość
« Odpowiedz #57 : 29.04.2011, 21:02:53 »

A co do oceny prac innych, każdy ma prawo do własnego zdania, czy uważa, że zielone marchewki są ok, czy nie.
Więc wyraziłem swoje zdanie, zabolało?
Może warto zastanowić się nad tym co napisałem. Zamiast opisywać moją interpunkcję, może zaraz sie okaże, że mój rozmiar buta Ci się nie podoba. Przerabiałem już z Wami wycieczki osobiste, kiedy zabrakło Wam argumentów w temacie. Człowieku bądź poważny, dorosły jesteś. Skoro mianujesz moderatorem 13 letniego chłopca, to czego sie spodziewasz?

Obojętnie jakby na ten temat nie patrzeć, grafika nie stoi sygnaturami i Gimpem tylko. To małe części większej całości. Oczywiście to tylko moje sugestie, bo co mi do prowadzenia tego forum. To Wasz cyrk.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 29.04.2011, 23:19:10 wysłane przez Terrqge » Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 29.04.2011, 21:05:12 »

Więc wyraziłem swoje zdanie, zabolało?

Tutaj raczej nie ja skacze i rwę się z bólu po tekście oponenta.
Wyraziłem swoje zdanie, Twoje posty to Twój cyrk, ale piszesz je, aby inni je czytali, więc postaraj się bardziej.
Zapisane
Raven77
Gość
« Odpowiedz #59 : 29.04.2011, 21:30:27 »

Jaki ból, urojenia masz.
No przykro mi, nie będę się starał bardziej.
Chcecie kreatywnie oceniać użytkowników. Oceniłem kreatywnie wasze poczynania.
Okazuje się ,że Wy (sądząc po części postów w tym temacie) bardzo chętnie będziecie nawet brutalnie (taka propozycja też była) oceniać innych. Natomiast was nie wolno.
Kończę bo zaraz okaże się, że napisałem o jedno słowo za dużo i to będzie naprawdę tragedia.
Życzę przyjemności, mądrych i trafnych decyzji w prowadzeniu forum.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 29.04.2011, 23:19:49 wysłane przez Terrqge » Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 29.04.2011, 22:15:12 »

Raven77 zgadzam się z Tobą w 100%.

Wszystko.
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 29.04.2011, 22:50:09 »

Ciągle piszecie, jacy to jesteście niezadowoleni z tego forum, jakie jest beznadziejne i w ogóle, ale czemu w takim razie nie usuniecie zwyczajnie swoich kont, tak jak to zrobił Domaxi, i nie pójdziecie gdzie indziej?
Zgadzam się z tym, że nasza ekipa nie jest doskonała, jest w niej kilka naprawdę nieodpowiednich lub totalnie niepoważnych osób, a część w ogóle przestała być aktywna na swoich stanowiskach, ale trudno jest znaleźć kogoś lepszego, bo generalnie kompetentni ludzie nie mają czasu na takie bzdury...

Co do PS-a i innych komercyjnych programów - to forum ma na celu propagowanie wolnego oprogramowania, więc nie dziw się, że użytkownicy PS-a są tu szykanowani, to tak jakbyś zaczął wychwalać Windowsa na forum Linuxa, z pewnością by Cię wyśmiali...

Ja też uważam, że Gimpuj podupada, ale tutaj zacytuję samego siebie.
Prawda jest taka, że dla większości to forum jest tylko okresem przejściowym i jest tworzone przez początkujących, którzy generalnie przestają się udzielać w miarę rozwoju lub dlatego, że grafika była dla nich chwilowym zauroczeniem. Uśmiech
Nie mówię, że jestem na nie jeśli chodzi o zmiany, ale po moich doświadczeniach z Ligą wiem jak to naprawianie forum wygląda.

Wszystkie rewolucje do tej pory umierały śmiercią naturalną. Ludzie mają zapał, ale jak przychodzi co do czego to rąk do pracy nie ma, co jest jedną z typowych cech naszego narodu...

Sami sprowadziliście to forum do roli przedszkolaka. Propagując, popierając  tylko sygnatury,avatary itp.
Tu właśnie pokazujesz to, co napisał Ziomioslaw - jesteś tutaj za krótko, żeby rozumieć tę sytuację. Nie propagujemy sygnatur, wręcz przeciwnie, przez długi czas z nimi walczyliśmy (niektórzy nadal zawzięcie walczą, pozdrowienia dla INS'a), ale zwyczajnie nie mamy na to sił, zbyt mało jest tu użytkowników robiących coś sensownego, więc mało dzieje się w galeriach z fotomanipulacjami, czy malarstwem cyfrowym. Jeszcze webdesign się jakoś trzyma, ale ostatnio też widzę, że może się posypać. Ja jakiś czas temu po prostu przestałem wrzucać swoje prace bo nie widzę w tym sensu skoro i tak 9/10 komentarzy jakie dostanę to "super, masz talent"... Z resztą też już nie udzielam się tak jak kiedyś, raczej ograniczam się do codziennego przejrzenia nowych wątków w "sensownych" działach.

W ogóle w ciągu ostatnich kilku tygodni atmosfera na forum osiągnęła jakieś totalne dno, panuje taka wrogość, że trudno to w jakikolwiek sposób ogarnąć...

Więc nie żalcie się tylko zacznijcie oceniać z sensem, myśleć i przestańcie traktować się nawzajem chamsko. Poza tym idą wakacje, więc forum na pewno odżyje, no i można by odświeżyć kolejnych kilka tutoriali bo nadal bardzo wiele zostaje bez obrazków.
Zapisane

Raven77
Gość
« Odpowiedz #62 : 29.04.2011, 23:01:26 »

A jakie znaczenie ma ile czasu tu spedzam. Po prostu widzę co jest grane .
I nie mam się dziwić że użytkownicy Ps sa szykanowani .
Czy Ty zastanowiłeś się  co piszesz?
Dopuszczalne jest na forum szykanowanie kogokolwiek?
Dobitnie pokazujecie swoje stanowisko .
Narzekacie że bitwy tylko w temacie sygnatur.
Trudno coś wymyślić. Proszę bardzo , nie bitwa ale otwarty konkurs dla wszystkich.
Niżej zamieszczam dwa zdjęcia gwiezdnych wrót.
Jedne z nich mają być wykorzystane w pracy graficznej
Program - Gimp
Rozmiar - 700x 500
Technika - dowolna
Temat - dowolny
Termin - do 7 maja godz 24:00




Proszę administrację o utworzenie tematu gdzie będą zamieszczane prace .
Proszę także po upłynięciu terminu stworzyć ankietę gdzie wszyscy użytkownicy forum będa mogli głosować


 Dla mnie temat zamkniety.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 29.04.2011, 23:31:18 wysłane przez Raven77 » Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 29.04.2011, 23:26:45 »

Co do zmian.
Ogólnie w kółko to samo, monotonia, absurd. Nie można się skontaktować z właścicielem, który ma wszystko w dupie i raczej nikt tego nie zmieni. Oczywiście pewnie meto ma dostęp do FTP i tych wszystkich innych bzdetów, ale nie, bo zgoda właściciela potrzebna. Boją się, że jak zmienią skrypt forum, czy galerii to od razu Cakper ich wszystkich pozabija. Zresztą, nawet gdyby się zgodził, wątpię czy ktokolwiek cokolwiek by coś zmienił. Czyste lenistwo. Taka natura.
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #64 : 29.04.2011, 23:30:19 »

I nie mam się dziwić że użytkownicy Ps sa szykanowani .
Czy Ty zastanowiłeś się  co piszesz?
Tak, może szykanowanie to zbyt mocne słowo. Ale po prostu to tak, jakby do jakiejś świątyni przyszedł wierny innej religii, jesteśmy społecznością fanów GIMP-a, więc Photoshopa traktujemy z pewnym dystansem.
Z resztą jakie to wszystko ma znaczenie, skoro i tak skończy się na gadaniu...
Jak chcesz to działaj dalej, pomagaj początkującym, możesz sobie zapracować na stanowisko moderatora "Pomocnej dłoni" i coś zmienić.
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 30.04.2011, 00:08:57 »

Skoro mianujesz moderatorem 13 letniego chłopca, to czego sie spodziewasz?

Przyczepiłeś się tak do jego wieku, a sam swojego boisz się w profilu podać. Odpowiesz "a jakie mój wiek ma tutaj znaczenie?", ale w tym momencie sam zaprzeczysz swoim atakom.

Boli Cię fakt szykanowania PS-owców u nas. Widocznie nigdy nie widziałeś, jak na innych forach nabijają się z gimperów. Może sam powinieneś tego doświadczyć, byś przestał pyskować.

Ostatnie zdanie Sooly'ego powinno być dla Ciebie znaczące. Jeśli nie, to się... ucisz i nie zawracaj głowy dłużej.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Raven77
Gość
« Odpowiedz #66 : 30.04.2011, 07:28:09 »

Brawo, brawo, gratulacje za ten post. Raczej nie przestane pyskować i się nie uciszę, bo jak każdy mam prawo głosu. Szanowny Panie Administratorze.
Niezależnie czy się komuś to podoba, czy nie. Nie spotkałem się z szykanowaniem użytkowników na innych forach, a nawet jakby tak było to naśladujecie idiotów? Znowu brak Wam argumentów i zaczyna się chamstwo. Dokładnie o takim zachowaniu pisałem.
Więc może zamiast naskakiwać na mnie, bo napisałem niezbyt przychylne słowa, po prostu nie słodzę wam (taki pomysł też był) rozpatrzysz moją propozycję konkursu. Dość często piszecie o kreatywności, tylko chyba macie użytkowników na myśli, nie siebie. No zapewne niedługo dostanę bana bo tak bedzie najlepiej dla Was.
Więc jesli chodzi o mój wiek to mam 44 lata.
Pozdrawiam.

caje: Trochę chamstwa ode mnie: interpunkcja.

Raven77: Następny który nic kreatywnego nie wnosi poza mieleniem ozorem.
Też nie masz nic do powiedzenia na mój pomysł konkursu.
Po co ja tu się rozpisuje, głupi jestem.
« Ostatnia zmiana: 30.04.2011, 10:49:57 wysłane przez Terrqge » Zapisane
davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 30.04.2011, 09:40:00 »

Więc jesli chodzi o mój wiek to mam 44 lata.

Kryzys wieku średniego? Koleś, ogarnij się. Oczywiście, w pewnych kwestiach się z tobą zgadzam, bo faktycznie masz rację, ale twoje zachowanie psuje twój wizerunek i atmosferę na forum. My się staramy, żeby to forum było jak najlepsze. Owszem, może nie zawsze nam to wychodzi, ale ty wbijasz nam na forum i zamiast pomóc administracji w faktycznym jego ulepszaniu, wolisz pomagać tylko początkującym, którym nie chce się użyć opcji szukaj i mają gdzieś regulamin, a admini i moderatorzy, którzy zwracają uwagę (bo od tego oni są) to czyste zło.
Nie chcę się z Tobą kłócić, nie chcę Cię obrażać, ale jako użytkownik tego forum i bądź co bądź, członek ekipy moderatorskiej (choć mam 14 lat, co Ci pewnie przeszkadza), chciałbym, że na forum była miła atmosfera, a ty ją psujesz. Administracja Ci tu przeszkadza? Jeśli tak, to nie jest to miejsce dla Ciebie.

Mógłbym tu napisać oczywiście wiele więcej, ale nie chciałbym pisać tego na marne, bo nie spodziewam się, żebyś zmienił swój stosunek do tego forum po tym poście.
« Ostatnia zmiana: 30.04.2011, 10:30:07 wysłane przez caje » Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 30.04.2011, 21:45:55 »

Co do konkursu - w czym problem? Każdy może rozpocząć bitwę o dowolnej tematyce.

Dalsze nakręcanie tego Pana nie ma sensu ktoś, kto zaczyna dyskusję w ten sposób:
Czytam tu niektóre wypowiedzi i po prostu żal [cenzura] ściska. Photoshop popularniejszy to nie znaczy lepszy i tym podobne wypowiedzi. Pobudka czekoladowe dzieci od robienia sygnatur.
Od kilku lat używam programy graficzne (nie tylko photoshop) Xara , Zbrush, CorelDraw, Corel Paint Shop Photo, i kilka innych w zależności co chcę zrobić. Ostatnio własnie na prośbe znajomych  o zrobienie kilku tutoriali do gimpa, zainstalowałem go. Powiem jasno i dobitnie
Gimp to chłam  jakich mało!!! Jego jedyną zaletą jest to że jest za darmo.
Pozdrawiam użytkowników.
raczej nie zasługuję na uwagę, wręcz podręcznikowy troll... W każdym razie ja nie zamierzam już tego dalej ciągnąć.
Z resztą jakie mamy szanse w dyskusji z takim profesjonalistą, w końcu zna tak wiele programów, a wygląd jego forum, które reklamuje w podpisie, aż bije profesjonalizmem i wyszukanym "dizajnem".

Dodam jeszcze taki świeży anonimowy cytat w kwestii sygnatur:
Cytuj
Takie sobie te stronki, ta chyba jest najlepsza, dużo tutoriali.. A jak szukałem to tam 0 tutoriali o sygnaturach.. Lipa
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 01.05.2011, 07:20:16 »

W sprawie tego konkursu, Raven77, jest Hydepark, jak nie chcesz, żeby to była bitwa, mogę potem dorzucić kilka punktów reputacji.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Oceniamy kreatywnie!
Skocz do: