Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3] 4 5 6
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Oceniamy kreatywnie!  (Przeczytany 54152 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
AfroMetal
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 65
Galeria Użytkownika


Tak, mam afro i słucham metalu.


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 04.04.2010, 20:17:48 »

   Popieram akcję w zupełności. Sam się często zastanawiam "jak się można takim urodzić?" jak widzę komentarze pod niektórymi pracami. Wiem, że nie każdemu się chce coś konstruktywnego napisać, ja sam jak widzę jakąś pracę, o której dużo mógłbym powiedzieć jakoś nie mam chęci nic napisać. Postaram się to zmienić. <aniolek>

   Fajnie, że kogoś jeszcze obchodzi poziom forum. INSEKT-owi się nie dziwię, że coś z tym chce zrobić. Pod jego pracami często pojawiają się różne dziwne komentarze.

   Nic nie obiecuję, że mój poziom komentarzy się jakoś rażąco zmieni, ale jednak warto, żeby każdy użytkownik chociaż przeczytał ten temat. Może kiedyś w pewnym całkiem zaskakującym momencie trafi go natchnienie, które może było nawet przeznaczone dla kogoś innego i dziwnym zrządzeniem losu i wielu innych czynników trafiło właśnie jego, a nie muchę przelatującą obok i wtedy właśnie przypomni sobie, że kiedyś czytał o takiej akcji... Oceniajmy kreatywnie! Postanowi on wtedy dać z siebie jak najwięcej nawet nie myśląc o punktach reputacji...
   Ach... za dużo Pratchetta. Niezdecydowany
Zapisane


"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
— Terry Pratchett
Mort
Kwart
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 230
Galeria Użytkownika


GIMP GrandMasterPwnKoxLord


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 10.04.2010, 15:01:02 »

Ja też chyba spróbuję  Mrugnięcie.
Punkty reputacji za dobre komentarze.
Zapisane

neeks
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 366
Galeria Użytkownika


panaroick


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 27.04.2010, 13:34:00 »

Proponuję jeszcze zorganizować akcję "Wogóle zacznijmy oceniać" Mrugnięcie
Zapisane

Johnykalesony
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 841
Galeria Użytkownika


<jakiśwyjątkowomądrytekst>


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 28.04.2010, 14:10:03 »

Proponuję jeszcze zorganizować akcję "Wogóle zacznijmy oceniać" Mrugnięcie
Pewnie.... Czyli akcja ma na celu zmuszanie uzytkownika, zeby codziennie wchodzil do galerii i ocenil prznajmiej 3 tagi, 2 userbary itd... Bezsens...
« Ostatnia zmiana: 28.04.2010, 14:40:41 wysłane przez Danyeru » Zapisane


Moją grafikę można spotkać na: www.kdm.rybnik.pl oraz https://www.facebook.com/shookuprybnik
Adri4n0s
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 38
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 13.05.2010, 20:14:04 »

Proponuję jeszcze zorganizować akcję "Wogóle zacznijmy oceniać" Mrugnięcie
Pewnie.... Czyli akcja ma na celu zmuszanie uzytkownika, zeby codziennie wchodzil do galerii i ocenil prznajmiej 3 tagi, 2 userbary itd... Bezsens...

Nie ale z tego co widzę to jestem nowy, odbyłem dopiero 2 bitwy w których prawie nikt nie głosował o.O Każdy się podpisuje pod tą akcją a większość z tych osób WCALE nie głosuje... Jedynie nieliczni... A bitwa w której są tylko 4 osoby które oceniają są bezsensu według mnie.
Zapisane
arktos
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 173
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 13.05.2010, 20:18:44 »

Akcja "Oceniamy Kreatywnie!" nie jest akcją "Głosujemy w bitwach!"...
Choć swoją drogą warto by było taką stworzyć Mrugnięcie
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 13.05.2010, 20:27:21 »

Na logikę... W bitwach głosujemy na lepszą pracę, uzasadniając swój głos oceniamy prace, więc głosowania również zaliczają się do tej akcji.

Oceniać kreatywnie nie trzeba tylko w galeriach, kreatywne oceny prac liczą się w komentarzach, bitwach, galeriach, konkursach, itd.
Zapisane

Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 16.05.2010, 20:43:01 »

Nie wiem dlaczego, ale liczba głosów spada jeśli chodzi o najnowsze bitwy Zawstydzony Jest kilka osób, które prawie w wszystkich bitwach głosują; Qba_, Terrqge, ja itd.
Miałem bitwę z Niko009 na userbar i dałem tylko rozstrzygnięcie do 4 głosów przewagi, z góry myślałem, że będzie trwać z 2-5 dni, a ile czekałem? 30 dni. Prawie wszystkie teraz bitwy kończą się limitem czasowym, a nie jak kiedyś głosowym.
Trzeba by zachęcić użytkowników do oddawania głosów... Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 17.05.2010, 11:55:12 wysłane przez Łukaszek_ » Zapisane
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 16.05.2010, 20:44:48 »

Ja wiem jak zachęcić. Trzeba robić lepsze prace na bitwę, żeby było co oceniać i wymyślać lepsze tematy, a nie tylko ciągle sygnatury lub ubki.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 16.05.2010, 20:53:32 »

Ja wiem jak zachęcić. Trzeba robić lepsze prace na bitwę, żeby było co oceniać i wymyślać lepsze tematy, a nie tylko ciągle sygnatury lub ubki.

No, ale widzisz, za bardzo to ludzi wciągnęły sygnatury... dobra mnie też wciągnęły laugh
Może ktoś ma jakieś pomysły jeszcze?
Zapisane
arktos
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 173
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 16.05.2010, 21:06:28 »

Ja mam, trzeba dawać punkty reputacji za każdy oddany głos Chichot
Wtedy i głosujący się znajdą...
Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 16.05.2010, 21:26:50 »

No bez przesady, ale nic na siłę, nie wymagajcie też żeby słabsi użytkownicy ciągle oceniali prace lepszym, co to za rada będzie wtedy dla takiego zaawansowanego... Bo zobaczy taki amator akcję, i będzie oceniać wszystkie galerie jak leci, pisząc bzdury i nawet nie mając o tym pojęcia. Więc wszystko z umiarem.
Zapisane

Dareczna
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 17.05.2010, 11:27:56 »

Terraqge

OMG.
Skwara dobrze napisał. Trzeba wymyślać ciekawe tematy w bitwach. Naprawdę, już z deka nudzą bitwy z sygnami. Może plakat? Koszulka? Pixel art? Znajdą się zawsze jakieś tematy.
Zapisane

Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 17.05.2010, 11:47:00 »

Ostatnio zastanawiałem się nad bitwą okładki do książki. Nie to samo sygny, userbary i łebdizajny. Coś bardziej z życia wzięte. Zaprojektować własny głośnik, TV, domek przyszłości? O_o

Co prawda trzeba się bardziej wysilić, więc nie tylko GIMP będzie miał swój udział, ale również inne open-source'owe programy, jak Ikscape, Blender i inne.
Wszak chodzi o rozwój umiejętności, kreatywnego myślenia, doskonalenie skojarzeń, a nie za przeproszeniem, odpierdzielać rzemieślniczą robotę, która jest swego rodzaju pracą domową, mającą na celu IMHO skorygowanie błędów. Wydaje mi się, że każdy przez to przechodził, zanim zaczął tworzyć własne, niepowtarzalne prace. Nie twierdzę, że jedno jest lepsze od drugiego, ale połączone razem, uzupełniające się, są jak najbardziej pouczające.

Może ktoś da radę wywnioskować cokolwiek z mojej chaotycznej wypowiedzi Uśmiech 2
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Oceniamy kreatywnie!
Skocz do: