Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2 3 ... 5
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Ciekawe filmy  (Przeczytany 16177 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 23.03.2010, 18:51:30 »

Chciałbym się zapytać, czy nie znacie jakichś ciekawych filmów, głównie komedie, ale inne gatunki też mogą być. Ciekawymi serialami też nie pogardzę, bo ostatnio nudno na kompie, a weny do tworzenia nie mam wcale. Także czekam na propozycje Uśmiech
Zapisane

agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23.03.2010, 19:14:00 »

Anime - Death Note. Jedno z najlepszych jak nie najlepsze.
Zapisane

Qba_
Emeryt

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: qba_@jid.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 627
Galeria Użytkownika


jogurt rlz!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 23.03.2010, 19:26:06 »

Jak chcesz komedie to pooglądaj sobie serial "Świat według Bundych" albo "Co ludzie powiedzą?!" - są naprawdę świetne Język.
Zapisane

Gee
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 268
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 23.03.2010, 19:45:46 »

Przynajmniej moim zdaniem serial "Co ludzie powiedzą?" jest beznadziejny, wręcz żałosny.
Jeżeli zaczęło się już o anime to ja gorąco polecam Elfen Lied (jedyne anime jakie oglądałem Język).
Komedie powiadasz... Ostatnio oglądałem "You don't mess with the Zohan". Świetne Chichot. Z nowszych to "Kac Vegas" również genialne.
Z "niekomedii"  np. "Cloverfield (Project monster)" (Myślę, że niezbyt znany, a zdecydowanie godny polecenia)
Jeżeli jeszcze nie oglądałeś "Dystryktu 9" koniecznie zobacz.
To z tych nowszych, a ze starszych produkcji... Za długo by wymieniać Język
« Ostatnia zmiana: 23.03.2010, 20:38:21 wysłane przez Gee » Zapisane

Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23.03.2010, 21:36:31 »

Bundych oglądnąłem, "Co ludzie powiedzą?!" nie przypadło mi do gustu... Zobaczę to anime które podaliście, może być fajne. Zohana oglądnąłem kilka razy, genialny film Chichot Kac Vegas już się długo przymierzam i się nie mogę zebrać ;p Cloverfield oglądnąłem niedawno, zdecydowanie godny polecenia, choćby ze względu na niecodzienny sposób kręcenia filmu... Dystryktu nie kojarzę, ale zobaczę Uśmiech

Z filmów, ja mógłbym polecić takie tytuły jak:
-Zombieland - zdecydowanie fajny film, mix horroru i komedii, efekt wyszedł ciekawy.
-wszystkie części Wiecznego studenta (Van Vilder), nie każdemu może się podobać, ale mi przypadło do gustu ;p
-Totalny kataklizm - parodia różnych filmów, może nie oryginalne, ale na poprawienie humoru w sam raz.
-Poznaj moich spartan - obowiązkowo jak dla mnie Uśmiech
-Wykiwać klawisza - ten już nie tak dobry, ale też warty oglądnięcia.
-13 dzielnica
-Walkiria (Valkyrie)

Natomiast z seriali to:
-Dr. House - trzeba się przekonać ale potem przyjemnie się ogląda.
-Supernaturals - taki horrorek, dosyć przyjemny Uśmiech
-Californication - nie każdemu się podoba, mnie jednak urzekł ;p
-Pacyfik - całkowicie nowy serial, leci na HBO, pierwszy i drugi odcinek zapowiadają, że szykuje się bardzo ciekawy serial wojenny Uśmiech
Zapisane

Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23.03.2010, 21:39:23 »

Horrory:

-28 Dni Później
-28 Tygodni Później
-30 Dni Mroku
-The Midnight Meat Train
-Wrong Turn 1-3

Komedie:
-Zombieland
-Tenacious D The Pick Of Destiny
-Shaun Of The Dead
-Jaja w Tropikach
Zapisane

caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 23.03.2010, 22:12:50 »

Co do komedii radzę obejrzeć Wielkie Kino (Epic Movie). Jakoś nie przepadam za parodiami, bo często są nieudane i same betony lecą, ale tutaj reżyserzy na prawdę mieli ciekawy pomysł. Nie będę się jakoś rozpisywał, na internecie masz recenzje, informacje i sceny. Tylko nie oczekuj jakiegoś wyszukanego humoru, ale lepsze to jest i tak niż Straszne Filmy Mrugnięcie
Zapisane

pozdro & poćwicz

Gee
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 268
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 23.03.2010, 22:16:15 »

Co do komedii radzę obejrzeć Wielkie Kino (Epic Movie). Jakoś nie przepadam za parodiami, bo często są nieudane i same betony lecą, ale tutaj reżyserzy na prawdę mieli ciekawy pomysł. Nie będę się jakoś rozpisywał, na internecie masz recenzje, informacje i sceny. Tylko nie oczekuj jakiegoś wyszukanego humoru, ale lepsze to jest i tak niż Straszne Filmy Mrugnięcie

Pan raczy żartować. Scary movie miażdży wszelkie inne pastisze Uśmiech
Epic Movie dobry, lecz nie tak dobry jak wspominany wcześniej Scary Movie. Tropic Thunder (Jaja w tropikach) również niezły, aczkolwiek momentami przynudza. Z tego rodzaju filmów polecam również Poznaj moich spartan Uśmiech
Zapisane

Qba_
Emeryt

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: qba_@jid.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 627
Galeria Użytkownika


jogurt rlz!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 23.03.2010, 22:54:57 »

Jeszcze oglądnij sobie "Ja, robot", "Jestem legendą" i "Hancock" - mi osobiście bardzo się spodobały Uśmiech.
Zapisane

Jocker
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 57
Galeria Użytkownika


Zaawansowany amator :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 23.03.2010, 23:16:03 »

Z seriali:

-Moda na Sukces xD - bardzo fajny serial  Język


Filmy:

- Jaja w tropikach
- Rrrrr, kiedy jaja miały kły(chyba taki tytuł)
- Zombieland
Zapisane
Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 23.03.2010, 23:22:03 »

Z seriali:

-Moda na Sukces xD - bardzo fajny serial  Język

Ejjj no weź, aż tak zdesperowany nie jestem ;p A poza tym nie miałbym gdzie trzymać tylu płyt ze wszystkimi odcinkami...
Zapisane

Anth'aris
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 151
Galeria Użytkownika


maggot4life


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 23.03.2010, 23:27:14 »

-Wrong Turn 1-3

No chyba sobie jaja robisz, Zły skręt 2 i 3 są żałosne! Jednak jedynka jest naprawdę godna uwagi.
A może znacie jakieś fajne horrory? Ostatnio Blair Wich Project oglądałem 3 razy z rzędu i się dygotałem xD
Albo filmy typu Święci z Bostonu 1-2 <-- chyba mój ulubiony film, film akcji z masą śmiesznych wątków!
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #12 : 23.03.2010, 23:42:19 »

Jeśli chodzi o anime to polecam: Black Lagoon i Black Lagoon: The Second Barrage (sporo czarnego humoru i akcji), Claymore, Code Geass: Lelouch of the Rebellion i Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 (dość podobne do Death Note, warto obejrzeć), Death Note(chyba jedno z najlepszych "psychologicznych" anime), Elfen Lied, Great Teacher Onizuka (całkiem fajna komedia Chichot), Hellsing, Phantom ~Requiem for the Phantom (też niezłe "psychologiczne" anime), Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha i Darker than Black: Ryuusei no Gemini

A co do filmów: Dziękuje za palanie(całkiem fajna komedia, chyba jedna z lepszych jakie ostatnio obejrzałem), Constantine, 9, Mechaniczna Pomarańcza(dość stary film, ale jest naprawdę dobry), Rocknrolla, Sherlock Holmes (główny bohater strasznie mi House'a przypomina), Święci z Bostonu 2 (chociaż dobrze jest obejrzeć pierwszą część przed obejrzeniem tej), Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street (tylko ostrzegam że to musical, ale i tak warto obejrzeć), Watchmen (całkiem fajna fabuła), Angielska Robota, Zawód - Gangster.

Z seriali oglądam głównie: Dr. House, Hoży doktorzy (Scrubs) i to chyba tyle xD
Zapisane
Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 24.03.2010, 18:12:21 »

No, właśnie, Sweeney Todd to dobry film :] Ode mnie - Wywiad z Wampirem, Agora (która bardzo mi się spodobała), Gladiator (a któż tego nie zna?).
Zmierzchu raczej nie polecę, bo to jakieś oklepane. Pierwsza część miała jakiś klimat, za to w drugiej ten klimat skopali, IMO. Avatar, jak chcesz się najarać efektami specjalnymi.

Anime: Ergo Proxy, Hellsing OVA, Devil May Cry (chociażby zobaczyć, jak rozwala demony).
No i bajki Disneya! Nie myślę o tych nowszych chłamach, ale te starsze (np. Atlantyda). Do tego typu mam zwyczajny sentyment, więc się nie sugeruj tym tak bardzo Język

W zasadzie tyle Mrugnięcie

Edit:

Horrory:

-28 Dni Później
-28 Tygodni Później

No, jeszcze brakuje 28 miesięcy później tak do kompletu  Cool
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Ciekawe filmy
Skocz do: