Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zanim dasz tu stronę  (Przeczytany 13813 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 07.06.2007, 01:09:19 »

Cenzura wcale nie jest wymysłem komunistów. Istniała już od dawna. można powiedzieć, że od kiedy powstała władza. Obecnie też jest. I proszę mi nie mówić, że USA nie ma, bo tam też jest - tylko się inaczej nazywa oczywiście (jeśli chodzi o instytucję). I oczywiście nie dotyczy moralności, tylko polityki - temat rzeka, nie o tym miałem pisać.

Dyskusja dość za żarta i widzę, że nieco za bardzo. Nie zamknę tematu - jeszcze, gdyż dobrze, kiedy istnieje wolność wypowiedzi, ale źle, gdy przestajemy dbać o dyskusję, o jej poziom.

Moim zdaniem Greensand podał całkiem dobre porady, zwłaszcza dla młodych webmasterów, takich którzy wyrośli na IE i nawet nie wiedza o istnieniu innych przeglądarek czy nawet systemów operacyjnych różnych od tego którego używają oni i ich koledzy - wymienione podpunkty mogą zwyczajnie skłonić do refleksji.

Zdajecie chyba sobie sprawę, że zawsze mogę wyczyścić ten wątek? Zresztą nie tylko ja.
Zapisane
Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 06.07.2011, 20:33:28 »

W sprawie przeglądarek popieram przedmówcę- ja również przez 6 lat używałam Internet Eksplorera ale jakoś nie widziałam(nie zwracałam uwagi?) na jakieś błędy itp. Więc twierdziłam że ich nie było. Mam teraz mozillę i Fajnie jest ale dużej różnicy w wyświetlaniu stron itp. nie widzę. Mozilla ma tylko (jak dla mnie) fajne opcje:)
Cytuj
Z tego co piszesz wynika że wszystko jedno czy napiszę żaba czy rzaba - czytelnik będzie wiedział że mam na myśli zielonego płaza mieszkającego w stawach.

Co Ty chcesz od żaby? Uśmiech


Ziomioslaw: to dopiero archeologia. 4 lata... Poprawiłem Ci formatowanie.
Jeśli chodzi o Firefoksa - bo to właśnie jego używasz, Mozilla już nie jest rozwijana, to od czasów świętości IE dużo się zmieniło na lepsze dla normalnych przeglądarek. I dobrze!
« Ostatnia zmiana: 07.07.2011, 17:06:31 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: Zanim dasz tu stronę
Skocz do: