EN
√ ι ק
Reputacja: 4
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154 Galeria Użytkownika
800mm f/8 iso400 t125
|
 |
« Odpowiedz #14 : 22.02.2010, 12:35:15 » |
|
celowo dalem kolor szambiarki bo nie chcialem walic fioletem albo ponownie niebieskim  no wiekszego nie moglem dorwac ale taki juz styknie jako pogladowka. EDIT: I ciesze sie ze sie podoba bardziej niz beta bo juz niemal miesiac lezala i czekala na skonczenie xD
Pierwszy druk juz poszedl. Pokazuje efekt, tyle ze zdjecia na szybko i nie oddaja rzeczywitosci - ktora sie lepiej prezentuje. POstaram sie niedlugo dac lepsze. Tymsczasem wklejam i czekam na opinie. Reszta info w galerii. 
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: 22.02.2010, 14:05:36 wysłane przez Cloud »
|
Zapisane
|
|
|
|
Adarn
√ ι ק
Reputacja: 3
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968 Galeria Użytkownika
Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!
|
 |
« Odpowiedz #15 : 24.02.2010, 20:27:50 » |
|
Ładne. Podoba mi się mimo słabej jakości zdjęcia, kolorki są fantastyczne!
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Cloud
√ ι ק
Reputacja: 17
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403 Galeria Użytkownika
Hardcore Storyteller
|
 |
« Odpowiedz #16 : 24.02.2010, 23:16:32 » |
|
A mi właśnie kolory średnio podchodzą  . No w sumie nie są złe, ale jakoś bardziej widzą mi się dziwne odcienie niebieskiego. Grafika coś za mała chyba jest, nie? Na projekcie zdaje się być większa  .
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Już nie przyjmuję zleceń wszelakich  
|
|
|
Sooly
Emeryt
Reputacja: 9
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838 Galeria Użytkownika
|
 |
« Odpowiedz #17 : 25.02.2010, 22:07:55 » |
|
Grafika coś za mała chyba jest, nie? Na projekcie zdaje się być większa  . Nie pytaj o to bo EN szału dostaje!  Niestety nie było opcji na większy.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
EN
√ ι ק
Reputacja: 4
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154 Galeria Użytkownika
800mm f/8 iso400 t125
|
 |
« Odpowiedz #18 : 26.02.2010, 16:53:50 » |
|
Grafika coś za mała chyba jest, nie? Na projekcie zdaje się być większa  . Nie pytaj o to bo EN szału dostaje!  Niestety nie było opcji na większy. ARGH! Nie bylo wiekszej folii! ARGH!  Inna sprawa ze koszulka jest duze xl i wzor dlatego sie wydaje taki maly. (Serio duze xl - mam 180 koszulka jest niby na 172-180 a mi siega niemal za dupe  ) Po paru rozmowach i dywagacjach na temat kolorow wwalam czarno-fioletowa wersje projektu. I zostawilem wiekszy wzor - bo moze bedzie wieksza folia, poza tym to pogladowka glownie dla thuvana bo chcial rozmiar m wiec powinno chyba to oscylowac w tej wielkosci. Wiecej ionfo jak ktos chce to na gg: 8742576. Uwaga uzywam starego gg wiec ilustam-cyfrowe numery do mnie sie nie dobija - pozostaje PW. Zdjecia lepsze jakosciowa jeszcze z tej wydrukowanej postaram sie dac w tym tygodniu. Jestem po prostu zagoniony wystawa i nie mam czasu na zrobienie czegops porzadni i na spokojnie.  No i czekam na opinie 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Bizzar
Emeryt
Reputacja: 16
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160 Galeria Użytkownika
Lazy Sod
|
 |
« Odpowiedz #19 : 26.02.2010, 17:09:52 » |
|
Luksus, najlepsza do tej pory.
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: 26.02.2010, 20:53:42 wysłane przez Bizzar »
|
Zapisane
|
|
|
|
Cloud
√ ι ק
Reputacja: 17
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403 Galeria Użytkownika
Hardcore Storyteller
|
 |
« Odpowiedz #20 : 26.02.2010, 20:38:53 » |
|
Te kolorki są wypaśne, o wiele lepsze niż poprzednie.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Już nie przyjmuję zleceń wszelakich  
|
|
|
Adarn
√ ι ק
Reputacja: 3
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968 Galeria Użytkownika
Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!
|
 |
« Odpowiedz #21 : 26.02.2010, 20:43:30 » |
|
Piękne kolorki, wzorek wymiata!
Czy to tło jest gotowcem, czy się w nie bawiłeś oddzielnie?
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
EN
√ ι ק
Reputacja: 4
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154 Galeria Użytkownika
800mm f/8 iso400 t125
|
 |
« Odpowiedz #22 : 26.02.2010, 22:17:50 » |
|
To co w tle, to jest przeciez ten wzor  Wiecie, mi tam kolory rybka, ale wiele osob mowilo, zeby takie pokazac to i pokazuje 
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: 26.02.2010, 22:22:02 wysłane przez Danyeru »
|
Zapisane
|
|
|
|
Maly94
Użytkownik
Reputacja: 0
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 301 Galeria Użytkownika
|
 |
« Odpowiedz #23 : 27.02.2010, 10:31:31 » |
|
No ta wersja jest best Ta koszulka będzie do kupienia? Jak tak to za ile? Może uda mi się rodziców namówić na zakup XD
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
thuvan
Użytkownik
Reputacja: -3
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 189 Galeria Użytkownika
zanimowany.
|
 |
« Odpowiedz #24 : 27.02.2010, 10:38:15 » |
|
Dobre kolorki, bo od thuvana. >D Ta mi się bardzo podoba i napewno ją zakupię już niedługo( mam nadzieje : > ).
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|  Inactive.
| |
|
|
|
EN
√ ι ק
Reputacja: 4
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154 Galeria Użytkownika
800mm f/8 iso400 t125
|
 |
« Odpowiedz #25 : 27.02.2010, 11:12:53 » |
|
40-45 kolo plus przesylka. Mam nadzieje, ze przy kilku, gosc pusci troche z ceny. Przesylke sprawdze za jakis tydzien.
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: 27.02.2010, 11:54:20 wysłane przez Danyeru »
|
Zapisane
|
|
|
|
Maly94
Użytkownik
Reputacja: 0
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 301 Galeria Użytkownika
|
 |
« Odpowiedz #26 : 27.02.2010, 11:25:13 » |
|
Myślałem że droższa będzie  . Skąd bierzesz materiały na projekt koszulki?
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
EN
√ ι ק
Reputacja: 4
Offline
Płeć: 
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154 Galeria Użytkownika
800mm f/8 iso400 t125
|
 |
« Odpowiedz #27 : 27.02.2010, 16:59:38 » |
|
Bardzo roznie. Szperam w sieci po stockach, roznych fajnych stronach ze starymi pierdolami, jak czegos nie moge znalezc, albo mi nie pasuje to robie, takze rownie dobrze moglbym wpisac - www.google.com  Jako ze startuje, to jade praktycznie po kosztach, bo te cztery dychy to wylacznie koszulka i druk.
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: 27.02.2010, 18:11:47 wysłane przez Danyeru »
|
Zapisane
|
|
|
|