Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkGimpuj Pixel Town (Moderator: Daffy)Wątek: Tajna list To Do! DaFFiego + wasze propozycje na rozwój miasta
Strony: 1 [2] 3 4
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tajna list To Do! DaFFiego + wasze propozycje na rozwój miasta  (Przeczytany 45125 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 28.12.2009, 15:36:24 »

Gdy się da jakąś ocenę puzzlowi, potem ją usunie i da ponownie, to pieniądze dochodzą 2 razy, np:
-Daję dwie gwiazdki na puzzel Użytkownika, dostaje on 10PL, ma on w sumie 710PL;
-Usuwam komentarz z tą oceną, ocena znika, a Użytkownik nadal ma 710PL;
-Daję ponownie komentarz dodając do niego ocenę równą dwóm gwiazdkom, Użytkownik dostaje 10PL, ma on już 720PL.
podczas edycji jest maly blad jak komus dam 3 to on kase dostaje a jak w edytuj zmienie kwote to dostaje tamto i to nowe
Wy chyba korzystacie z innego GPT Język przecież przy usuwaniu kasa, też jest usuwana, a przy edycji kasa się w ogóle nie zmienia.
teraz cos o estetyce napis edytuj puzel wychodzi po za teen i wchodzi na ostatnie puzle i je przyslania
Podeślij screena, bo nie wiem o co chodzi Uśmiech
Zapisane

Edmound
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 42
Galeria Użytkownika

Edmound


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 28.12.2009, 16:48:37 »

http://town.gimpuj.info/index.php?act=profile&id=17672
DaFFy:
Dałem mu **, dostał 10PL. Zedytowałem na jedną gwiazdkę, a potem usunąłem cały komentarz i dodałem nowy znowu z **. I ma 720, zamiast 710PL.
Zapisane
Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 28.12.2009, 20:56:19 »

http://town.gimpuj.info/index.php?act=profile&id=17672
DaFFy:
Dałem mu **, dostał 10PL. Zedytowałem na jedną gwiazdkę, a potem usunąłem cały komentarz i dodałem nowy znowu z **. I ma 720, zamiast 710PL.
Ok, wywaliłem możliwość edycji oceny przy komentarzu i nie będzie już problemów Uśmiech
Zapisane

cinekos
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 28.12.2009, 21:02:05 »

# Animacje na puzlach. Chodzi mi o to żeby samochody jeździły po wyznaczonych trasach.
#2 Policja, straż pożarna i szpital-Może zrobimy konkurs jak z barem itd.
Zapisane

Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 28.12.2009, 21:18:15 »

# Animacje na puzlach. Chodzi mi o to żeby samochody jeździły po wyznaczonych trasach.
Raczej nie możliwe do wykonania :)Jeśli by to zrobić Javascriptem to puzzle musiałby posiadać dwie warstwy (jedna, która przykrywa ulice i tło) co wymaga dużo roboty. Jeśli chodzi o animowane puzzle czyli apng tudzież gif, to ładowanie miasta może się przedłużyć, poza tym wykonanie takich puzzli to też wyzwanie, a widząc jak wygląda robienie statycznych puzzli to wolę sobie odpuścić Uśmiech
# Policja, straż pożarna i szpital-Może zrobimy konkurs jak z barem itd.
Nad tym pomyślę, ale raczej zrobi się coś takiego.
Zapisane

cinekos
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 29.12.2009, 15:06:45 »

Trzeba zrobić flagę dla miasta. laugh laugh laugh laugh laugh laugh
« Ostatnia zmiana: 30.12.2009, 16:26:41 wysłane przez cinekos » Zapisane

caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 31.12.2009, 10:23:16 »

Ogólnie przydałoby się więcej minikonkursów (wysoko nagradzanych) na określone budynki, tak będzie trudniej zapomnieć jakiegoś elementu w mieście.
Zapisane

pozdro & poćwicz

Johnykalesony
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 841
Galeria Użytkownika


<jakiśwyjątkowomądrytekst>


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 02.01.2010, 10:49:58 »

Ja tylko proponuje, że jak dodacie ten samolot, to niech będzie możliwość go wyłączenia.
Zapisane


Moją grafikę można spotkać na: www.kdm.rybnik.pl oraz https://www.facebook.com/shookuprybnik
Deykun
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: deykun@aqq.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 48
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 22.01.2010, 16:37:18 »

Moje propozycje:
- GPT Uniwersytet - Jakieś instrukcje ale nie byle jakie, a lepsze z pixelartu tylko.
- Rzeka\Góry - w GPT nie ma żadnych gór, czy rzeki więc nie ma mostów, umieści taką rzekę na schemacie miasta jeśli będzie rozszerzone

I jedna uwaga:
Jeśli dobrze się orientuje jak dodam puzzla to dostaje oceny i zarabiam to teraz sytuacja. Rezerwuje 2 puzzle po 300, i nie dodaje mam 400 na koncie, kupuje łódkę mam 300 rezerwuje nowy puzzel mam 0, dodaje obrazek puzzla w miarę dobry dostaje np. 100 np. za 2x4/5 kupuje 2 łódkę mam 0. Zmieniam puzzel na badziew jest usuwa rezerwacja odejmuje mi zarobiona kasę mam -100 debet teoretycznie pokonałem 1 bankruta GPT2? =]
Zapisane

skejcikk1
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: skejcikkk1@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 22
Galeria Użytkownika


Gimpuj Rox


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 22.01.2010, 23:49:53 »

Hmmm...z tymi mostami i rzekami to masz rację... można by było puścić przez miasto rzeczkę z mostami Uśmiech Ale to wymaga edycji puzzli Skwaszony
Zapisane
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 23.01.2010, 12:38:44 »

Rzeka może iść tam, gdzie jeszcze puzzli nie ma, a będzie widoczna po zabudowie - na przedmieściach. ;-)
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Deykun
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: deykun@aqq.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 48
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 22.02.2010, 21:55:17 »

Mój nowy pomysł:

Cytat: Wikipedia
Event (ang. 'wydarzenie, zdarzenie') – określenie w języku potocznym, używane w odniesieniu do (...) MMORPG (oznacza specjalne wydarzenie w grze, "święto").

Ustalamy datę Eventu (np. Walentynki, Sylwester), każdy użytkownik do puzzla, który jest jego i jest już zaakceptowany może stworzyć jakiś świąteczny dodatek (np. Gwiazdka => w wystawie sklepu, pojawiają się światełka, w parku przystrojona jest choinka). Wygląd puzzla widoczny jest jedynie dla Administratora, który to może go zaakceptować lub nie i tak w momencie święta np. Walentynki jest instrukcja, że w dniu 14.02.**** puzzel jest podmieniany na świąteczny i wyświetlany cały dzień (po wejściu na podstronę puzzla mogą być wyświetlane obie wersje), jest automatyczna ankieta (nie wiem jak obejść multikonta Uśmiech ) na najlepszy puzzel najlepszy evenetu, który dostaje jakąś tam ilość Pixeleonów.

Trochę oderwane od statyczności GPT2 i wymaga trochę pracy, ale myślę że pomysł jako taki taki masakryczny nie jest. ;]

/EDIT

Coś prostszego jeszcze to sortowanie użytkowników według ilości puzzli, komentarzy i ostatniej aktywności. ;]
« Ostatnia zmiana: 22.02.2010, 22:23:28 wysłane przez Deykun » Zapisane

Huan
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 57
Galeria Użytkownika


Lew po wegetariańsku?


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 03.03.2010, 16:17:30 »

Prawie jak moje staaaare pomysły rewolucyjne.Cool

Pomyślałem, że gdyby zmienić jakieś tam ustawienie to miasto pokazało by się z innej strony. Zrobiło by się kilka widoków do zaznaczania. Np. projekty, propozycje puzzli, zakończenia elementów puzzli (czego wg mnie też brakuje) oraz mgły niezrobionych puzzli (czyt.: tego przyciemnienia).
Gdyby pojawiła się jakaś w miarę znacząca aprobata tego pomysłu to mogę doprecyzować.Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 04.03.2010, 15:50:06 wysłane przez Huan » Zapisane

“Konieczność walki nakazana przez położenie, nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie!”
Deykun
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: deykun@aqq.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 48
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 06.03.2010, 12:16:48 »

Dobrą rzeczą było by powiększenie na stronie 400% albo 800%, ale nie wiem czy to wykonalne.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkGimpuj Pixel Town (Moderator: Daffy)Wątek: Tajna list To Do! DaFFiego + wasze propozycje na rozwój miasta
Skocz do: