Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkGimpuj Pixel Town (Moderator: Daffy)Wątek: Tajna list To Do! DaFFiego + wasze propozycje na rozwój miasta
Strony: [1] 2 3 4
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tajna list To Do! DaFFiego + wasze propozycje na rozwój miasta  (Przeczytany 45128 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« : 20.12.2009, 20:53:55 »

To do! - znienawidzona lista DaFFiego

W tym temacie możecie zgłaszać wszystkie pomysły na rozwój miasta.
Lista rzeczy do zrobienia i rzeczy już zrobionych:

# Dodawanie propozycji projektów.
# Budynki
   1. Bank
   2. Miasto wodne
# Komunikat przed pisaniem komentarza.
# Mapa miasta (strefy zabudowy)
# Info o usunięciu rezerwacji.
# Przedmioty.
# Wyświetlanie miasta - wersja 2
# Dymki nad puzzlami.
# Edycja i usuwanie projektów.
# Możliwość edycji komentarzy.
« Ostatnia zmiana: 20.12.2009, 22:34:07 wysłane przez DaFFy » Zapisane

Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20.12.2009, 22:25:51 »

# Usuwanie puzzla z propozycji wraz ze zwolnieniem rezerwacji.
Zapisane
Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20.12.2009, 22:33:47 »

# Usuwanie puzzla z propozycji wraz ze zwolnieniem rezerwacji.
Taka opcja już jest Uśmiech oczywiście jest ona dostępna tylko dla administracji. Tzn jeśli chodzi o to o czym myślę Język
Zapisane

Edmound
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 42
Galeria Użytkownika

Edmound


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21.12.2009, 01:40:13 »

Chyba chodzi o to, że jak ktoś się nie czuje na siłach, to żeby mógł wycofać swoją rezerwacje. Takiej opcji także ja szukałem i nie znalazłem.

#Możliwość modyfikacji oddanego już puzzla, który został zatwierdzony. Oczywiście byłaby to tylko prośba o dopuszczenie do edycji, bo by się mogło komuś w głowie poprzewracać. Ewentualne zmiany mogłyby dotyczyć poprawienia krzywego piksela (sam takiego widziałem na moim puzzlu), czy zmiany koloru jakiegoś napisu. Nie mówię o całkowitej modernizacji puzzla.

#Dział bezpośrednio na town.gimpuj.info w którym można by dodawać swoje materiały pomocnicze, tak jak to było w GPT1. Sam dodałbym kilka przydatnych rzeczy.

#Uniemożliwienie rezerwacji niektórych, oddalonych od brzegu pól na wodzie, jest na niej więcej rzeczy niż w centrum. I żeby wyglądały te puzzle jak już oddane (nie były przyciemnione z ich kordami).

P.S
Miłych świąt, DaFFy  Chichot
Zapisane
Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21.12.2009, 09:47:40 »

Chyba chodzi o to, że jak ktoś się nie czuje na siłach, to żeby mógł wycofać swoją rezerwacje. Takiej opcji także ja szukałem i nie znalazłem.
Oki, na to mogę się zgodzić Uśmiech

#Możliwość modyfikacji oddanego już puzzla, który został zatwierdzony. Oczywiście byłaby to tylko prośba o dopuszczenie do edycji, bo by się mogło komuś w głowie poprzewracać. Ewentualne zmiany mogłyby dotyczyć poprawienia krzywego piksela (sam takiego widziałem na moim puzzlu), czy zmiany koloru jakiegoś napisu. Nie mówię o całkowitej modernizacji puzzla.
Na to już nie Uśmiech jest to takie zabezpieczenie ja wypadek, gdyby ktoś wpadł w szał Chichot Jak ktoś chce poprawić już zatwierdzony puzzel, może przysłać nam (mi lub Pevelowi) jego wersję nową na PW lub zamieścić link w naszych shoutboxach.

#Dział bezpośrednio na town.gimpuj.info w którym można by dodawać swoje materiały pomocnicze, tak jak to było w GPT1. Sam dodałbym kilka przydatnych rzeczy.
A nie można tego robić na forum? :> Nie przesadzać Chichot

#Uniemożliwienie rezerwacji niektórych, oddalonych od brzegu pól na wodzie, jest na niej więcej rzeczy niż w centrum. I żeby wyglądały te puzzle jak już oddane (nie były przyciemnione z ich kordami).
Chodzi Ci o kolumnę, której współrzędna X=12 ? Tam po prostu skończył się plan miasta Język Drugi już jest w przygotowaniu (tzn. chyba jest, co nie Pevel Chichot). Blokować nie zamierzam, ponieważ jest dosyć dużo osób dodających puzzle, a mało miejsc do rezerwacji. Dla optymalnej prędkości rozwoju miasta, na razie możliwość rezerwacji tam zostawiam Uśmiech

P.S
Miłych świąt, DaFFy  Chichot
Dzięki za uwagi. Dzięki za życzenia Uśmiech
Też Ci życzę radosnych świąt
Zapisane

Edmound
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 42
Galeria Użytkownika

Edmound


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 21.12.2009, 13:32:59 »

Cytuj
Na to już nie Uśmiech jest to takie zabezpieczenie ja wypadek, gdyby ktoś wpadł w szał Chichot Jak ktoś chce poprawić już zatwierdzony puzzel, może przysłać nam (mi lub Pevelowi) jego wersję nową na PW lub zamieścić link w naszych shoutboxach.
Źle to wytłumaczyłem. Chodziło mi o coś takiego:
Ktoś oddał puzzel, a drugi ktoś go przyjął. Nagle ten, który puzzel oddał zorientował się, że nie zrobił drzwi wejściowych od budynku. Odpala taki delikwent Gimpa i zmienia dorysowuje drzwi. Klika specjalną opcję i wrzuca nowy wygląd puzzla na serwer, po czym dodaje do niego, że prosiłby o podmianę puzzla, bo zapomniał drzwi zrobić. Patrzy na to Pevel, albo DaFFy i decydują, czy się zgodzić na zamianę puzzla.
Lepiej tego wytłumaczyć nie umiem Język

Cytuj
Chodzi Ci o kolumnę, której współrzędna X=12 ? Tam po prostu skończył się plan miasta Język Drugi już jest w przygotowaniu (tzn. chyba jest, co nie Pevel Chichot). Blokować nie zamierzam, ponieważ jest dosyć dużo osób dodających puzzle, a mało miejsc do rezerwacji. Dla optymalnej prędkości rozwoju miasta, na razie możliwość rezerwacji tam zostawiam Uśmiech

Chodziło mi o coś zupełnie innego. A dokładniej o sposób na zapobiegnięcie tak wielkiej ilości rzeczy na wodzie.

Cytuj
A nie można tego robić na forum? :> Nie przesadzać Chichot
Na forum teraz mało osób wchodzi, wszyscy się raczej opierają na town.gimpuj.info. Ale dobrze, skompletuje wszystko i niebawem myślę, że wrzucę.


Również dziękuję za życzenia Język
Zapisane
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 21.12.2009, 13:47:58 »

Hm... A ja nie potrafię znaleźć, czy też nie ma przycisku typu [wróć do profilu] w mieście?
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 21.12.2009, 22:08:12 »

Chyba chodzi o to, że jak ktoś się nie czuje na siłach, to żeby mógł wycofać swoją rezerwacje. Takiej opcji także ja szukałem i nie znalazłem.

Właśnie o to mi chodzi. Opcja niebywale przydatna.
Zapisane
Diablica
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 43
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 22.12.2009, 15:42:47 »

Chyba chodzi o to, że jak ktoś się nie czuje na siłach, to żeby mógł wycofać swoją rezerwacje. Takiej opcji także ja szukałem i nie znalazłem.

Właśnie o to mi chodzi. Opcja niebywale przydatna.
Przy kliknięciu na tą opcje mogłoby zwracać chociaż połowe kasy Język.
Zapisane

Diablica
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 43
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 23.12.2009, 17:48:03 »

Edmound a co jeśli ktoś nie wystawi swojego puzzla np. z braku czasu, awarii kompa itp.? Przecież taka możliwość też istnieje... a ja nie napisałam o zwrocie całej kasy tylko chociaż o jakiejś jej części Język.
Zapisane

Edmound
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 42
Galeria Użytkownika

Edmound


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 23.12.2009, 23:04:26 »

Hmm, jednak się z Tobą zgadzam Diablica. Taka opcja też jest wysoce prawdopodobna Mrugnięcie
Zapisane
tofatodi
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 431
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 26.12.2009, 20:51:24 »

Ja moim skromnym zdaniem wystosuję propozycje...
I. W mieście może być taki hmm... słup z ogłoszeniami, który będzie prowadził do osobnej strony z puzzlami. Za kasę kupujemy miejsce i umieszczamy puzzel - ogłoszenie, które jest linkiem do jakiejś strony. Oczywiście, kupić możemy na pewien okres.
II. Jako, iż gimpuj jest forum graficznym to i w mieście musi być galeria. I to można pojąć na kilka różnych sposobów. Ja przedstawię 2.
1. Może galerią być miejsce, w którym umieszczać będziemy puzzle przedstawiające jakieś obiekty.
- hala obrazów - tworzymy puzzel z ramką na którym malujemy jakiś obraz. Obraz może zajmować dowolną ilość puzzli, ale i cena a następny puzzel będzie rosnąć.
- hala rzeźb - tworzymy puzzle, na których są rzeźby (izometria), a ustawione one będą wzdłuż ściany.
- ściana nagród. Będą wisieć na niej dyplomy, a na półce będą stać statuetki otrzymywane, ze jakieś konkursy w mieście.
2. Może w galerii ustawione, będą sztalugi, lub będą wisieć obrazy (coś z poprzedniego punktu), z namalowanymi miniaturami grafik, które będą linkami do ich oryginałów na forum (można się w ten sposób zareklamować). Oczywiście puzzle są przez pewien czas.
III. Jedne z najbardziej hardziorowych propozycji:
- GPV - gimpuj pixel village - wieś... jedziemy pociągiem na wieś, co daje nam nowe możliwości. Inne przedmioty do zakupienia i w ogóle. Trzeba kupić bilet, a będąc na wsi nie można robić puzzli w mieście i na odwrót
- pokoje... - idiotyzm, ale panowie admini mogą sobie na to pozwolić. Dużo kasy, albo lepiej, wynajem (buahaha) pokoju w biurowcu, czy innym budynku. Będzie to pokój o perspektywie liniowej który możemy dowolnie urządzić - taki jeden wielki puzel.

- założenie firmy... taki unikat... firma zajmująca się produkcją i sprzedażą jakichś przedmiotów. Założona może być przez jedną lub dwie osoby.
- tworzenie własnych przedmiotów - wymagane do tego powyżej... robimy przedmiot, nazywamy go i tyle. Koszt zależy od rozmiaru. Każdy przedmiot ma swój klucz, co pozwala na wykorzystywanie, go do jakichś misji, jako klucze, czy składniki.
wymiana przedmiotów i pieniędzy - wymagane też do firmy.

W ten sposób GPT będzie takim wielkim RPG. Zły Zły Zły
reklama, możliwość pokazania siebie w GPT = wydawanie kasy = konieczność jej pozyskiwania = rozbudowa GPT

Zapisane
Edmound
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 42
Galeria Użytkownika

Edmound


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28.12.2009, 15:08:05 »

Gdy się da jakąś ocenę puzzlowi, potem ją usunie i da ponownie, to pieniądze dochodzą 2 razy, np:
-Daję dwie gwiazdki na puzzel Użytkownika, dostaje on 10PL, ma on w sumie 710PL;
-Usuwam komentarz z tą oceną, ocena znika, a Użytkownik nadal ma 710PL;
-Daję ponownie komentarz dodając do niego ocenę równą dwóm gwiazdkom, Użytkownik dostaje 10PL, ma on już 720PL.
Zapisane
proline
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

proline


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 28.12.2009, 15:22:52 »

podczas edycji jest maly blad jak komus dam 3 to on kase dostaje a jak w edytuj zmienie kwote to dostaje tamto i to nowe
teraz cos o estetyce napis edytuj puzel wychodzi po za teen i wchodzi na ostatnie puzle i je przyslania
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkGimpuj Pixel Town (Moderator: Daffy)Wątek: Tajna list To Do! DaFFiego + wasze propozycje na rozwój miasta
Skocz do: