Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygi by noss  (Przeczytany 10478 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gewloh
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: gewloh@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 294
Galeria Użytkownika


Hello. I wanna play a game.


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 06.11.2006, 19:50:41 »

No no no. Widzę, noss, że odezwała się w tobie jakaś dusza artystyczna Uśmiech  Te motylki może i są proste, ale wg mnie mają jakąś głębię i nie mam pojęcia czemu ta sygnaturka tak bardzo mi się podoba Chichot  Kolejna 10 za nią.   A ta #13, tak jak to wspomniał piotros, ma nieciekawe tło. byłaby dobra, gdyby w tle za renderem działo się cos ciekawego. Ale niestety - jest tylko biało Mrugnięcie
Zapisane

Początek przygody z GIMPem? Przeczytaj koniecznie!      Nie pomagam poza forum i kanałem IRC.
srodax
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 155
Galeria Użytkownika


Tekst osobisty:


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 06.11.2006, 22:45:28 »

Fajne te nowe sygi, ale jak powiedzieli przedmówcy, ta ostatnia ma schrzanione tło.

No to 10/10, i ta ostatnia 9/10

 Duży uśmiech
Zapisane

noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 03.12.2006, 22:08:43 »

Coś nowego z innej bajki: Język
Tego jeźdźca dedykuję dziadkowi Duży uśmiech

16.1 Starszy Jeździec Apokalipsy


16.2 Starszy Jeździec Apokalipsy


Jeszcze jeden nowy potworek do kolekcji Mrugnięcie

17. Armia potworków


« Ostatnia zmiana: 04.12.2006, 02:03:23 wysłane przez noss » Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #17 : 04.12.2006, 00:06:09 »

kurde albo mi się zdaje, albo pisałem odpowiedzi i one zniknęły Duży uśmiech nie ważne;D jeśli tak się stało to pisze jeszcze raz: sygi są świetne nie dość, że wykonane super to jeszcze mają świetne patenty, które wybijają je z szczarości zwykłych sygnatur takich jak moje naprzykład Duży uśmiech Będziesz mi inspiracjają Nossie Duży uśmiech
Zapisane
ba®thez
√ ι ק

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: barthez(na)gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 366
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 04.12.2006, 09:21:14 »

jeśli chodzi o ocenę za całokształt to : -10/10

#1
Fajny efekt poświaty i tego 'dymku' ale tło jest zbyt monotonne, takie zwykłe Mrugnięcie

#2,3
Nie wiem czy abstrakcje można oceniać. Jeśli powiem ze coś jest źle, Ty mówisz  - to tak miało być Uśmiech.
Ale jako praca: misternie wykonana, dopracowanie wszystkich elementów, by wszystko pięknie się zgrało (takich wzorów nam potrzeba Uśmiech )

Do reszty nie mam zaprzerzeń, bardzo ładne, widać włożona prace (oprócz #4,11,12,15,16 Uśmiech ) i umiejętności Uśmiech

zapraszam do mojej galerii (na razie skromna, ale na pewno się powiększy Uśmiech )
---------------------------------------vvv
Zapisane

Serdecznie zapraszam do mojej galerii

Nie udzielam pomocy poza forum i kanałem IRC
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 04.12.2006, 13:27:37 »

Najnowsze są bardzo dobre. Gratuluję pomysłu z pracach "Starszy Jeździec Apokalipsy". Są tak bardzo proste, że aż estetyczne Uśmiech
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 11.12.2006, 03:04:01 »

Zrobiłem dzisiaj dwie ekologiczne sygnaturki:

18. Power flower


19. Butterfly


Edit: Najnowszy pomysł wypływający wprost z moich przygłośnych słuchawek:



Proszę o oceny światłocienia, renderka, tła i rameczki Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 08.04.2007, 19:13:53 wysłane przez noss » Zapisane

eso
Użytkownik

Reputacja: -8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.3
Wiadomości: 183
Galeria Użytkownika


On Ma Cuksy ^^


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 19.06.2007, 15:30:35 »

czy w tych sygnach jest cos wiecej niz blur napis ramka i patttern nic wpsanialego Skwaszony napis jest takze strasznie trudny w wykonaniu [ironia] przeiciez to tylko napis na przezroczystym tle lool Skwaszony
Zapisane
Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19.06.2007, 15:36:45 »

Widać Eso że jesteś tutaj od niedawna Język Na tym forum w przeciwieństwie do ubplanet oceniają użytkownicy (większość) wykonanie, i efekt końcowy, a nie jak kto się przy danej pracy napracował i czy szedł na fali mody. A najbardziej podoba mi się ta sygnatura:

Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 19.06.2007, 19:41:06 »

czy w tych sygnach jest coś więcej niż blur napis ramka i patttern nic wspaniałego Skwaszony napis jest także strasznie trudny w wykonaniu [ironia] przecież to tylko napis na przezroczystym tle lool Skwaszony

Pewnie musiałeś zarąbiście wysilić szare komórki, żeby tego posta napisać.
Oczywiście przyznaję Ci rację, że się nie napracowałem, bo i po co. Od napracowania się to ja mam pracę, taką normalną w realu, gdzie się używa mózgu i mięśni, ale pewnie nie wiesz o czym mówię. Bo skąd może o tym wiedzieć osoba robiąca jeszcze w pieluchy. Świadczy o tym poziom twoich wypowiedzi we wszystkich postach na forum, zresztą bardzo niski poziom.

Gdybyś nie zauważył to od pół roku nie robiłem żadnych prac do galerii i zastanawia mnie po co umieściłeś tu w ogóle swój twórczy komentarz?

eso za to ta twoja sygnaturka z podpisu jest po prostu boska i widać że się przy niej napracowałeś, tak myślę że przynajmniej z 8 godzin Język Masz super napis, chociaż przezroczystość pewnie ustawiłeś na 100%, bo aż go nie widać. Do tego ramka, denny render i trochę chaotycznego bazgrolenia pędzlami. Mistrzostwo wszystkich for graficznych we wszechświacie Chichot
Zapisane

Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19.06.2007, 20:22:19 »

No i po co ja chciałem nossa bronić  :Uśmiech Widać nie w ciemie bity Język Pozdrawiam cię noss (GRUBAkreska oddzielająca)i wszystkich, którzy uważają się za Boskich  :-*
Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
mat3o
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.3
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika


GIMP ruuulez!


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 03.07.2007, 08:24:49 »

Stary... wyjechane w kosmos sygny Uśmiech Mi sie podoba taka prosta i ladna praca pt. Power Flowers... super Uśmiech
Zapisane

Niektórzy ludzie uzywaja photoshop'a...
Ja osobiscie ich szanuje. GIMP ruuulez!!
[]http://www.gimpuj.info/replacement.png[/]
Przekroczenie dopuszczalnej wysokości podpisu
Wieprz_uś
Gość
« Odpowiedz #26 : 03.07.2007, 09:32:45 »

Fajne, fajne. Mnie fascynują te w klimacie średniowiecza (sam jestem tego fanem).

A ty Mati, to zacznij robić swoje sygni, niż tylko komentować, te nawet najgorsze  ^-^
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygi by noss
Skocz do: