Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3] 4 5
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Rewolucja Sygnaturowa!  (Przeczytany 24301 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
K.Ś.
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 403
Galeria Użytkownika


Still Alive.


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 24.08.2009, 08:29:11 »

Wielu początkujących chce robić fajne tapety, dla kumpli itp. Jednak zanim nie nauczą się właściwie wykorzystywać wolnej przestrzeni, np na przykładzie tagów, to w przyszłości będą zostawiać 800 pikseli powietrza wolnego, bo na tych pozostałych 200 będzie napis/ludek.
Zapisane

agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 24.08.2009, 09:24:30 »

Problem jest w tym, że niektórzy na sygnaturach poprzestają przez co pozniej 15 stron w galerii czy więcej.. I to bardziej do nich kierowana jest ta rewolucja.. Początkujących chcemy ostrzec już teraz, żeby gdy już bedą robić dobre prace żeby na nich nie poprzestawali..
Zapisane

Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 24.08.2009, 10:17:30 »

Jak dla mnie to źle się zabraliście do tej akcji. Nie było mnie na forum przez jakiś tydzień, wracam i widzę w podpisach "rewolucja wygn(i)aturowa ale nie idzie łatwo dowiedzieć się o co chodzi.

Idea jest dobra, ale tu trzeba zaznaczyć że nie chodzi o zaprzestanie robienia sygnatur, ale o zaprzestanie robienia byle jakich sygnatur. Ktoś kto dopiero przychodzi na forum czyta i wie, że u nas nie robi się sygnatur, a przecież to nie tak!

nesq: Dlaczego link pod userbarem jest odnośnikiem do galerii gdzie znajduje się ów userbar? Jaki jest tego sens? Lepiej ten link tutaj umieść, a userbar podlinkuj odnośnikiem do tego wątku.

I w ogóle nie podoba mi się ten userbar, bo nie oddaje sedna akcji. Dlatego nie zamieszczę go u siebie. Widzę, że osoby które tą akcję dochodzą do jakiejś paranoi "Jesteś członkiem rewolucji sygnaturowej i chcesz zrobić sygnaturę  na zamówienie? Zdrajca!" No ale nie dziwić się skoro taki jest slogan.

podsumowując: Zmieńcie hasło na Nie robię nieambitnych sygnatur czy coś takiego.
Zapisane
Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 24.08.2009, 10:36:50 »

I jest cenzura rewolucji?!  Zły userbara mi zmienili w cenzura!!!  Zły
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 24.08.2009, 12:17:06 »

No to Aniwa, może by tak zrobić jakieś sito?
Wysyłany jest tag do moderatora i on zatwierdza czy zostanie opublikowany w dziale czy nie. Ten pomysł jest troche nie odpowiedni bo będą się pojawiały teksty typu "przez to że nie mogę opublikować swoich gorszych prac nie dowiem się że są one źle zrobione". Wróć.
Dalej jest SotW - wasza przestrzeń do robienia sygnatur.

Myślę że jak powstanie jeszcze trochę dobrych prac wasze sygnatury wrócą.
Zapisane

Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 24.08.2009, 12:20:41 »

Mi chodzi jedynie o to, by była dobra informacja o co chodzi w akcji o której głośno na forum.
Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 24.08.2009, 12:30:24 »

Ja nawet nie wiem jak szukać sensu w tej całej akcji. Jedno mi mówi to drugie to.

Zależy mi tylko na tym żeby ktoś zachęcał a nie zmuszał. W sumie pomysł dobry ale to tak jakby ogon machał psem. Im dłużej trzymamy tym więcej nerwów. Ktoś musi pokazać że jego się nie da wyprzedzić w skillu (Laserdance Sheep matius - matius robi w PSie ale można by było namówić). Jakby Laser wrzucił swoje prace na forum, ahh jak wóń gorącej czekolady w zime...
Zapisane

N3
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 140
Galeria Użytkownika

N3

T3kst


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 24.08.2009, 15:56:36 »

Hmhmm... A ja się do tego trochę przekonałem.Zainteresowałem się digital paintingiem. Uśmiech
Na pewno wielu userów na tym stracimy, ale z drugiej strony większość z nich jest bezwartościowa(tzn. wielu tu się rejestruje, napala na gimpa, robi kilka tutków, po miesiącu się nudzi i tylko forum i galeria jest zawalona).
Zapisane

Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 24.08.2009, 16:02:27 »

A ja się pytam dlaczego userbara z podpisu ktoś mi ocenzurowal?
Zapisane

tofatodi
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 431
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 24.08.2009, 16:21:17 »

@UP:Według regulaminu...
Chodzi o to żeby zachęcić do czegoś innego niż sygnatury, a nie zniechęcać do nich. Miesiąc was nie zbawi. Możecie robić se je wstawiać do podpisu w galeriach użytkowników.
Zapisane
Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 24.08.2009, 17:02:18 »

A który to punkt regulaminu łamie? Bo się dopatrzyc nie mogę. Pozatyn rewolucja jest ponad regulaminem - cytat Ziomoslawa.

Ziomioslaw: że co?!
« Ostatnia zmiana: 24.08.2009, 18:39:47 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : 24.08.2009, 17:02:40 »

Czas, bym to ja się wypowiedział, bo to w końcu ja jestem wszystkiemu winien.



Chyba autorem wymazania i wpisania tekstu jest nabijacz ;p

Popieram przedmówcę.

O Ty skur... jakby to Danyeru rzekł. Brutus się znalazł. Jush Cię nie lubię Cię.

Celem zamkniecia tego działu jest motywacja uzytkownikow do robienia innych prac, gdyż za wielu użytkowników wciągneło się w sygnatury aż za bardzo.

Bzdura. Nigdy nie było żadnej rewolucji ni żadnych celów. Powtarzam, nigdy nie było żadnej rewolucji ni żadnych celów. Po prostu niektórzy puścili wodze fantazji, dali się ponieść wyobraźni i lekko nadgięli pewne fakty, brnąc w to coraz bardziej nieświadomie.

Wszystko zaczęło się od gejowskiego IRCa (nie cenzurujcie, gej to oficjalne, poprawne określenie), gdzie, jak zwykle, szumiało od przekleństw, wyzwisk, żartów i innych śmiechów-chichów. Zablokowaliśmy, jak wtedy planowaliśmy, na chwilę dział sygnatur, by sprawdzić, jak wielu użytkowników zacznie panikować, że nie mają teraz gdzie prezentować swojej twórczości. Po części by ulżyć statystykom forum, po części by rozweselić Domaksia smutnego, po części dla zwykłego dowcipu. Widząc, jak wszyscy dobrze się przy tym bawią, rozkręciliśmy się, powstała "rewolucja", armia z Brutusem-Serafinem na czele mająca jej pilnować (choć w rzeczywistości kupsko mógł zdziałać, gdyż nie jest nawet najzwyklejszym moderatorem), nawet userbar jako "oficjalny" (rozumiecie?) symbol akcji, który w rzeczywistości nawet regulamin łamie, a miałby być oficjalnym symbolem rewolucji na forum. Heh.

Dlaczego dział zablokowany jest tak długo? Wstyd się przyznać, ale... może dlatego, że w rzeczywistości przez pierwsze kilka dni nikt się nie skarżył? I gdyby nie fakt, że nie było mnie na forum przez tydzień, pewnie już dawno byłby odblokowany.

Trochę tylko śmiać mi się chce, gdy czytam te wszystkie wyargumentowane zarzuty, poważne opinie co niektórych użytkowników, również tych nieaktywnych, o sensie wielkiej akcji, REWOLUCJI, na jaką sobie tutaj pozwoliliśmy Mrugnięcie

Natomiast komentarzy osób, które podczas całego zamieszania dobrze bawiły się z nami na IRCu, a teraz całkiem poważnie snują tragiczne żale, bo sygniaturek robić im zakazali, komentował nawet nie będę.



Nie bójcie żaby ludzie. Jeśli zachce nam się rewolucji, z pewnością będzie to coś na wzór dawnej akcji Calii dotyczącej bardziej rozwiniętych opisów w galeriach, tagów itp.

Miłego dnia Uśmiech 2
Jeśli o czymś zapomniałem, a się przypomni lub Wy mi przypomnicie, to dopiszę.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 24.08.2009, 17:07:13 »

Leżę  Chichot laugh

Dałem się nabrać  Język foch
Zapisane

Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 24.08.2009, 17:09:17 »

Trzeba przyznać udało wam się narobić szumu. Niepokojące jest to, że każdy w to uwierzył, czyli wszyscy są przekonani, że administracja PFUG'a jest zdolna do takiego desperackiego kroku ... Nie wiem czy to dobrze wróży Język

Pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
Strony: 1 2 [3] 4 5
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Rewolucja Sygnaturowa!
Skocz do: