Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Animacja na bazie szachownicy  (Przeczytany 11169 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 15.08.2009, 21:24:22 »

Nie koniecznie.  Język Jak będzie tak parł na przód jak teraz to nam na niezłego grafika wyrośnie.  Język
Zapisane

Wulfgar
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 304
Galeria Użytkownika

Wulfgar


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 16.08.2009, 07:14:05 »

ehh panowie, panowie... Nie niszczcie zapalu poczatkujacych wstawiajac jakies glupie obrazki z demotywatorow, czy jeszcze durniejsze filmiki z YT...
Kazdy z nas kiedys zaczynal... Czy Wy nie pamietacie jak jaraly was wasze pierwsze prace? ze byscie byli gotowi napisac tutorial na rysowanie lini prostej tylko dlatego, ze byliscie najzwyczajniej w swiecie z tego DUMNI? Zamiast dbac o nowych, rozwijajacych sie "grafikow" Wy ich dolujecie i karzecie wypchac sie sianem... No chyba, ze nie stac was na KONSTRUKTYWNA krytyke...

Efekt jest sam w sobie bardzo ciekawy i az sam sie dziwie, ze nikt do tej pory nie wpadl na to, zeby cos takiego wogole zrobic... Ale tak jak pisali koledzy wyzej... Robione jest to "od reki"... Gdyby to jakos troszke zautomatyzowac...
Zapisane
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25.08.2009, 22:44:32 »

Właśnie sama się dziwię, że sama na to do tej pory nie wpadłam. fantagiro43 gratuluję pomysłowości. Faktycznie za ładne to, to teraz nie jest. Trochę za szybkie, no, po prostu trzeba dopracować. Ale myślę, że tutorial by się przydał, chociażby po to by pokazać, co jeszcze ciekawego można zrobić Uśmiech
Zapisane
fantagiro43
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 30.08.2009, 00:28:58 »

Właśnie sama się dziwię, że sama na to do tej pory nie wpadłam. fantagiro43 gratuluję pomysłowości. Faktycznie za ładne to, to teraz nie jest. Trochę za szybkie, no, po prostu trzeba dopracować. Ale myślę, że tutorial by się przydał, chociażby po to by pokazać, co jeszcze ciekawego można zrobić Uśmiech
Ma być tak wolne-czy jeszcze wolniejsze?

Co do dopracowania-to myślałam żeby ruchome kwadraciki zaokrąglić, aby pozbyć się tych kantów...

W związku do wypowiedzi wcześniejszych przedmówców, aby wykonać taki avek w GAP-po pierwsze jak do tej pory w GAP wykonałam tylko ruchomy napis, więc nie porywam się z motyką na słońce, po drugie nawet jak bym kiedyś doszła jak coś takiego zrobić to pewnie był by to bardzo długi tutorial- a ja chciałam żeby to było coś łatwego dla początkujących takich jak dla mnie...do wykonania w 2 minuty. Mrugnięcie
Zapisane
Dakuś
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 430
Galeria Użytkownika


Niepoprawny frytkożerca


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 30.08.2009, 05:23:51 »

Ja ciągle jestem na nie. No bez przesady gdyby ktoś coś takiego chciał zrobić to by sobie poradził. Tutaj zero automatyki wszystko ręcznie. I na dodatek 0 płynności.
Zapisane


lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 30.08.2009, 07:35:25 »

Bez urazy ale lepsze animacje robią jakieś generatory ;P
Zapisane

fantagiro43
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 30.08.2009, 16:35:52 »

No nic-mówi się trudno...

Może kiedyś wymyślę coś, co sprosta waszym oczekiwaniom.
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Animacja na bazie szachownicy
Skocz do: