Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tematy - dyskusje  (Przeczytany 24546 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 07.08.2009, 14:32:47 »

W tym wątku możecie omawiać tematy bitew ligowych ale tylko te, których pojedynki zostały już zakończone - nie możemy podpowiadać zawodnikom. Mrugnięcie
Wątek przeznaczony jest również dla tych, którzy nie biorą udziału w Lidze, możecie pokazywać tu prace według tematów ligowych jeśli takie zrobiliście.
Od razu informuję, że wypowiedzi takie jak "ale ten temat był trudny" będą lądowały w koszu...

Na razie można omawiać tylko temat eliminacji: Sygnatura - szybkość.
Ja muszę przyznać, że jestem zdziwiony tylko jedną pracą z superbohaterem, spodziewałem się, że będzie ich o wiele więcej. 
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #1 : 07.08.2009, 17:03:22 »

Ja raczej myślałam że będą pracki z samochodami, ale chyba tylko Dadon taką zrobił Mrugnięcie. Muszę przyznać że zawodnicy mieli oryginalne pomysły, jednak sądziłam że poziom będzie lepszy, a tu... szczerze mówiąc niektóre prace wyglądały jakby zrobił je ktoś kto w gimpie siedzi tydzień-dwa. Nie powiem czyje.
Zapisane
swistaku
Gość
« Odpowiedz #2 : 07.08.2009, 17:28:28 »

Jeszcze moja z NFS'a Chichot Wiem, że cudna, robiłem całe 20minut Język Właściwie to tylko bawiłem się wyostrzeniami, rozmywaniem i trybami warstw, bo i tak nie miałbym czasu na kolejny etap ligi Smutny

Też sądziłem, że będzie więcej prac z samochodami i motorami, a jednak pojawiły się oryginalne pomysły Chichot
Zapisane
K-ja
Gość
« Odpowiedz #3 : 07.08.2009, 17:57:29 »

A jak myślicie, która pracka najlepsza? Mi do gustu przypadła ta Grolaka Język.
« Ostatnia zmiana: 07.08.2009, 19:54:40 wysłane przez K-ja » Zapisane
dadon08
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 184
Galeria Użytkownika


Wrócił Król


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 07.08.2009, 23:31:05 »

No Grolak pokazał klase Chichot w sumie on zawsze jak cos robi, to nie tak na ''od[cenzura]'' tylko najlepiej jak potrafi (z tego co zauwazylem)
« Ostatnia zmiana: 08.08.2009, 10:48:15 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08.08.2009, 11:44:06 »

Dzięki Mrugnięcie Mi osobiście najbardziej podobała sie praca Clouda i K-ji. Również dadona była fajna Uśmiech
Zapisane

afk
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 08.08.2009, 11:47:54 »

Praca K-ji i Grolaka najlepsze Język. Ja osobiście się nie postarałem, 20 minut roboty. Nie miałem czasu żeby zrobić coś dobrego.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
K-ja
Gość
« Odpowiedz #7 : 08.08.2009, 12:06:06 »

Ale wygrałeś i teraz muszę się postarać żeby cię pokonać bo zaiste piękne prace niektóre masz Język.
Zapisane
tofatodi
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 431
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08.08.2009, 17:04:59 »

...normalnie załamka. Wiedziałem, że pierwsza będzie sygnatura i kicha. Chociaż miałem nadzieję, że moja wygra z tą drugą.

PS. K-ja: zamiast uciekać od razu po lidze może się zemścij? Chyba paru gości cię nie dobiło? Możesz zrobić taki jeden obrazeczek.
Zapisane
K-ja
Gość
« Odpowiedz #9 : 08.08.2009, 17:16:33 »

Nie lubię się mścić, a jak już to dyskretnie Mrugnięcie. Poza tym wierzę że wszystko co robimy złego wraca do nas i dobro też Język. Ale koniec offtopu.
Ciężko by było, jakby był pixel art - forum jeszcze się dobrze w tym kierunku nie wykształciło i by nie potrafiło wybrać tej lepszej pracy Mrugnięcie.
A co do tematu - na początku nie miałam pomysłu, a potem mnie natchnęło Język. Najdłużej siedziałam nad napisem bo totalnie pomysłu nie miałam, na początku był taki prosty nieco nachodzący na postać ale okropnie to wyglądało Język.
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 08.08.2009, 18:07:44 »

No muszę przyznać, że napis ostatecznie bardzo ciekawie Ci wyszedł.
Praca Clouda też mi się podobała ale napis bym zmienił, po za tym ona się nie liczy bo bez walki przeszła. Język
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #11 : 08.08.2009, 18:26:07 »

Mi praca Clouda akurat się niezbyt spodobała Mrugnięcie. Za to ktoś wziął kolorki od INSEKTa, już nie wiem kto Język.
Zapisane
natanielcz
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 80
Galeria Użytkownika

natanielcz


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 08.08.2009, 18:50:13 »

moja była baardzo słaba ale to dlatego że czasu za bardzo nie miałem
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 14.09.2009, 22:54:41 »

Oczywiście można już omawiać tematy ćwierćfinału Ligi: "Piekielna papuga" i "Statek kosmiczny".
Myślę, że ten drugi jest odrobinę łatwiejszy jeśli chodzi o sam temat ale za to zdjęcie jest trudniejsze i chyba dla tego tyle było prac z papugą.



Możecie omawiać wszystkie tematy z I Edycji Ligi. Jeśli macie do nich jakieś zastrzeżenia piszcie - w przyszłości bardziej się postaram. Uśmiech
Musze przyznać, że półfinałowy plakat Cloud-a bardzo mi się spodobał, jedynie te informacje techniczne po lewej mnie irytują bo wyglądają jakbym miał je zaznaczone i na początku próbowałem odruchowo "odkliknąć". Chichot
Zapisane

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyLigaWątek: Tematy - dyskusje
Skocz do: