Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkGimpuj Pixel Town (Moderator: Daffy)Wątek: Gimpuj Pixel Town - regulamin i dyskusje
Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Gimpuj Pixel Town - regulamin i dyskusje  (Przeczytany 19291 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
krzysiek1311
Gość
« Odpowiedz #42 : 01.10.2009, 19:43:28 »

Ale czy będzie dodany
Zapisane
Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 01.10.2009, 19:44:33 »

Jak będzie dobry to tak, jak nie to nie Chichot
Zapisane

wywrot4
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 46
Galeria Użytkownika

wywrot4

no i co że nie mam avka?


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 03.10.2009, 07:36:00 »

Mam propozycje do adminów GPT otóż mogli byście zamknąć rezerwowanie miejsc poza obrębem miasta czyli tak żeby wypełnić te luki które nadal są i do czasu pojawienia sie GPT 2 wypełniło by się je i zostawiło do oglądania... wiecej na obrazku to co jest pojaśniałe było by zablokowane do rezerwacji reszta została by uzupełniona i powstał by idealny pixelatrowy kwadrat Mrugnięcie
Zapisane

Komputer pomaga ci w pracy której bez niego by nie było...

"Uwaga! Komunikat z Komendy Głównej Policji: Miszcz sygniatur aka. K-ja powrócił jako *wywrota* tudzież *wywrot4*. Prosimy o zachowanie ostrożności." Danyeru
Daffy
Moderator

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 03.10.2009, 11:29:20 »

Mam propozycje do adminów GPT otóż mogli byście zamknąć rezerwowanie miejsc poza obrębem miasta czyli tak żeby wypełnić te luki które nadal są i do czasu pojawienia sie GPT 2 wypełniło by się je i zostawiło do oglądania... wiecej na obrazku to co jest pojaśniałe było by zablokowane do rezerwacji reszta została by uzupełniona i powstał by idealny pixelatrowy kwadrat Mrugnięcie
Myśleliśmy nad tym, ale już to nie ma sensu bo i tak nie zabudujemy całego kwadratu. Teraz gdy wiadomości o GPT2 zostały opublikowane liczba oddawanych dobrych puzzli gwałtownie spadła. A w takim razie jak jest teraz to pozostała połowa miasta do zbudowania.
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkGimpuj Pixel Town (Moderator: Daffy)Wątek: Gimpuj Pixel Town - regulamin i dyskusje
Skocz do: