Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Jak nałożyć idealnie napis na kilka jpg'ów by utworzyć gif ?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Jak nałożyć idealnie napis na kilka jpg'ów by utworzyć gif ?  (Przeczytany 2279 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
smart
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika

smart


Zobacz profil
« : 01.08.2009, 21:43:26 »

witam
może mi ktoś pomoże więc tak:
robię gif'a z kilku jpg'ów, na jednym dałem napis, i chce aby taki sam napis [bez zmian] pojawił się/był na wszystkich pozostałych jpg'ach, więc jak to zrobić, aby był dokładnie taki sam, i jak gif będzie przeskakiwał ze zdjęcia na zdjęcie, to żeby ten napis się nie zmieniał ??
moze w gimp'ie sie zrobie, moze w photoshopie albo innym programie, ale jak tego dokonać ??

thx
« Ostatnia zmiana: 02.08.2009, 09:29:46 wysłane przez K-ja » Zapisane
K-ja
Gość
« Odpowiedz #1 : 01.08.2009, 21:55:20 »

Zduplikuj warstwę z tekstem?
Zapisane
smart
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika

smart


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02.08.2009, 01:39:42 »

ok, juz poradziłem z tym, miałem wczesniej zrobiony jpg' z napisem i chcialem to skopiowac na inny jpg, ale tak nie dalo sie

a zrobilem tak: zrobilem napis na tle przezroczystym tam gdzie chcialem miec potem napis, zapisalem do formatu *.png, bo w *.bmp sie nie dalo
potem otworzylem ten wlasciwy jpg w gimp, a potem otworzylem ten napis przezroczysty, a nastepnie warstwe napisów dałem na wierzch, scaliłem, ale chyba nie koniecznie bylo trzeba scalic, zapisalem do jpg'a i tak kazdy images musialem zrobic   laugh

temat do zamkniecia
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Jak nałożyć idealnie napis na kilka jpg'ów by utworzyć gif ?
Skocz do: