Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Czy dało by się...  (Przeczytany 5656 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
karpiej
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika

karpiej

Wszyscy ście są buce :)


Zobacz profil WWW
« : 18.04.2007, 22:44:20 »

Mam problem. czy dało by rade z czegoś takiego:

zrobic strone www.

Chciałbym aby w tym oknie na środku pojawaił się tekst z np.aktualnościami. Żeby tam były wyświetlane wszystko to co ma być w sekcji body.

Po lewej stronie chciałbym żeby znalazły siuę linki ( w tych 8 okienkach małych ), a po prawej stronie w większym oknie żeby z góry na dół przesuwały się jakieś reklamy ( np. buttony z linkami do stron innych klubów )

Natomiast po prawej stronie w tych małych 3 okienkach chciałbym aby były przyciski do: dodania strony jako główną dodać do zakładek i do wysłania maila do mnie.

Wszystkie reszte potrzebnych rzeczy zrobię sobie sam, tylko chciałbym prosić jak ktoś umie żeby zrobił mi w notatniku cosik takiego jak napisałem. Bo ja na html-u słabo się znam.

Czy podejmie się ktoś tego zadania?? Bardzo proszę o odpowiedzi
Zapisane

Nightquest
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 285
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18.04.2007, 22:50:47 »

Daloby sie, to sa 3 tabelki ; ] ale jak na moj gust to lepiej jak sobie sciagniesz jakis darmowy layout bardziej estetyczny i praktyczny.
Zapisane


" login, pass, nick, spam znikl, “chodz na zielone”. "
karpiej
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika

karpiej

Wszyscy ście są buce :)


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 18.04.2007, 22:53:36 »

jak mógłbyś to zrób a na darmowy to ja się nie palę wolę cosik samemu zrobić i pomału go dopieszczac
Zapisane

ozziuss
Gość
« Odpowiedz #3 : 18.04.2007, 22:57:21 »

to sa 3 tabelki

za tabelki powinni wieszać ;] szczerze mówiąc jakbym trafił na taką stronę to od razu bym z niej uciekł. radziłbym zrobić nowego laya.

edit:
jak mógłbyś to zrób
wolę cosik samemu zrobić i pomału go dopieszczac
zastanów się co piszesz.
Zapisane
karpiej
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika

karpiej

Wszyscy ście są buce :)


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 18.04.2007, 23:02:07 »

o co ci chodzi?
Zapisane

ozziuss
Gość
« Odpowiedz #5 : 19.04.2007, 10:39:26 »

no bo najpierw piszesz że chcesz żeby ktoś ci zrobił laya a potem piszesz że chcesz sam od początku robić.
Zapisane
BandiT
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 19.04.2007, 13:58:38 »

Da sie zrobic wszystko, co tylko sobie wymyslisz ;] Ja strone widze jako jedna pocieta tabele.

za tabelki powinni wieszać ;] szczerze mówiąc jakbym trafił na taką stronę to od razu bym z niej uciekł. radziłbym zrobić nowego laya.

heh to jestem niezmiernie ciekaw jak ty tworzysz strony nie uzywajac tworzenia tabel Duży uśmiech Ponadto wiadomo, ze osoba zaczynajaca dopiero tworzenie stron nie zrobi cos w pelni pro. Musisz byc poczatkujacym webmasterem, bo w tej branzy nie liczy sie glownie grafika, lecz zawartosc merytoryczna jest rowniez istotna. Jak na poczatkujacego laya nie jest zle, a wiadomo, ze na poczatku kazdy potrzebuje pomocy z kodowaniem strony. Wszystko przychodzi z czasem, tak wiec nie udawaj kogos kim nie jestes. Widocznie musisz miec cholerne mniemanie o sobie ;] Z reszta... nevermind!

Uzytkowniku Karpiej jak tylko znajde chwile wolnego od firmy czasu to z pewnoscia pomoge. Prosze tylko wyslac mi ta grafike na e-mail z dokladnym opisem twoich potrzeb. Szczegoly i strone otrzymasz poczta elektroniczna w przeciagu kilka dni.

Pozdrawiam
Zapisane

Just believe in yourself! I believe...
tweety
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 12
Galeria Użytkownika

tweety


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 19.04.2007, 14:12:12 »

jak mógłbyś to zrób a na darmowy to ja się nie palę wolę cosik samemu zrobić i pomału go dopieszczac
Bardzo podoba mnie się takie podejście. Chłopak choć raczkuje to ma swoje zasady i tego należy pogratulować.

Jeśli będziecie potrzebowali pomocy w kodowaniu to ja też się piszę że postaram się wygospodarować trochę czasu i wyrwać się od obowiązków w pracy i w rodzinie Uśmiech. Możecie na mnie liczyć.
Zapisane
karpiej
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika

karpiej

Wszyscy ście są buce :)


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 19.04.2007, 15:10:14 »

dzięki chłopaki.

Do ozziuss ja nie chciałem żeby zrobić laya tylko żeby tego mojego jakoś pociąć. Więc czytaj dokładnie pasty a późnij pisz
Zapisane

ozziuss
Gość
« Odpowiedz #9 : 19.04.2007, 17:11:19 »

heh to jestem niezmiernie ciekaw jak ty tworzysz strony nie uzywajac tworzenia tabel Duży uśmiech
to ja jestem ciekaw czy kiedykolwiek słyszałeś co to jest div i css. no i czy słyszałeś o takiej stronie w internecie jak osiołki.
Ponadto wiadomo, że osoba zaczynajaca dopiero tworzenie stron nie zrobi cos w pelni pro. Musisz byc poczatkujacym webmasterem,
tak ale powinien zacząć od poprawnego kodu a nie od dupy strony (zupy tagów jaką da tabela)
tak wiec nie udawaj kogos kim nie jestes. Widocznie musisz miec cholerne mniemanie o sobie ;] Z reszta... nevermind!
to o mnie?

karpiej nie dziw się że źle zrozumiałem. nie użyłeś przecinków i kropek w miejscu, gdzie powinny się znaleźć.

edit:
nie liczy sie glownie grafika, lecz zawartosc merytoryczna jest rowniez istotna.
Nikt nie zostanie na oczopląsnej stronie dłużej jak 10 sekund. Bez względu na to jak bardzo ważne informacje tam będą. dlaczego? bo albo nie będzie w stanie ich przeczytać, albo stwierdzi że tych informacji tam nie znajdzie, bo ich poziom nie pasuje do poziomy wykonania strony. co z tegoz że podam ci niesamowicie dobre, drogie i rzadkie danie, jeżeli będzie ono na brudnym, potrzaskanym talerzu w jakiejś spelunie?.

karpiej jeśli to twoja pierwsza strona to nie jest najgorzej ale ja bym na twoim miejscu tego w internet nie wrzucał. najpierw pooglądałbym masę stron o podobnej tematyce i stworzył coś ładniejszego co zatrzyma internautę. o i nie pisz strony w notatniku bo z kodowaniem (polskie znaki) będziesz miał problemy.
Zapisane
BandiT
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20.04.2007, 13:13:05 »

heh ozziuss nie bede sie z toba sprzeczal i udowadnial ci kim jestem, bo jestes kapke mlodszy ode mnie i przypuszczam ze jeszcze niedoswiadczony w pewnych sprawach. Fajnie, ze jestes ambitny, ale po co udawac madrale ? Jesli za jakis czas bedziesz nauczycielem od projektowania stron, badz bedziesz mial swoja firme w tym kierunku, wowczas mozemy wymienic sie informacjami na ten temat.

pozdrawiam
Zapisane

Just believe in yourself! I believe...
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #11 : 21.04.2007, 10:51:47 »

to może pokaż kod jakiejś swojej strony i ocenimy co?

edit:

Fajnie, ze jestes ambitny, ale po co udawac madrale ?
nie udaje mądrali. chce mu tylko powiedzieć że twój sposób kodowania stron jest zły (chodzi o tabelki). mam nadzieję że jako nauczyciel projektowania stron wiesz co to jest semantyka i tzw. 'zupa tagów'. polecam do przeczytania http://osiolki.net/tabelki/ . nie ma tego dużo więc spokojnie możesz to nawet teraz zrobić.
Jesli za jakis czas bedziesz nauczycielem od projektowania stron, badz bedziesz mial swoja firme w tym kierunku, wowczas mozemy wymienic sie informacjami na ten temat.
a teraz nie możemy?
« Ostatnia zmiana: 21.04.2007, 11:11:58 wysłane przez ozziuss » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Czy dało by się...
Skocz do: