Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3 4 ... 15
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Liga - dyskusje  (Przeczytany 100580 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 27.07.2009, 11:32:30 »

Poza tym co napisał Danyeru (chociaż rozumiem, że to twój krzyk rozpaczy i pewne zabiegi stylistyczne były konieczne) mogę cię tylko zapewnić, że losowanie było zupełnie losowo losowe i nie miałem wpływu na to, kto gdzie trafił.
Zapisane

Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27.07.2009, 11:41:22 »

O kurcze nie zauważyłem że zrobiłem tam jakieś pomyłki - to był impuls - hehe, wybaczcie. Life is brutal, and full of zasadzkas - także Cloud musi się teraz naprawde postarać, hehe Chichot A tak na poważnie, kogoś musicie mieć na to ostatnie miejsce - skoro już się zgłosiłem Język Ciekawy jestem w sumie kto wygra tą pierwszą lige - bo półfinały w tym składzie zapowiadają się ciekawie Uśmiech
Co do grup, właściwie wyobrażałem je sobie troche inaczej bo wyszły z nich pary, w następnych edycjach też tak będzie ?

PS Nie bierzcie moich wszystkich postów na poważnie, czasami lubie pożartować, ale traktuje to forum i Was jak najbardziej poważnie Mrugnięcie Ale gdybym to robił w złym temacie - niech mi ktoś da po głowie Język
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #16 : 27.07.2009, 11:42:13 »

Sooly, ty celowo mnie dałeś do grupy z Bizzarem żebym miała łatwiej? Język Mogłeś poziomem ustawić, bo tak to sobie taki Dadon na 99% przejdzie a reszta trudniej ma Język. Myślę że lepiej by było jakbyś od następnej edycji układał ludków według skilla.
Zapisane
Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 27.07.2009, 11:48:32 »

Racja, racja - popieram K-je, tylko w sumie to by było dosyć kontrowersyjne - bo ktoś mógłby mieć później pretensje, w sumie dobrze by było gdyby była od tego taka mini komisja, kilka osób z administracji (admini/modzi ew. Vip-owie(?) ), żeby nie było później kłótni.
Zapisane

dadon08
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 184
Galeria Użytkownika


Wrócił Król


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 27.07.2009, 12:02:00 »

Moim zdaniem takie tradycyjne losowanie powinno być Uśmiech Teraz się ciesze, bo wypadł mi taki przeciwnik, no ale następnym razem pewnie trafi mi się ktoś taki, ze będę musiał się na prawdę postarać.
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #19 : 27.07.2009, 12:20:40 »

A, Solniczko, właśnie. Nie podałeś maksymalnych wymiarów tej sygnatury.
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 27.07.2009, 13:05:59 »

Sorry, zapomniałem o tych wymiarach - już się pojawiły w ogłoszeniach: 500x250px lub 250x500px.
Nad podziałem według umiejętności też się zastanawiałem ale to by było na dłuższą metę bez sensu bo w finałach nie byłoby konkurencji...
Powstałoby kilka grup z mocniejszymi zawodnikami i kilka ze słabszymi więc do kolejnego etapu musieliby przejść zarówno słabi, jak i silni. Prz odpowiednim ułożeniu grup wyszłoby na to, że cały czas słabsi walczyliby między sobą oddzielnie od tych lepszych, a całość kończyłaby się finałowym pojedynkiem między nowicjuszem a jakimś zaawansowanym użytkownikiem, zapewne 0 do x...
A zapewniam was, że z zaplanowanymi zadaniami półfinałowymi i finałowymi mogą mieć problemy nawet ci, którzy już prezentują sobą jakiś (uznajmy że wysoki) poziom.
Jak się przyłożycie to nawet lepszego możecie pokonać, wiecie - Dawid i Goliat, te sprawy. Chichot
Zapisane

Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 27.07.2009, 13:57:36 »

Hehe, mam rzucać kamieniami do Clouda? Chichot

Jak to teraz napisałeś - rzeczywiście, tak jak jest teraz - jest dobrze. Jednak w przyszłości grupy mogłyby być liczniejsze.
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 27.07.2009, 14:08:29 »

Hehe, mam rzucać kamieniami do Clouda? Chichot
Strzelać z procy...
Tak jak napisałem w ogłoszeniach liczyłem na przynajmniej 24 osoby, wtedy mielibyśmy też osiem grup ale za to każda byłaby 3-osobowa.
Zapisane

Gee
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 268
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 27.07.2009, 14:27:48 »

A ja jestem w grupie H  Płacz Szkoda tylko, że dadon tak szybko odpadnie Język Jak się niedowano dowiedzileliśmy DJ siedzi 2 lata w webmasterce, a jeżeli chodzi o sygny nic jeszcze nie wiadomo. Szkoda dadona Język Ten temat mi nie pasi trochę. No nic. Trudno. Mam jednak jeden powód do szczęścia: w mojej grupie nie ma hardkor webmastera.
« Ostatnia zmiana: 27.07.2009, 19:22:30 wysłane przez Gee » Zapisane

Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 27.07.2009, 20:58:15 »

Gulp O_O W grupie z tofatodi... trzeba będzie się postarać. A sprawa z Davidem i Goliatem - zawsze możesz załadować w oczy Cloud'owi sygnaturką i kolega odpadnie Uśmiech 2
Zapisane
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 27.07.2009, 21:25:15 »

Nie jestem wcale taki straszny, nie siedzę w sygnaturkach. Masz raczej większe szanse na wygraną niż ja Mrugnięcie.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 27.07.2009, 21:46:08 »

To się dopiero okaże w praniu Mrugnięcie
Zapisane
K-ja
Gość
« Odpowiedz #27 : 27.07.2009, 21:49:59 »

Głupi strasznie ten temat IMO Język. Pomyślę i coś wymyślę, dziś specjalnie pełno stocków pobrałam... Życzę wszystkim powodzenia (a mi największego, chcę wygrać) Język. Niech ścieżki będą z wami! Ścieżki
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 15
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyLigaWątek: Liga - dyskusje
Skocz do: