Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Szaleństwa Sooly'ego  (Przeczytany 33868 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 08.03.2011, 23:43:39 »

Lobo nie kojarzę, tyle tylko co mi się jakoś kiedyś obiło o uszy i to co teraz wygooglowałem. Język

No o to chodzi żeby wyglądały jak komiksy
Cytuj
Zainteresowałem się pracą stalówkami i tuszem, stylem tzw. komiksu noir, lub "crime noir".
Mrugnięcie

Były (i są) też takie właśnie bez kreskowych cieni - tylko solidna czerń, ewentualnie takie "haczyki" na granicy między czernią, a bielą - i na tym się wzoruję. Jak już się ogarnę to zacznę dodawać jeszcze kolory, Właśnie Hellboy tak jest zrobiony, że te "białe" przestrzenie są wypełnione kolorami. Ale co do tych właśnie cieni to tak w sumie też czasem robię. Różne techniki trzeba znać. Uśmiech

W wakacje chciałbym wreszcie ruszyć z własnym komiksem, który jest w planach już od jakoś tak prawie od dwóch lat, ale to "skilla" nie było, to lenistwo i tak jakoś przeleciało. Ale pomysł nadal w głowie siedzi.

Dzięki za komentarz.

Tak w ogóle to piszcie czy to wszystko jest czytelne, czy widzicie te postacie, czy może coś trzeba by zmienić. Bo jak ja wiem co rysuję to to widzę, ale dla kogoś, kto niekoniecznie wie to mogą to być po prostu jakieś czarne i białe plamy.



Portret na Dzień Kobiet:



Jestem dość mocno zadowolony jak na mnie, co prawda zależało mi na większych kontrastach, ale jakoś nie potrafię ich wyciągnąć. Poza tym nadal strasznie wkurzają mnie włosy. Mrugnięcie
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 09.03.2011, 00:10:05 »

Mnie się bardzo podoba, szczególnie ten kosmyk na czole i oczy. Właśnie te dwa szczegóły jakoś tak ożywiają tą postać. Włosy też są niczego. Jedynie z uchem dzieje się coś dziwnego... Oczywiście nie jestem żadnym ekspertem więc mogę się mylić Język
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 10.03.2011, 16:36:40 »

No ucho mnie też drażni bo nie dałem mu bocznej krawędzi i wygląda trochę jak jakieś elfie, takie wydłużone w tył jest. Mrugnięcie
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 10.03.2011, 17:01:40 »

No w sumie mogłaby być elfem, albo chochlikiem bo wygląda jakby właśnie obmyślała jakiegoś psikusa Duży uśmiech
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 10.03.2011, 20:13:05 »

Nie głupie w sumie. Mrugnięcie
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DDigital Painting (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Szaleństwa Sooly'ego
Skocz do: