Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyLigaWątek: Forumowa Liga (wątek archiwalny)
Strony: 1 2 [3] 4 5
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Forumowa Liga (wątek archiwalny)  (Przeczytany 47912 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 20.07.2009, 16:17:34 »

Żeście się uczepili tej reputacji, bez ryzyka nie ma zabawy, przynajmniej nikt nie odwali fuszerki, tylko będzie się starał.
Zapisane
Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 20.07.2009, 16:21:34 »

=/ Jak ktoś się nie postara nie dojdzie do finału i nie zdobędzie reputacji... a jeśli ktoś się postara ale fakt że w tym czasie powinienem kopać rowy sprawi że i tak odpadnie i ma za to tracić reputacje ? =/ ale fun ._.
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 20.07.2009, 16:46:05 »

Ziomioslaw lubi zabierać ludziom reputację (jest zły). Język Powtarzam po raz kolejny - reputacji nie powinno być tylko w eliminacjach, potem wszystko normalnie.

Wszystkie bitwy ligowe będą bitwami anonimowymi aby zapewnić uczestnikom jak największą uczciwość w głosowaniu.

Po rozpoczęciu rozgrywek przygotuję tabelę najlepszych zawodników, myślę że TOP 5 wystarczy, chyba że uczestników będzie na prawdę wielu - wtedy TOP 10.
Będzie wyglądała mniej więcej tak:

Punkty naliczane będą po jednym za wygraną bitwę ligową.
W styczniu najlepszy zawodnik mógłby otrzymywać tytuł "Gimpuja Roku". Język
Zapisane

Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 20.07.2009, 16:50:20 »

Ale będzie jakaś różnica prawda ? Np II wicemistrz 1pkt., wice mistrz 1,5 pkt. i mistrz 2pkt. ?
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 20.07.2009, 16:57:46 »

Po prostu jeśli dwie osoby mają tyle samo pkt. to żeby zadecydować o pozycji w tabeli bierze się pod uwagę tytuły Mistrza, jeśli mają po tyle samo to Wicemistrza itd.
No i załóżmy, że za zwycięstwo w lidze będą 2 pkt. - szaleństwo i rozrzutność, ale co mi tam... Język
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 20.07.2009, 17:13:02 »

Ziomioslaw lubi zabierać ludziom reputację (jest zły).

Co za głupota, za każdy odebrany punkt reputacji w bitwie muszę komuś innemu dać, w pewnych sytuacjach dodaję więcej punktów niż je odbieram (zgadnijcie jakie to sytacje). Tak więc ogólny bilans jest na plus dla użytkowników.

Jeszcze raz: robicie te checę z bitwami, bo chcecie mieć bezryzykowne źródło punktów? SoTW nie wystarczy?
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 20.07.2009, 17:43:29 »

Po prostu dla ludzi ta reputacja - mimo że to tylko zwykła liczba - wiele znaczy, nieważne co o tym mówią czy piszą. Bardzo dużo osób odpuściłoby sobie udział w tej zabawie ze strachu przed utratą punktów...  Co?
Dlatego chcę żeby w eliminacjach przegrani nie tracili reputacji a zwycięzcy jej nie zyskiwali, będzie więcej chętnych. Potem nie ma już odwrotu, jeśli ktoś przejdzie eliminacje to musi wziąć udział w dalszych rozgrywkach albo przegrywa walkowerem, no i traci punkt tak jak za przegraną walkę.

Tak więc ogólny bilans jest na plus dla użytkowników.
Nic w przyrodzie nie ginie i bilans jest na 0 - jeden punk odejmujesz, jeden dajesz. Mrugnięcie
Zapisane

Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 20.07.2009, 17:49:49 »

To może wogóle bez punktów ? ^_^ Ta wizja bardziej mi się podoba, bo jak sobie pomyśle że w pierwszej edycji gdyby było mało ludzi jeszcze może cudem przejde eleminiacje, a później przy Was na pewno dalej nie wejde, to dziękuje Język
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #36 : 20.07.2009, 17:53:23 »

Najwyżej stracisz ten punkt.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 20.07.2009, 17:54:48 »

Po prostu dla ludzi ta reputacja - mimo że to tylko zwykła liczba - wiele znaczy, nieważne co o tym mówią czy piszą. Bardzo dużo osób odpuściłoby sobie udział w tej zabawie ze strachu przed utratą punktów...  Co?
Dlatego chcę żeby w eliminacjach przegrani nie tracili reputacji a zwycięzcy jej nie zyskiwali, będzie więcej chętnych. Potem nie ma już odwrotu, jeśli ktoś przejdzie eliminacje to musi wziąć udział w dalszych rozgrywkach albo przegrywa walkowerem, no i traci punkt tak jak za przegraną walkę.

Przynajmniej Ci co się jej podejmą, będą to robić, bo:
A: dla zabawy, bo zlewają na reputację, a czują, że mogą się wykazać.
B: Ci którzy są pewni tego, że mogą
Nie Ci którzy "a może się uda." od tego jest SoTW, za przeproszeniem (nie, żebym coś temu konkursowi ujmował, tylko, że tam też nie łatwo jest dostać reputację, bo polują na nią też lepsi gracze), ale można spokojnie, bez obaw o reputację, spróbować.


Tak więc ogólny bilans jest na plus dla użytkowników.
Nic w przyrodzie nie ginie i bilans jest na 0 - jeden punk odejmujesz, jeden dajesz. Mrugnięcie

No przecież Ci napisałem, że nie. Jest na plus (sumując we wszystkich bitwach). Przeczytaj mój post raz jeszcze.
Zapisane
Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 20.07.2009, 17:55:41 »

Tzn. wiesz żeby coś stracić - trzeba coś mieć... o właśnie to może by zrobić tak że ktoś traci w lidze pkt. reputacji tylko wtedy gdy ma wogóle jakiś ? Chichot Bo tak jak się ma na minusie to jakbym ostrzeżenie miał czy coś Język
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : 20.07.2009, 18:00:52 »

Daj spokój, stracisz to nic, był kiedyś taki jeden co miał -9. Język

No przecież Ci napisałem, że nie. Jest na plus (sumując we wszystkich bitwach). Przeczytaj mój post raz jeszcze.
Nie zastanawiałem się w ogóle nad tym fragmentem z dodawaniem większej ilości i źle to zrozumiałem (tak, że więcej dajesz jednej osobie niż odbierasz drugiej, a nie wszystkim uczestnikom). No to przepraszam - masz rację. Uśmiech
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 20.07.2009, 18:01:16 »

@Pigan: No, cóż, przed to trzeba szlifować umiejętności. Zapraszam.

Możesz też oddać cegiełkę do WORMa, wziąźć udział z jednym konkursów, pomagać innym.
Zapisane
K-ja
Gość
« Odpowiedz #41 : 20.07.2009, 18:09:27 »

Ja jestem za propozycją Soolniczki - punkty odejmowane tylko w finałach i tam też tylko dodawane.

A ja kiedyś miałam -666 reputacji i się cieszyłam Język
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyLigaWątek: Forumowa Liga (wątek archiwalny)
Skocz do: