Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBFM (Moderator: Typhon)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Strony: 1 [2] 3 4 5
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.  (Przeczytany 51898 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
K-ja
Gość
« Odpowiedz #14 : 10.07.2009, 11:06:17 »

Większość postów powyżej, sprowadza się do jednego - temat był za trudny, przez co obrywa się mi.

Tutaj zarzucę propozycją- może zrobić temat "propozycje tematów na konkursy"? Wtedy by się wybierało najlepszy i nikt by nie narzekał Uśmiech.
Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 10.07.2009, 11:11:46 »

Jednak urok BFM polega po części (małej, ale zawsze) na "niespodziance" związanej z tematem, więc propozycja odpada. Ale zawsze propozycje można mi składać na PW.
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 10.07.2009, 11:22:50 »

Na przyszłość nie jęczmy bo BANa dostaniemy, niestety społeczność gimpuj nie ma Wolnego słowa tylko Smutny Dyktatura... mówić nic nie można bo cię jakieś Poseł(MOdzi,admini itp.) upomną nakrzyczą i ... zbanują jeszcze grhh... :/

To to ja juz dawno zauwazylem Uśmiech 2

edit.
No dobra.. Powiem cos na ten temat.. Nie wiem w ogole po co ta cala kłótnia, przecież nie mozna stac w miejscu i robic latwe prace tylko trzeba isc na przód.. Mamy tyle "pr0 el0 el0" grafików na tym forum, którzy zamiast ruszyc dupe i cos zrobic to narzekają, że slaby poziom BFM jest.. Mlodzi graficy i jeszcze poczatkujacy z PM tacy jak Aniwa, Łuka-szek_ zrobili prace, moze nie do konca fajna ale zrobili.. A pozniej taki pr0 przyjdzie i powie "
0 dobrych pomysłów, a i wykonanie denne. Mogliście się bardziej postarać." - Dlaczego sam nic nie zrobil taki ktos? (Chyba kazdy wie kogo mam na mysli..) Oczywiscie ocenanie ocenianiem ale skoro chcemy jakos podzniesc poziom tego forum to dlaczego nikt nie robi prac? Hmm.. Dlatego, ze za trudny temat.. Mlodzi sprobowali moze nie do konca wyszlo fajnie ale sprobowali..
« Ostatnia zmiana: 10.07.2009, 11:42:22 wysłane przez nesq » Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 10.07.2009, 12:29:41 »

Temat musi być ambitny i trudny ale w sytuacji, kiedy po 2 tygodniach nie ma żadnej pracy trzeba się zastanowić nad jego zmianą.

A co do wypowiedzi Nesq-a, ci "pr0" nie zawsze mają czas na robienie prac na konkursy kierowane przede wszystkim do początkujących. Uśmiech
Zapisane

Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 10.07.2009, 12:50:15 »

Paul, nie chcę się rzucać, ale ja się bardzo starałem.
Zapisane
Paul
Gość
« Odpowiedz #19 : 10.07.2009, 12:54:35 »

Paul, nie chcę się rzucać, ale ja się bardzo starałem.
No i dlatego na ciebie zagłosowałem, w końcu zrobiłeś najlepsza pracę.
Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10.07.2009, 14:01:42 »

Paul, gdy napisałeś, że nie miałeś czasu na zabawę w GIMP-ie, strzeliłeś sobie samobója, ponieważ zrobiłeś przez ten okres sporo sygnaturek, zamiast zrobić coś porządnego, i pokazać swoje umiejętności.

P.S. skasowałem Twój jeden post, niechcący, mam nadzieje, że się nie obrazisz. Sorry.

P.S.2 myślę, że dalsza dyskusja na temat BFM #20 nie ma sensu, mój wcześniejszy post powinien wszystko wyjaśniać, a tym, co lubią sobie podyskutować, odsyłam do głosowania, bo to możecie zrobić, a dalsze posty o tym, jak jest źle nie mają sensu.
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 10.07.2009, 14:02:01 »

Temat musi być ambitny i trudny ale w sytuacji, kiedy po 2 tygodniach nie ma żadnej pracy trzeba się zastanowić nad jego zmianą.

Skoro BFM jest dla poczatkujacych to dla kogo jest o wiele latwiejszy SotW? Mysle, ze to SotW jest dla poczatkujacych, a BFM dla tych nieco "starszych".
-----

Widze, ze posta Paula juz nie ma.. Ale powiem Ci jedno.. To TY stoisz w miejscu robiac tylko beznadziejne prace na SotW-a i tandetne sygny niby "dla treningu". Zrobiles fajna prace "Skate is Here" czy cos takiego i tu pokazales swoje umiejetnosci ale od tego czasu sie cofasz..

Nie ma z mojego błędu, wyjaśnione powyżej. Radziłbym również poprawić ortografię i używać mniej ostrych słów (takie bardziej ostre w galerii, od tego są - do krytyki). Bizzar
« Ostatnia zmiana: 10.07.2009, 14:07:24 wysłane przez Bizzar » Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #22 : 10.07.2009, 14:29:29 »

Prawda jest taka że poziom konkursu ustalają użytkownicy, a nie jego nazwa. Jak najlepsza praca na SoTWie będzie beznadziejna to poziom będzie takowy, jak ktoś odda na początku wyjechaną w kosmos pracę to reszta też się postara żeby ich prace trzymały poziom. Więc nie piszcie tu głupot w stylu że SoTW jest łatwiejszy od BFM. Pracy nie oddawałam głównie przez to że pomysłu nie miałam, nie jestem kopalnią. Może na nowy coś zrobię, ale to też zależy od czasu- mam duże zamówienie.
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 10.07.2009, 14:37:37 »

Chodzilo mi raczej o to, ze w BFM jest wieksze pole do popisu.. A sygnatura to co? 400x200px grafiki.. Masz racje K-ju poziom nie zalezy od nazwy, ale duzo latwiej zrobic dobra sygnature niz przerobic pole w stadion.. Dlatego Ci, ktorzy maja GIMP-a opanowanego i sobie radza, potrafia zrobic dobra prace powinni raczej sie popisac w BFM, a nie robic sygny w konkursie dla tych, ktorzy w PM sobie jeszcze nie radza..
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #24 : 10.07.2009, 14:59:03 »

Akurat sygn dobrych to i ja jeszcze nie robię Język. A z fotomanipulacją jedyna trudność to niechęć do czytania dłuuugich tutoriali Język.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 10.07.2009, 17:01:35 »

...mówić nic nie można bo cię jakieś Poseł(MOdzi,admini itp.) upomną nakrzyczą i ... zbanują jeszcze grhh... :/

Za niewinne mówienie nikt jeszcze tutaj skrzyczany nie został.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
K-ja
Gość
« Odpowiedz #26 : 10.07.2009, 22:36:10 »

A za winne zwykle post zostanie usunięty/użytkownik zbanowany Uśmiech. Jeszcze nie było sytuacji żeby ktoś mądrze gadał a go zbanowali czy coś.
Zapisane
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 11.07.2009, 07:10:24 »

Czyli jak nie zostałam zbanowana to mądrze gadam!  laugh hihi  Chichot
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBFM (Moderator: Typhon)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Skocz do: