Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotW (Moderator: Hasia)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Strony: 1 ... 9 10 [11]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.  (Przeczytany 71012 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 12.06.2013, 17:16:14 »

Biorą udział nowicjusze?
Zapisane
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 12.06.2013, 18:00:21 »

Ziomioslaw i dobrze że biorą udział nowicjusze bo przynajmniej mogą się czegoś nauczyć (chociaż kiedyś poziom był naprawdę wysoki) ale problem jest w ilości osób biorących udział... no ze 3 osoby biorące udział i może ze 4 głosujące.

//Skwarek - Naprawdę napisałaś "chodziarz"? Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: 12.06.2013, 18:41:27 wysłane przez Skwarek » Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Firegon
Nowicjusz

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 13
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 12.06.2013, 21:30:18 »

A ja mam pytanie, czy dalej warto kontynuować??
Zobaczmy co się stało w #135

Zdaje się, że w zgłoszeniach 2 prace.
Głosowały 2 ( SŁOWNIE D W I E ) osoby ...
Są jakieś pomysły, aby troszkę rozruszać userów?
Bo póki co, sam pomysł mija się z celem.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 12.06.2013, 23:43:36 »

@Firego - więc dlaczego Ty nie głosowałeś?? Nie rozumiem jak ktoś może mieć pretensje skoro sam nie głosował (o wzięciu udziału już nie mówię, bo to wymaga jakichś umiejętności). Jeśli nadal wymaga się od głosujących 10 postów lub 30-dniowego stażu, to 10 postów naprawdę nietrudno napisać w przeciągu prawie miesiąca (bo tyle jak widzę jesteś obecny na forum).
 Ja, chociaż na sygnaturach się nie znam i na ogół mi się nie podobają, to i tak czasami (fakt, nie często ale jednak) zagłosuję jeśli widzę, że któraś praca się wyróżnia i jak na mój gust jest dość estetyczna. W ostatnim nie zagłosowałam bo obie prace w jednakowym stopniu niespecjalnie mi się podobały. W dodatku tematyka była mi całkowicie obca. A co Ty masz na swoje usprawiedliwienie?
Jeśli chodzi o pomysły, to nadal uważam, że trzeba jakoś bardziej te konkursy rozreklamować i uwidocznić, np. zrobić jakieś banerki z odnośnikiem (jeden do konkursów i drugi do głosowań) na stronie głównej i/lub pod szukajką. Można by nawet ogłosić konkurs na taki banner.

 BTW trochę się naszukałam, aby znaleźć zasady głosowania (chodzi mi o te 10 postów lub staż) a i tak nie jestem pewna czy odnosi się to do wszystkich konkursów. W dziale SotW-głosowania ani w wątku z ostatnim głosowaniem nic o tym nie było więc osoby nowe lub rzadko bywające mogą nie wiedzieć. Takie niejasności też odstraszają. Sama pamiętam, że na początku nie wiedziałam jak głosować. Może warto założyć i przykleić taki temat w dziale Konkursy?
« Ostatnia zmiana: 13.06.2013, 03:23:54 wysłane przez bea » Zapisane
Firegon
Nowicjusz

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 13
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 13.06.2013, 21:27:03 »

Mam powiedzieć szczerze czemu nie zagłosowałem?

Bo nie znałem zasad tego forum, co więcej wcale nie wiedziałem że trzeba mieć 10 postów Chichot ( dzięki wielkie za info, na pewno się przyda)
Cały czas lookałem na temat zgłoszenia i czekałem aż znajdzie się tam jakiś odnośnik do głosowania i jakże wielkie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem, że głosowanie odbyło się W INNYM DZIALE.

Tak, wiem - to moja wina, powinienem przeczytać wcześniej regulaminy, bądź poszperać, ale mimo wszystko musisz przyznać, że troszkę to zagmatwane.

I jeszcze jedno - nadal nie odpowiedziałaś na pytanie, które zadałem i nadal z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź.



Tak dla ścisłości: Prawdopodobnie da się to wywnioskować z powyższej wypowiedzi, ale wolę się upewnić, że wszystko jest zrozumiałe. Chciałem zagłosować, bardzo chciałem uwierz mi, ale kiedy termin minął, a w temacie nie pojawił się żaden odnośnik, uznałem że z powodu braku zgłoszeń, SoTW został odwołany.
« Ostatnia zmiana: 13.06.2013, 21:39:25 wysłane przez Firegon » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 13.06.2013, 21:40:48 »

Chodzi o to, czy warto kontynuować? No ja tu o takich rzeczach nie decyduję więc to raczej nie do mnie pytanie... Moje zdanie jest takie, że nic nie zaszkodzi zakładać kolejne tematy w SotW. Jak wątek powisi ze 2-3 tygodnie i nikt się nie zgłosi albo będzie to tylko jedna osoba, to wtedy się zamknie i założy inny. Być może warto by też było dawać nieco bardziej ogólne tematy, aby pasowały większej liczbie osób, coś jak np. "Sport", "Wakacje", "Gry komuterowe" itp.
A co do tych wymaganych 10 postów, to szczerze mówiąc nawet ja nie mam pewności czy zasada ta dotyczy także SotW, bo jak już pisałam, nigdzie nie znalazłam ogólnych zasad głosowania w konkursach ani nie ma nic o tym w dziale SotW czy w regulaminie.
Cały czas lookałem na temat zgłoszenia i czekałem aż znajdzie się tam jakiś odnośnik do głosowania i jakże wielkie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem, że głosowanie odbyło się W INNYM DZIALE.
Nie w innym dziale, tylko w innej podkategorii. Jeśli wejdziesz w dział SotW, to na górze masz podkategorię: SotW - głosowania. Naprawdę trudno przeoczyć ale faktycznie, przy zamykaniu zgłoszeń moderator mógłby dać link do wątku z głosowaniem. Poza tym mogłeś kogoś zapytać co i jak.
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #146 : 13.06.2013, 21:59:26 »

Firegon, które pytanie?

Cytuj
A ja mam pytanie, czy dalej warto kontynuować??
Na to pytanie staramy się znaleźć odpowiedź w oddzielnym wątku w Admin Zone. Ale widzę, że jednak warto, skoro ktoś z poza administracji w ogóle zauważył ten problem. Otworzę nowy konkurs z jakimś prostym tematem i zobaczymy co się będzie działo Uśmiech

Cytuj
Są jakieś pomysły, aby troszkę rozruszać userów?
Te zagadnienie poruszaliśmy już wielokrotnie na forum. Aczkolwiek jak masz jakiś pomysł, to możesz podzielić się nim z nami właśnie tutaj Uśmiech


Dawać odnośniki do głosowań po zakończeniu zgłoszeń, to niegłupi pomysł. Przydałoby się również umieszczać informację o tym kto może głosować w temacie z głosowaniem, bo o ile w tematach ze zgłoszeniami jest zawsze odnośnik do regulaminu konkursu to do zasad głosowań już nie tak prosto dotrzeć. Powinniśmy uniknąć w ten sposób wszelkich nieporozumień.



Zapisane

Strony: 1 ... 9 10 [11]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotW (Moderator: Hasia)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Skocz do: