Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotW (Moderator: Hasia)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.  (Przeczytany 71146 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Paul
Gość
« Odpowiedz #112 : 26.07.2010, 09:49:37 »

W sumie mógłbym stworzyć temat w którym każdy użytkownik mógłby dawać np. minimum 15 tematów. trochę by to ułatwiło mi prace ;d. Pierwszą zasadą takiego tematu byłby zakaz dawania tematów s stylu "ulubiony zespół", ani takich które już były. Co wy na to ?

Druga sprawa to anonimowe głosowanie. Chyba brak pokazanych wszystkich dotychczasowych prac lekko wpłynął na poziom i ilość tych prac, bo w końcu jak nie widać to każdy myśli że ten drugi już wysłał i że jest pełno prac i nie ma szans na wygranie. Myślę że zasada możesz głosować od 100 postów jednak lepiej się sprawdzi od głosowania anonimowego.
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 26.07.2010, 12:15:37 »

Posegregowane co było od 53 SoTW'a. Można by to podpiąć i na bieżąco uzupełniać, aby nie dawali powtarzających się tematów. Pomysł dobry, użytkownicy na 100% będą sypać tematami. Potem jeszcze dodam pozostałe 52 tematy z archiwum.

2012

Angielska Herbatka
Apokalipsa

Brama
Collab
Dowcip
Domaxi
Droga do...
Drzewo|Drewno


Energia
Ewolucja


Idea
Iluzja
Instynkt


Kolory
Komunikacja
Krajobraz
Krew
Krówki
Krzyk


Lata 70
Legenda
Linia

Miejska Architektura
Mikrokosmos
Mitologia

Na krawędzi
Nałogi
Niebo
Nieosiągalne

Omega Code

Początek
Podziemie
Poświęcenie
Przeciwieństwa
Przestrzeń
Przeszłość
Pustka
Siła
Strach
Strzał
Szkło


Troja
Typografia

Wiktor94

Żądza
Zbrodnia
Życe i śmierć
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 26.07.2010, 17:19:49 »

Ode mnie jeszcze mała propozycja na drobną zmianę w dogrywkach. Trzeba napisać czemu praca A jest gorsza od pracy B. Nie lubię się powtarzać w głosowaniach. Bo oceniałem prawie wszystkie prace w normalnym głosowaniu a w dogrywce wystarczy że skopiuję tekst który pisałem wcześniej
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #115 : 26.07.2010, 18:17:20 »

SHB spokojnie zaraz ogarnę jakoś ten temat i dopisze wszystkie tematy które już były.
Lewku ;d przecież na tym polega głosowanie, ale jeśli chcesz możesz skopiować swoją opinie na temat danej sygnatury i tylko dopisać która rzeczywiście jest wg ciebie lepsza.


Dobra trochę ten wątek ogarnąłem - http://www.gimpuj.info/index.php/topic,45155.0.html . Piszcie jeśli macie jakieś zastrzeżenia. SHB resztę tematów już dopisałem. Temat odblokuje kiedy nie będzie większych zastrzeżeń.
« Ostatnia zmiana: 26.07.2010, 19:08:06 wysłane przez Paul » Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 05.08.2010, 22:57:35 »

Hmm, co do sotwa "strach", to organizacja słaba. Specjalnie dla tego sotwa powinna być opcja .gif żeby uzyskać "stan silnego emocjonalnego napięcia" poprzez użycie zaskoczenia!

Pozdrawiam, Andrzej

Nie dano użytkownikom pola do popisu w tej kwestii. A tfu Paul tfu tfu pluje ci na stopy  Zły
joke ofc : P

Ogólnie powinna być taka możliwość na przyszłość. Nie zawsze ale za pozwoleniem moda.
Zapisane

Gee
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 268
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #117 : 05.08.2010, 23:25:32 »

@Wiktor, swoją drogą byłem przekonany, że praca G jest twojego autorstwa, a tu proszę...
Cytuj
"stan silnego emocjonalnego napięcia"
H@_H@. A może frytki do tego? Jak chcesz doznać, czegoś takiego, to polecam LSD, ewentualnie skocz z czegoś wysokiego (celuj na główkę)...
Cytuj
Nie dano użytkownikom pola do popisu w tej kwestii.
Dano, tylko widocznie nie umieli z tego skorzystać...
Cytuj
A dla niewtajemniczonych proponowałbym wygooglować co to jest Bioshock.
Kolorowy, różowawy, sfazowany Big Daddy... Nie. To mi się nie kojarzy ze strachem :]


Dopuszczenie GIFa w SotW'ie, mogłoby diametralnie go zmienić. Nie dowiemy się czy na lepsze, czy na gorsze jeżeli nie spróbujemy. Dlaczego nie?

Dlaczego w obecnej edycji odstąpiono od anonimowości?
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 06.08.2010, 02:36:39 »

Cytuj
H@_H@. A może frytki do tego? Jak chcesz doznać, czegoś takiego, to polecam LSD, ewentualnie skocz z czegoś wysokiego (celuj na główkę)...

E? To jest definicja strachu z wikipedii.

Cytuj
Dano, tylko widocznie nie umieli z tego skorzystać...
No nie wiem, dużo można by było się na ten temat rozpisywać. Ciężko zrobić coś strasznego na małym kawałku pracy + nieruchome. Może temat nie na miejscu?

Cytuj
Dlaczego w obecnej edycji odstąpiono od anonimowości?

Paul eksperymentuje
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #119 : 06.08.2010, 10:32:29 »

Anonimowości nie ma ponieważ wprowadziłem zasadę że można głosować mając 100 postów na koncie. Dlatego nie powinno być sytuacji że taki "noobek", który się wgl nie udzielał na forum i nie wie co jest "dobre", a co "złe" (mam tu na myśli poziom prac), będzie głosować. A jak już taka osoba będzie mieć 100 postów, będzie trochę bardziej ogarnięta i powinna już widzieć która praca jest lepsza, a która gorsza.

Co do prac animowanych, można spróbować, ale wtedy będę dopisywał przy niektórych tematach że można zrobić zrobić taga w ten sposób, w formacie .gif.

BTW Zainteresujcie się aktualną edycją. ;d
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #120 : 31.08.2010, 16:06:55 »

Weeeee, ten kto wpadł na to żeby dać temat "Steampunk" jest moim idolem. :-*
Aż chyba nawet zrobię jakąś pracę jak będę miał czas.
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #121 : 06.09.2010, 17:32:02 »

Dobra myślę że edycja 105 Steampunk to niewypał i mam zamiar zmienić temat, chyba że znajdzie się przynajmniej parę osób, które prace oddadzą. Jeśli zmienię temat, to automatycznie termin przedłużę o 1 tydzień. Macie jakieś sprzeciwy, chcecie coś powiedzieć ? To proszę teraz, a nie kiedy już zmienię temat.
Jeszcze jedno przydało by się by ktokolwiek zaczął głosować w edycji 104 (bo 2 osoby w tym ja, to trochę mało).
Zapisane
Optymista
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 31
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : 06.09.2010, 19:12:15 »

Ja jestem za zmianą tematu.Trudno rozmyśleć jak ma wyglądać praca w akurat takim temacie, a przynajmniej ja nie wiem.
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #123 : 06.09.2010, 19:12:30 »

No ja na 105 planuję coś zrobić, ale nie daję żadnej gwarancji, nie wiem czy się wyrobię. Możesz zakładać, że dostaniesz jeszcze pół pracy. Mrugnięcie

@Up - No jeśli ktoś się tym pasjonuje to jakiś pomysł ma. Uśmiech
Zapisane

caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #124 : 23.09.2010, 18:55:59 »

Patrząc na liczbę głosów w sotwie i innych konkursach proponuję dodać jakąś informacje o głosowaniach na górze strony, bo wątki te są bardzo dobrze poukrywane i mało kto do nich zagląda na co dzień.
Zapisane

pozdro & poćwicz

Paul
Gość
« Odpowiedz #125 : 23.09.2010, 22:06:54 »

Patrząc na liczbę głosów w sotwie i innych konkursach proponuję dodać jakąś informacje o głosowaniach na górze strony, bo wątki te są bardzo dobrze poukrywane i mało kto do nich zagląda na co dzień.
Pomysł nie jest zły, ale niestety to nie zależy ode mnie (oczywiście już zarzuciłem twoją propozycję osobom wyższą rangą ode mnie ;d).
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotW (Moderator: Hasia)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Skocz do: