Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nowy dział - digital painting  (Przeczytany 21740 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 13.06.2009, 15:19:43 »

z tego co widzę pojawił się zdał  Tutoriale , Digital Painting
może by tak zrobić Galeria , Digital Painting .. jako że w dziale "różne" różnie jest Język i zazwyczaj znaleźć coś tam nie jest łatwo
hym ...  wymagało by to wprowadzenia znanego z innych forów systemu teczek
np
Maru[Wip](bierząca data ostatniej aktualizacji)- teczka którą bym sobie założył i wrzucał do niej prace tzw Wipki w nadzeji że ktoś wyłapie błędy, podzeli się pomysłem, da sensowne sugestie   
Maru[finish](bierząca data ostatniej aktualizacji) - jeśli bym coś wymodził i uznał za skończone to wtedy zakładm taki temacik ..... no i jestem jechany za badziewne wykonanie i brak detali Język

hym i może 1 przyklejony temat "bazgroły na kolanie"  czy jakoś tak - zapodawać do tego mógł by karz dy  ale tylko rysunki które powstały na szybko i wzasadze niewiadomo co z nimi dalej zrobić (masę takich się robi apotem porzuca) ... i aby z komentować coś trzeba było by własny rysunek zapodać

hym może być takie rozwiązanie ?? (ta wiem że z innych forów zciagniete ... ale poco zmieniać już dobry system ??)
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
asifalittlezonked
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 280
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 14.06.2009, 00:00:55 »

Teczki, tzn. każdy ma dwa tematy z własnymi pracami - wip-ami i skończonymi? Uśmiech

Bazgroły to pomysł bardzo dobry, ale czy to byłby jedyny "publiczny" temat, a poza nim już tylko prywatne tematy-galerie? A może Gimpową Grupę Wsparcia też tu wrzucimy i spróbujemy jakoś reaktywować?

A może też poddział "Dyskusje"? Czasem chce się pogadać o technikach, ulubionych artystach itd albo zapytać o coś odnośnie malowania. Przydałoby się trzymać takie rzeczy w jednym miejscu.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 26.07.2009, 14:23:22 »

Widzę, że zaczynacie w tu otwierać nowe tematy i przerzucać w to miejsce tematy stare, w których prezentujecie swoje prace. Postawiłem zatem galerię i liczę, że będziecie ją ładnie rozwijać, by było co podziwiać Uśmiech
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
michalik17
Gość
« Odpowiedz #17 : 30.08.2009, 20:41:38 »

Dzięki za otworzenie tego działu Mrugnięcie Morzenie nie najlepiej w gimpie czy photoshopie grafika mi wychodzi, ale sztuka dignital painting to coś dla mnie, szczególnie jak ma si tablet Chichot
« Ostatnia zmiana: 30.08.2009, 20:46:23 wysłane przez Zdybek » Zapisane
HasiuK
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 31.10.2009, 16:55:40 »

Obecny!  <aniolek>
Ostatnio bylem malo aktywny na forum, uczniuje
Pomyslalem o temacie, gdzie moglibysmy wrzucac rozne materialy pomocniczne poza tutorialami, jest juz z temat z nimi.
Moglibysmy tez je jakos polaczyc.
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,35295.0.html cos takiego
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeDigital PaintingWątek: Nowy dział - digital painting
Skocz do: