Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ankieta
Pytanie: Czy Lsr. jest CENZURA [czyt. niepoczytalny umysłowo] ?
TAK ! - 123 (83.7%)
nie - 24 (16.3%)
Głosów w sumie: 129

Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Owcze.arty.pl  (Przeczytany 154301 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Online Online

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #448 : 11.02.2008, 21:05:24 »

Co prawda uważam, że praca jest bardzo ładna, ale jeśli wolno mi zauważyć na dużym formacie bardzo uwidoczniają się pewnie... błędy w anatomii - lekki zez, czy "pogniecona nieco twarz", wierzę jednak, to kwestia ćwiczeń:)
Powodzenia.

Może zaczniesz wstawiać miniaturki?
Zapisane
Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #449 : 11.02.2008, 21:06:41 »

Nie ma sprawy, następnym razem Język Ano tutaj jest druga strona medalu, lepiej się rysuje, ale lepiej widać wszystkie błędy ;P
Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
Michałek
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 291
Galeria Użytkownika


Fotomanipulacja ;]


Zobacz profil
« Odpowiedz #450 : 11.02.2008, 21:09:06 »

Czy duże, czy małe, prace strasznie fajne Uśmiech Podziwiam:)
Zapisane

Fotomanipulator ;]
Kifer71
Gość
« Odpowiedz #451 : 11.02.2008, 21:21:25 »

Cytuj
A jeżeli napisałeś spam to mogłeś chociaż ocenić.
Spam? Niech się nim zajmą oceniający, piszący oceny w stylu "Super, podoba mi się". To jest spam.
A jeśli chodzi o płacz, to nie po to została galeria stworzona by całe prace wklejać do postów. Daj miniaturę podlinkowaną do pracy w galerii. Ale ty tego nie możesz zrobić bo jesteś rządny ocen:
Cytuj
...to mogłeś chociaż ocenić.
najlepiej wychwalających twoje zdolności manualne. Chcesz oceny? To ci ja dam. Owszem, praca niczego sobie, ale jak ktoś na IRCu dobrze zauważył, ta panienka ma zeza, więc jaki z ciebie grafik? Dobry? Czy o rozumku takim jak twoje arty, owczym, tycim, malutkim, który nie dostrzega błędów ręki, którą prowadzi, a może wzrok cię zawodzi bo zbyt długo przesiadujesz przed monitorem komputera?

Zapisane
Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #452 : 11.02.2008, 21:27:32 »

Ktoś ma zły humor ? To wyładuj się gdzie indziej. nie czekam na pochwały jak 2 posty wyżej. Wole konstruktywne oceny, które pomogą mi tworzyć coraz lepsze prace. Po to jest stworzony dział galeria, nieprawdaż ? Co do wielkości prac, to nie tworzę ich po to by wielmożny jaśnie pan KIFER mógł z łatwością przeglądać ją, lub żeby mu się szybko załadowała. Nie wiem czy pierwszy Ci (jeżeli mogę per ty) uświadamiam ale większość (zdecydowana) osób ma "stały" internet. Więc przepraszam, że nie dostosowałem się do jednej/dwóch osób, które nie posiadają owego łącza. Jak pisałem po poście Ziomiosława, będę wrzucał miniatury. Nie można było jak on, ładnie zwrócić mi o to uwagę ? Pozdrawiam, uniżony sługa Sheep ...
Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #453 : 11.02.2008, 21:31:44 »

Spam a offtopic a rada to inne sprawy. Jakby praca byla umieszczona jak rozsadek nakazuje w Twojej galerii na forum to dalbys mianiaturke [wcale nie taka najmniejsza jest wtedy], kto chce klika i wchodzi do galerii, klika i ma duzy obraz. Ludzie to na forum stosuja z powodzeniem i nie mozna powiedziec aby ktos ich prac nie ocenial Uśmiech
Juz kiedys zwrocilam na to uwage, no ale...

Bardzo naturalne cieniowanie twarzy, wlosy nie sa idealne, ale jak na tak krotki czas stycznosci z tabletem i grafika tego typu sa bardzo dobre.
Dysproporcja oczu przez co troche ja oszpeciles, dziewczyna patrzy w bardzo jasny punkt albo nie ma czystego krwioobiegu... i oko w tle jest w bardzo zly sposob ujete.
Jednak widac duze postepy i to podziwiam.

Mam nadzieje ze kolejna praca bedzie juz w galerii...  o wiele fajniej sie je przeglada wtedy i komentuje niz w poscie, ktory laduje sie ponad minute Uśmiech [sorry tylko 512 poki co]



edit: iPlus to modem i calkiem nowa usluga i calkiem popularna i jest wiele innych przykladow, to ze nie rozeznajesz sie w nowosciach nie znaczy, ze one nie istnieja. Na forum jest kilka sztuk "starych modemowcow" jesli w ogole. Teraz sa nowoczesne sposoby laczenia z netem z wielu urzadzen i jest to STALY net, ale niekoniecznie ze stala stawka caloksztaltowa. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 12.02.2008, 15:16:20 wysłane przez INSEKT » Zapisane
Kifer71
Gość
« Odpowiedz #454 : 11.02.2008, 21:44:27 »

Cytuj
wielmożny jaśnie pan KIFER mógł z łatwością przeglądać ją, lub żeby mu się szybko załadowała
Mnie akurat to nie dotyczy, mam dobrego neta i duży monitor, ale mam tez na uwadze innych użytkowników forum. których nie stać na 2 MB łącze i monitor za dwa klocki o wysokiej rozdzielczości. Myśl człowieku też o innych nie tylko o sobie.
Zapisane
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #455 : 11.02.2008, 21:50:50 »

http://herosheep.deviantart.com/art/Lady-77116027

Praca jest niezła. Włosy są nawet realistyczne. Nie podobają mi się usta, bo są takie sztuczne oraz wypukłe. (?) Za pracę dam 9,5/10

P.S
Moja ocena jest po to, aby towarzystwo się nie pozabijało czasami. Język
Zapisane
faustissima
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 136
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #456 : 14.02.2008, 14:13:55 »

Twoje prace są coraz lepsze (np coraz bardziej naturalny rysunek oczu, cieniowanie twarzy), niektóre szczegóły są całkiem całkiem, jednak przydałoby Ci się więcej ćwiczeń z anatomii postaci i twarzy. Na ostatnim rysunku kobieta ma imho twarz za bardzo w banan, a górna warga sprawia wrażenie, że jest w innym rzucie niż dolna. Tak na marginesie to polecam książki autorstwa Jose Parramona, chociażby 'jak rysować portety', mam kilka i prosto wyjaśniają co i jak. Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #457 : 14.02.2008, 20:07:14 »

Dzięki za jakiś kierunek Mrugnięcie Po patrze na googlach za tym nazwiskiem Język

P.S.

Mała odskocznia od ludzi,

Na deviantart: http://herosheep.deviantart.com/art/Dream-Kindom-77382851
Do galerii: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=8836
« Ostatnia zmiana: 14.02.2008, 21:52:41 wysłane przez Sheep » Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #458 : 17.02.2008, 13:40:26 »

Fajny, bajkowy styl, podoba mi się.
Zameczek wyszedł ciekawie.

edit: przydałoby się 'g' w tytule ;q
Zapisane

Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #459 : 17.02.2008, 13:58:04 »

Nowa:

http://www.gimpuj.info/gallery/2004_17_02_08_1_54_18.png
Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #460 : 17.02.2008, 15:22:15 »

Widziałeś może taką starą, dobrą komedię "Hot Shots! 2"? Tam główny bohater walczył z takim jednym kolesiem, bodajże w Tajwanie. W pewnym momencie równocześnie kopnęli sędziego w mordę, z obu stron. Miał ją wykrzywioną podobnie jak ta babka. Język
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Online Online

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #461 : 17.02.2008, 19:05:50 »

No cóż - pierwsze co się rzuca, to dziwny kąt głowy i przedziwnie płaska twarz - jak ktoś to znany mi powiedział - zupełnie jakby na drzwi wpadał. Po drugie, ubytki na brzuszku i jeszcze jedna sprawa - ułożenie ręki, teoretycznie może takie być, ale to wygląda nie naturalnie.
Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Owcze.arty.pl
Skocz do: