Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [Wszystkie]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Kulka w łeb :]  (Przeczytany 17048 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« : 29.03.2007, 19:41:04 »

Kulka w łeb:]
Tutorial został zmodyfikowany ze względu na nieciekawy efekt końcowy (prezentowany obecnie efekt jest lepszy od pierwowzoru dzięki forumowiczom oraz zażartej dyskusji)





Do stworzenia tego efektu potrzebne nam będą na początek dwa rysunki:
- przedstawiający główkę (wykorzystałem uśmiech mojego autorstwa, koloru najlepiej czarnego)





- oraz nabój (ja sciągnąłem rysunek, który niestety posiadał przekrój poprzeczny na górze naboju, na początku należy więc zmodyfikować conieco rysunek)





Do dzieła:]

1.   Otwieramy nowy rysunek przedstawiający główkę (należy również usunąć białe tło – zaznaczenie obszarów według koloru lub sąsiadujących obszarów, odwróć,a następnie wytnij)
2.   Otwieramy rysunek z nabojem (teraz troszkę modyfikacji)
W moim przypadku należy obrócić nabój o 90 stopni w lewo, następnie wycinamy obiekt i wklejamy go do nowego rysunka. Teraz przy pomocy Zakraplacza (Pobieranie koloru z obrazu) tworzymy górną warstwę (tak aby pozbyć się poprzecznego przekroju). Można zastosować Rozmywanie oraz Rozsmarowywanie w celu ulepszenia efektu.
Pamiętać należy również aby obrazek odpowiednio zeskalować (w moim przypadku pomniejszyć) proporcjonalnie do obrazka z główką.
Aby uzyskać efekt lotu pocisku zastosować należy Filtry/Zniekształcenia/Wiatr, a następnie Rozsmarowanie obrazu (stanowczymi ruchami w prawą stronę tworzymy efekt  „smugi” za pociskiem)





3.   Teraz należy skopiować obrazek z nabojem i wkleić go jako nową warstwę(po lewej stronie główki), usuwamy białe tło za pociskiem





4.   Na warstwie przedstawiającej naszą główkę stosujemy operacje mające na celu uzyskanie efektu rozerwania. Korzystamy z opcji Filtry/Zniekształcenia/Deformowanie (Zwinięcie PWZ) i rozrywamy naszą główkę od oka w kierunku pocisku.





5. Tworzymy nową warstwę na którą wklejamy obrazek przedstawiający ludzki mózg (ustawiamy tak aby jedna częśc mózgu była widoczna natomiast druga chowałą się za rozerwanym okiem). Stosujemy na elemencie efekt rozerwania identycznie jak w punkcie 4








6.Teraz już tylko sprawa kosmetyki. Właczamy widocznośc wszystkich warst i  dodajemy efek rozbryzgu krwi za pomocą pędzla Blood Brush o kolorze czerwonym.





I to już wszystko, można zastosować kilka fajnych efektów w celu ulepszenia strzału czy też samego „rozbryzgu” główki). Zachęcam więc do eksperymentowania.

« Ostatnia zmiana: 02.04.2007, 13:55:16 wysłane przez spun » Zapisane
jokerwader
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 130
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29.03.2007, 21:57:49 »

Sory, ale efekt wogóle mi się nie podoba jest prosty, a ten rozbryzg nie wygląda naturalnie.
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29.03.2007, 22:24:45 »

Co do prostoty to się muszę zgodzić. A o efekcie można dyskutować (mnie się podoba Mrugnięcie). Trudno raczej zrobić na takim rysunku efekt "naturalny", to nie jest fotografia. Ale dzięki za ocenę.
Zapisane
jokerwader
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 130
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29.03.2007, 22:26:32 »

Oderwij mu kawałek głowy tak do oka i pokaż efekt Mrugnięcie
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29.03.2007, 22:30:48 »

Zrobiłem już taki efekt ale mniej mi się podoba od tego. Może dlatego, że bardziej to traktuje jako jakieś logo (nie wiem czemu ale takie spłaszczone i mniej porozrywane bardziej mi podchodzi Uśmiech)
Zapisane
jokerwader
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 130
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29.03.2007, 22:37:32 »

Sciagnij sobie obrazek mozgu i wklej go pod warstwą emota. Jeżeli mógłbyś mi przesłać plik w .xcf to moglbym to przerobic, ale to dopiero jutro Mrugnięcie.
Zapisane

ba®thez
√ ι ק

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: barthez(na)gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 366
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 29.03.2007, 23:19:10 »

pierwsze pytanie czy nabój leci cały czy pocisk wypada z łuski?

efekt można wykorzystać w inny sposób (jeszcze nie wiem jaki), bo ten nie jest jakiś taki rewelacyjny.

a drugie pytanie: czy jak by Ci ktoś przestrzelił mózg to byś się tak cieszył?
Zapisane

Serdecznie zapraszam do mojej galerii

Nie udzielam pomocy poza forum i kanałem IRC
spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29.03.2007, 23:22:46 »

He he nie no wpadacie w paranoje. To miało być proste logo. Nabój oczywiście jest cały jak widać (pewnie chcesz mi wypomnieć, że po wystrzale łuska się oddziela). A co do tego czy bym się cieszył, sam sobie odpowiedz na to pytanie. Nie czepiajcie się bez powodu. Jokerwader pewnie że podeśle sam napisałem "ekperymentujcie". Dalej obstaje, iż logo jest dla mnie okej (chciałbym mieć takie na koszulce Mrugnięcie). Pozdro.
Zapisane
carew25
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 30.03.2007, 07:54:26 »

(chciałbym mieć takie na koszulce Mrugnięcie)


To sobie je wydrukuj  Język, przeciez istnieje "papier-naprasowanka". Kartka kosztuje ok 1-2 zeta!
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 30.03.2007, 11:26:22 »

Kupiłbym Mrugnięcie Śmiem twierdzić jednak, iż mam za słabą drukarke. Ale we Wrocku w kilku punktach robią z dostarczonych materiałów wydruki na bluzach i koszulkach.
Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 30.03.2007, 19:33:17 »

No tak, efekt końcowy nie jest rewelacyjny, tutorialu całego nie czytałem bo i tak nie mam zamiaru go obecnie przerabiać.
To nie jest galeria, całość powinna być zrozumiała dla przeciętniaków przynajmniej, ale zachętą musi być twój efekt końcowy, bo jeśli będzie nieciekawy to nikt się nie skusi aby przerobić taki tutorial. Więc pożytku nie ma wielkiego. To że tobie podoba się efekt końcowy i to w koło powtarzasz , to nic nie znaczy. Może powinieneś ponownie przeczytać uwagi poprzedników i je przeanalizować oraz wyciągnąć z nich wnioski.

Ten lecący (przyjmijmy że leci) cały pocisk mnie rozbawił, do tego rozwalony łeb czy tam z dziurą (której nie widać) jest bardzo mizerny.
Gdybym nie przeczytał tytułu to bym w życiu nie zatrybił o co tutaj chodzi Język
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 30.03.2007, 20:14:25 »

Oczywiście, że wyciągam wnioski. Jestem rad z krytyki i biorę ją pod uwagę. Tłumaczę się w kółko, że efekt mi się podoba, bo gdyby było inaczej nie umieściłbym tutka (jeżeliby tak myśleć jak ty to sporo tutoriali należałoby zbluzgać, ja natomiast wolę coś sam zrobć i poprawić). Sam napisałem, że możecie eksperymentować (i powinniście, najlepiej zrobić a później pokazać). A pisanie, że nie wiedziałbyć co to logo przestawia to mnie rozbawiło dopiero (może czas do okulisty Mrugnięcie).
Jeszcze raz piszę to miało być proste logo rodem z koszulek (taki też efekt został osiągnięty), a dodawanie jakiś super efektów całkowicie mija się z celem (mózg do tego loga?, może jeszcze buciki i rączki dorobić Chichot).
Mam nadzieję, że Jokerwader fajnie to przerobi (jedyna osoba z krytyki której jestem rad, najpierw przeczytajcie tutorial, później coś pogrzebcie, a na końcu krytyka). Uff nie chce mi się już bronić mojego tutoriala Uśmiech
Efekt nie jest powalający, ale dajcie szanse nowym forumowiczom wykazać się i rozwijać.
Zapisane
jokerwader
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 130
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 30.03.2007, 20:35:48 »

Język to tak z nudów...


tylko wlotu kuli nie zrobiłem
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 30.03.2007, 20:47:25 »

Ok jokerwader (spoczko, że cosik zrobiłeś). Myślałem jeszcze o kawałkach mózgu poplamionych krwią w okolicach kuli . Ale podoba mi się (nie powala ale jest fajne). Teraz można porównać te dwa loga. I jak dla mnie to całkiem dwa inne (twoje idzie bardziej w realizm z tym mózgiem, a moje to tak jak pisałem bardziej logo na koszulke, płaskie).
Dzięki jeszcze raz za krytyke i to, że nie tylko krytykujesz Mrugnięcie
Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 30.03.2007, 21:15:44 »

... A pisanie, że nie wiedziałbyć co to logo przestawia to mnie rozbawiło dopiero (może czas do okulisty Mrugnięcie).
Jeszcze raz piszę to miało być proste logo rodem z koszulek (taki też efekt został osiągnięty), a dodawanie jakiś super efektów całkowicie mija się z celem (mózg do tego loga?, może jeszcze buciki i rączki dorobić Chichot). ...

Po pierwsze: Mam dobry wzrok i okulista na razie mi nie grozi.

Po drugie: jokerwader zrobił znacznie lepszy przykład mimo iż wykorzystał cały nabój zamiast pocisku. Nie rozumiem twojego ciągłego tłumaczenia z tą koszulką, to znaczy że przykład jokerwadera się nie nadaje na koszulkę, a twój tak, kolorki występują w obu przykładach.

Podsumowując twierdzę że jednak nie wyciągasz wniosków z uwag innych użytkowników a zawzięcie twierdzisz że ci się podoba, co można by przetłumaczyć, że jeśli innym się nie podoba to niech się walą.

Edit: Trochę pokory Uśmiech
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 30.03.2007, 21:46:48 »

Może jednak to ja ocenię czy biorę krytykę pod uwagę czy też nie. Nie wiem czy czytasz moje posty czy już tylko dla zasady chcesz postawić na swoim (przyznałem, że podoba mi się efekt jokewadera, więc nie wiem o co chodzi). Ja także mam prawo do oceny, więc nadal uparcie twierdzę i upieram się z tą koszulką.
Są inne fora służące do bezsensownych przepychanek i forumowych kłutni, więc może lepiej coś robić? (zapraszam). Napiszę jeszcze raz (nudne to się staje) Jokewader pokazał jak dla mnie klasę bo skrytykował i miał odwagę coś pokazać (chodzi o logo Mrugnięcie). I proszę nie wkładaj w moje usta słów "jeśli innym się nie podoba to niech się walą" jestem daleki o szczeniackiej zawziętości (to Ty widocznie chcesz mnie przekonać, że to logo nie powinno mi się podobać, nietety mam dla Ciebie smutną wiadomość podoba mi się Mrugnięcie, tak samo jak to co zrobił Jokewader). Uff
Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 30.03.2007, 22:04:21 »

Tak

Przeanalizowałem ponownie twój tutorial i stwierdzam, że on jest po prostu genialny, zaczął mi się nawet podobać i doceniam twoje zatwardziałe upieranie się przy swoim, trzeba być twardym a nie mientkim.

Najważniejsze jest nie przejmowanie się krytyką i nie przyjmowanie jej do siebie, stary na prawdę cenię cię za to.

Przepraszam za krytykę bezsensowną i głupie czepianie się, ale już więcej nie będę, myliłem się bo jestem głupi.

"Może jednak to ja ocenię czy biorę krytykę pod uwagę czy też nie."
To zdanie podsumowuje wszystko. 8) 8) 8)
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 30.03.2007, 22:39:44 »

Wow chyba się załamie Duży uśmiech Myślisz,że cynizmem coś tutaj wskurasz? Zamiast wdawać się w bezsensowną krytykę, a następnie w celu ośmnieszenia mojej osoby kpisz sobie ze mnie zająłbyś się lepiej czymś bardziej konstruktywnym (nigdzie nie napisałem, że ten tutorial jest genialny, każdy od czegoś zaczynał, z łaski swojej sprawdziłbyś na ilość moich postów i zamias zgrywać "forumowego ważniaka", pomógłbyś w jego dalszym rozwoju, podbudowaniu i zachęcaniu nowych forumowiczów).

"Może jednak to ja ocenię czy biorę krytykę pod uwagę czy też nie."
To zdanie podsumowuje wszystko.

Niby co ma podsumować. No chyba teraz nie wmuwisz mi, że lepiej wiesz odemnie czy biorę krytykę pod uwagę czy też nie. No comment. Żałosne to co napisałeś:
"Najważniejsze jest nie przejmowanie się krytyką i nie przyjmowanie jej do siebie, stary na prawdę cenię cię za to."

Czytaj lepiej moje posty (no chyba, że masz jak pisałem wcześniej problemy ze wzrokiem) PRZYJMUJE KRYTYKE, nie było to najlepsze logo, efekt Jokewader dość fajny, napisałem tutorial i co mam przpraszać za niego, tylko dlatego, że tobie się nie podobał chociaż sam go nie przeczytaleś? No wybacz.
Nie mam już ochoty dyskutować bo muszę się ciągle powtarzać.
To logo i tutorial jest aż takie żałosne, że musisz się tak strasznie czepiać?
Jeżli tak to wybacz o wielki Nossie, że musiałeś przejść katusze czytając te żałosne wypociny (już najlepiej nic nie będę robił na tym forum a najlepiej to się z niego wypiszę, Pa)Duży uśmiech
Zapisane
marsjaninzmarsa
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: marsjaninzmarsa@gmail.com
Licencja: Copyright
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 30.03.2007, 22:46:49 »

mi się podoba, całkiem ciekawy efekt na koszulkę, tylko pocisk przerób... Mrugnięcie
Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 30.03.2007, 23:08:18 »

"Najważniejsze jest nie przejmowanie się krytyką i nie przyjmowanie jej do siebie, stary na prawdę cenię cię za to."

Nie rozumiem co w tym jest żałosnego? Prawda jest żałosna?

"Może jednak to ja ocenię czy biorę krytykę pod uwagę czy też nie."

To jest proste, to ty decydujesz która krytyka ci się podoba, a która nie i ty decydujesz którą zaakceptujesz. Ja ci przecież nie narzucam którą krytykę masz brać pod uwagę, możesz ją sobie zlewać, twój wybór.

"To logo i tutorial jest aż takie żałosne, że musisz się tak strasznie czepiać?"

Nie jest aż tak strasznie żałosne, tego nie powiedziałem. Lecz ty nie słuchasz w ogóle nikogo kto ci w ogóle wytyka błędy i podsuwa propozycje.
Twoje podsumowanie kończy się na dwóch słowach, tobie się podoba i to jest logo na koszulkę.

"Jeżli tak to wybacz o wielki Nossie, że musiałeś przejść katusze czytając te żałosne wypociny (już najlepiej nic nie będę robił na tym forum a najlepiej to się z niego wypiszę, Pa)"

Nie przeszedłem żadnych katuszy czytając twój tutorial (nie uważam go wcale za żałosne wypociny).

Stary nie przesadzaj, ani ja ani nikt inny nie każe ci się wypisywać z forum i się nie udzielać, a jedyną irytującą rzeczą jest twój brak przyjmowania uwag doi siebie, a wręcz odbierania ich jako ataku.

Powtórzę ponownie że wzrok mam bardzo dobry i okulista mi nie jest potrzebny, ale dzięki za wielką troskę, naprawdę cenię cię za litość nad osobam,i innego zdania niż ty.
Zapisane

Zonkers
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 30.03.2007, 23:54:59 »

wiem że to szczegół ale jak wystrzelisz pocisk łuska odlatuje a tu leci i nabój i łuska. Ale to tylko szczegół
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 30.03.2007, 23:56:58 »

"...a jedyną irytującą rzeczą jest twój brak przyjmowania uwag doi siebie".
Znudziło mi się powtarzanie w kółko "przyjmuję krytyke". Skąd sobie to ubzdurałeś, że robię to wybiurczo. Jakewader skrytykował mnie, powiedział, że efekt strzału jest nieciekawy, ok. Napisał co można zrobić i ok. Co miałem jeszcze powiedzieć. Przyznałem mu rację, a nawet za pośrednictwem maila osobiście poprosiłem go o zmodyfikowanie i umieszczenie jego propozycji na forum. Więc nie rozumiem Twojej zawziętości do mojej osoby i stwierdzenia braku pokory do krytyki (widocznie wiesz o mnie więcej niż ja sam - Anioł Stróż?). Powtarzam po raz 100 cieszę się, że ktoś wypowiedział się na temat tutorialu czy też samego efektu, po to jest to forum, żeby wspólnymi siłami tworzyć ciekawe rzeczy (a nie za pomocą jednoski wysnuwać jakieś dziwne wnioski i próbować twierdzić jaką to ja jestem głuchą osobą na krytykę). Lepiej podajmy sobie rękę na zgodę i naprawdę skończmy tą polemikę i weźmy się do roboty ;)Zauważ, że dzisiaj umieścilem kolejny tutorial na forum. Tak więc budujmy, a nie dzielmy i niszczmy Duży uśmiech.

PS Z tym odejściem z forum to tylko taka dygresja, sam zakpiłeś pisząc, że był to suuuuper tutek.
Pozdrawiam

PS2 Zonkers wiemy o tym (pisałem wcześniej),nie brałem tego pod uwagę, nabój w takiej postaci bardziej mi odpowiadał (ale rzecz gustu Mrugnięcie).
Zapisane
jokerwader
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 130
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 31.03.2007, 07:09:37 »

Dlatego też uważam, że 30 postów to powinien być ten najniższy pułap forumowicz po gościu.
Zapisane

spun
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Fruitcage for everyone


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 01.04.2007, 00:38:50 »

Oki doki Duży uśmiech Wziąłem wszystkie krytyczne uwagi do kupy i troszkę zmodyfikowałem to logo. Mam nadzieję, że podzielacie teraz moje zdanie, że jest znacznie lepiej od pierwowzoru?. Jeżeli tak to mam teraz pytanie czy powinienem zmodyfikować tutorial odpowiednio do efektu?

Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 01.04.2007, 10:50:39 »

Efekt jest teraz znacznie ciekawszy i nieirytujący Uśmiech

Tutorial możesz zmodyfikować, aby osoby chcące uzyskać taki efekt sobie z nim poradziły.

Język
Zapisane

marsjaninzmarsa
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: marsjaninzmarsa@gmail.com
Licencja: Copyright
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 02.04.2007, 14:35:12 »

ten pocisk to wygląda jak flamaster
ale BIIIIG lepszy
Zapisane
Strony: 1 2 [Wszystkie]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumTutoriale wycofane z indeksuWątek: Kulka w łeb :]
Skocz do: