Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Zakup pierwszego tabletu - Wacom Bamboo A6 - opinie...
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zakup pierwszego tabletu - Wacom Bamboo A6 - opinie...  (Przeczytany 3509 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Joten8
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 184
Galeria Użytkownika

Joten8

Nie ma mnie... Przerzucam się na PS'a.


Zobacz profil
« : 22.01.2009, 22:36:57 »

Witam!
Planuję zakup wymienionego w temacie tabletu Wacom Bamboo A6 (bez "One"). Chciałbym znać wasze zdanie na ten temat. Podkreślam, że będzie to mój pierwszy tablet, a chciałbym, by wystarczył na "trochę dłużej", gdyż kiepsko u mnie z środkami finansowymi. Przypomnę niektórym, że aktualna cena tego tabletu to 276 złotych. Zdolności plastyczne to moja mocniejsza strona niż grafika komputerowa, choć w połączeniu może wyjść coś ciekawego. Jestem przekonany do tego Wacoma, ale jeśli znajdziecie dla mnie lepszy tablet po niższej cenie to chętnie się zastanowię.
Zapisane

Nie ma mnie... Przerzucam się na PS'a.
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 23.01.2009, 01:03:05 »

Może by tak przeglądnąć temat, w którym ludzie piszą jakie mają tablety i wyrażają o nich opinie?
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,7579.0.html

Osobiście mam Pentagrama, ale gdybym mógł sobie pozwolić, to wziąłbym tego Wacoma właśnie (w sumie mogłem sobie pozwolić, ale za cenę Bamboo miałem O'Pen Wide'a, a ja potrzebuję dużej powierzchni roboczej Mrugnięcie )


Bless!
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
ZETT93
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: zett@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 385
Galeria Użytkownika


Zaraz Cię wyciosam!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23.01.2009, 01:33:36 »

Ja mam Wacom Bamboo Fun A6 i bardzo mi się przyjemnie z niego korzysta. Dodatkowo mam 3 dodatkowe końcówki do piórka, oprogramowanie jest fajne (Bamboo Scribe - fajna sprawa) Więc polecam bardzo Uśmiech w wersji FUN masz z drugiej strony końcówkę, którą też możesz pisać, w GIMPie jest to bardzo fajne, ponieważ podczas używania jednej strony (dajmy na to Pędzla) z drugiej strony możesz mieć ustawioną drugą (np. rozsmarowanie) co bardzo przyspiesza i ułatwia pracę Uśmiech

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu Uśmiech
Zapisane

I'M BACK !
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24.01.2009, 14:38:49 »

Ja też mam Wacom Bamboo Fun A6 ale jeśli dysponujesz większą ilością pieniędzy to kup wersję A5.

edit: I nie bój się Allegro!

edit2: http://www.allegro.pl/item534327737_tablet_wacom_bamboo_fun_a5_medium_gw24.html
« Ostatnia zmiana: 24.01.2009, 15:53:19 wysłane przez Phoenix » Zapisane



damjan
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.0
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

damjan


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01.02.2009, 03:38:44 »

Osobiście nie widzę sensu kupowania tabletu większego niż A6, no może jeszcze A5, bo weźmy taki A4 - będziesz musiał jeździć ręką po sporej powierzchni, ręka szybciej się zmęczy i zadek. Sam posiadałem Pentragram'a QuadPen i byłem zadowolony, nie wiem czemu niektórzy są tak uprzedzeni do firmy Pentagram(może poza tym, że słabe słuchawki robią Język) Weź tego Wacoma, ale nie łudź sie, że od razu będziesz malował jak Chris Scalf czy Noco di Mattia, bo do tego potrzeba czasu...
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Zakup pierwszego tabletu - Wacom Bamboo A6 - opinie...
Skocz do: