Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Nietypowa pomoc przy sygnaturce. Oraz prośba.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nietypowa pomoc przy sygnaturce. Oraz prośba.  (Przeczytany 1154 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kolczu
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 17
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 13.01.2009, 16:41:29 »

Siema, chciałem zrobić sobie sygnaturkę i robiłem ją wg. tego poradnika http://www.gimpuj.info/sygnatury/sygnaturka-dla-poczatkujacych-tutorial-plik-xcf-t22.0.html   

I niestety mój efekt nie był fajny... Nie był nawet niezły...  Wyszło mi o takie cuś...




I jeszcze ta czcionka;/ lipa...

I jakoś te postacie tak wyłażą z tła...


I tutaj moja prośba... Ma ktoś polecić jakiś bursh, kolor, co kol wiek, aby wyszła z tego ciekawa sygnaturka? Bo po prostu nie mam głowy do wymyślania...



I następna sprawa to prośba. Mógłby ktoś podać linki do jakiś fajnych czcionek do gimpa? Najlepiej konkretnej która pasowała by do napisu na tej sygnaturce (oczywiście po przeróbce)...

Jeśli ktoś byłby tak miły lub chciał się pobawić, to mogę udostępnić rendery. Jeśli ktoś napisze, że się pobawi wtedy podam, bo inaczej to i tak nie ma sensu. Jeżeli znalazł by się taki ktoś to omówię mu dokładniej... (wiem to podchodzi pod bazar, ale są tu też sprawy pomocy z gimpem)
Zapisane

Piotreek
Gość
« Odpowiedz #1 : 13.01.2009, 16:46:55 »

Cytuj
I tutaj moja prośba... Ma ktoś polecić jakiś bursh, kolor, co kol wiek, aby wyszła z tego ciekawa sygnaturka? Bo po prostu nie mam głowy do wymyślania...
Pędzle. Zrób inne tutoriale na sygnaturki.


Cytuj
I następna sprawa to prośba. Mógłby ktoś podać linki do jakiś fajnych czcionek do gimpa? Najlepiej konkretnej która pasowała by do napisu na tej sygnaturce (oczywiście po przeróbce)...
Czcionki.


Zapisane
Kolczu
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 17
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.01.2009, 17:30:52 »

słuchaj co z tego jak znów nie trafie? Ten bursh jest stamtąd wzięty, a chodzi mi o podanie 1 konkretnego, który by pasował tak samo jest z czcionką...
Zapisane

Piotreek
Gość
« Odpowiedz #3 : 13.01.2009, 17:43:03 »

W tym tuorialu co podałeś jest link do pędzli, które zostały użyte. Czcionka w każdej pracy jest przeważnie inna i nie ma jednej, która do wszystkich pasuje. Poszukaj sam, posprawdzaj a nie liczysz na gotowe.
Zapisane
Krytyk
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 375
Galeria Użytkownika


Pozwól, że ubiorę cie jak torbę na paszę.


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13.01.2009, 23:33:28 »

Przejrzyj tutki, lub zapraszam do działu: Pędzle, desenie, gradienty.





Zapisane

Pomnóż siłę melodii i basu przez nieskończoność,
dodaj do tego głębie wieczności,
a otrzymasz zaledwie szczyptę tego, czym jest TRANCE...
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Nietypowa pomoc przy sygnaturce. Oraz prośba.
Skocz do: