Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tło ukośne i kratkowane  (Przeczytany 9404 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Senril
Gość
« Odpowiedz #14 : 11.01.2009, 16:51:26 »

Według mnie nie jest strasznie trudne zrobienie czegoś takiego ale naprawdę początkujący mogą mieć z czymś takim problemy. Na przykład można było by w Indexie Tutoriali dodać kategorię "Dla bardzo początkujących" i tam tutki tego typu dodawać (oczywiście też nie każdy).
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 11.01.2009, 16:59:04 »

Może dzięki nim będzie mniej pytań typu "Jak zrobić takie kreseczki w tle?".

Wierzysz w to? Ja nie. Te pytania w rzeczywistości najczęściej padają od ludzi, którzy nawet do indeksu tutoriali zajrzeć nie potrafią, więc napisanie tego poradnika problemu nie rozwiąże.
Poza tym tutorial na taki efekt, jak już mówiłem, istnieje, tylko że snufkin podał link do nie tego co trzeba. Mamy dwa tutoriale na userbar i właśnie w tym drugim jest przepis na kreskowane tło. Wystarczy w nim zamiast czarnych kresek zrobić białe i już mamy efekt pokazany przez spajka.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
spike
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 11.01.2009, 18:41:23 »

chodzi Ci o to??
Cytuj
to jest znowu pattern ,zgadzasz się?? pozatym zadam Ci pytanie znasz się na projektowaniu stron?? jeśli ktoś zrobi przeźroczyste tło i je tak zapisze to na ie6 może czekać go niespodzianka Mrugnięcie są oczyw. sposoby ale trzeba je znać.a z forum wiem że mało osób zna te hacki . . . ,zresztą to już nieważne ja to i tak na swojej stronie będę miał a ten temat proszę zablokować uważam go za zamknięty
Zapisane

Senril
Gość
« Odpowiedz #17 : 11.01.2009, 18:58:29 »

Czy to naprawdę trudne zrobić na warstwie niżej wypełnienie jakimś kolorem...
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 11.01.2009, 20:25:25 »

Czy to naprawdę trudne zrobić na warstwie niżej wypełnienie jakimś kolorem...

No dokładnie? Znasz się na podkładaniu warstwy wypełnionej czernią pod biały kreskowany pattern, spike?
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Tło ukośne i kratkowane
Skocz do: