Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3] 4 5
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: SotW #57 - Niebo  (Przeczytany 20959 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Agneta
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
JID: agneta@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 135
Galeria Użytkownika


buntowniczka z wyboru


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 02.01.2009, 14:45:00 »


Edit: Przepraszam, niedoczytałem. Już wrzuciłem do galerii

Tak czy inaczej szkoda pracy bo bedzie odrzucona.
Zapisane

HasiuK
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 02.01.2009, 15:10:44 »

 Lime Point 7. Pracę oddajemy tylko raz. Nie będzie możliwości edycji oddanej pracy. Zanim oddacie prace, dokładnie sprawdźcie, czy spełnia wymagania regulaminowe. Nie można również edytować posta z oddaną pracą.

A ja juz przekreslilem szanse innych Twoich konkurentow po zobaczeniu Twojej.. Ale coz.. Nawet jesli nic w pracy nie poprawiles , to regulaminu przestrzegac trzeba. Mnie kiedys zdyskwalifikowali za linijke przerwy miedzy dwiema innymi w kodzie xD Przy okazji , pochwalam za sygnature , naprawde mi sie podoba Język
Zapisane
Pilej
√ ι ק

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 949
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 02.01.2009, 20:22:21 »

Czy zostanie zaliczona czy nie, wszystkich przepraszam i daję głowę, że jedyne co wyedytowałem, to ścieżka do obrazka. Wiem, że popełniłem błąd, więcgo naprawiłem (chyba).
Zapisane

Piotreek
Gość
« Odpowiedz #31 : 02.01.2009, 20:27:43 »

Kiedyś tam INSEKT pisał bo podobny przypadek był, też zły kod (nick bodajże) i została ta osoba niedopuszczona.

Zacytuję kawałek jego (INSEKTA) wypowiedzi:
Cytuj
Regulamin to regulamin.

PIL3J, szkoda - praca, która by moim zdaniem wygrała.
Zapisane
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 02.01.2009, 21:44:51 »

PIL3J, szkoda - praca, która by moim zdaniem wygrała.

Załamujesz go...
Zapisane



Piotreek
Gość
« Odpowiedz #33 : 02.01.2009, 21:47:29 »

Nie, motywuję aby następnym razem patrzał 2 razy więcej zanim naciśnie przycisk Wyślij.
Zapisane
Agneta
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
JID: agneta@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 135
Galeria Użytkownika


buntowniczka z wyboru


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 02.01.2009, 22:14:08 »

Nie, motywuję aby następnym razem patrzał 2 razy więcej zanim naciśnie przycisk Wyślij.
taaa ale zanim naciśnie Wyslij to jest jeszcze drugi "magiczny" przycisk "Podgląd"
(taką samą poradę dostałam jak moje prace sie nie kwalifikowały z powodu "niezgodności z regulaminem")
Zapisane

hatroha
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika

hatroha


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 03.01.2009, 09:19:33 »

Trzeba zmienić regulamin!
Nie widzę problemu by edytować pracę tyle razy ile to się komuś podoba.
Zapisane

Nie mów mi co zrobiłem źle, powiedz mi co mam zrobić by było lepiej!
Pilej
√ ι ק

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 949
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 03.01.2009, 10:03:22 »

Jeżeli myślisz o edytowaniu pracy, to rzeczywiście jest problem i to duży. Zilustrije to przykładem.
Dałeś jakąś grafikę na początku, myślisz, że jest najlepsza. Potem jednak ktoś dorzucił sygne lepszą od twojej a ty sobie myślisz: Taki, mocny jestes? To ja wyedytuje posta i wstawie lepszą sygnę od twojej.
Wtedy zrobiłby się wielki bałagan. Jednak w moim przypadku wszyscy chyba widzą, że w pracy nic się nie zmieniło(gdybym mial edytować, to usunąłbym ten denny 1-pikselowy pasek po lewej, którego nie zauważyłem robiąc tę pracę). Ale niestety nie da się zobaczyć, czy ktoś edytował pracę, czy tylko kod czy tam coś. Dlatego jest bezwzględny zakaz modyfikowania postów...
To jst oczywiście tylko moja wizja tego regulaminu, nie wiem z jaką myślą na prawdę został stworzony Mrugnięcie
Zapisane

hatroha
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika

hatroha


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 03.01.2009, 12:50:12 »

Moim zdaniem,
wstawianie i ciągłe edytowanie grafiki może pobudzić do rywalizacji, do pracy nad swoim warsztatem.

Założeniem konkursu nie jest tylko to, by wygrywać reputację, ale o to by być lepszym od kogoś, od siebie samego.

Bałagan...robi sobie tylko ten, kto co chwila edytuje obraz, bo musi go przerabiać, od nowa wklejać do galerii i edytować swój post. Na forum jest wystarczająco duża ilość trollowatych wątków, by przejmować się takim twórczym bałaganem.
Dodam, że jeśli ktoś kto obserwuje od początku konkurs, może na własne oczy zobaczyć przemianę edytorską, jak praca się zmienia, dojrzewa wraz z autorem, dla mnie to ciekawa perspektywa w kwestii mojej pracy wobec innych.

Gdyby konkurs był o dotację 10tysięcy euro można byłoby restrykcyjnie podejść do warunków uczestnictwa. Nikt nie umrze od tego, że ktoś zmienił swój image 300 razy. Cieszyłbym się, gdyby tak było. Znaczyłoby to dla mnie, ze ktoś ma niezłą inwencję twórczą a przy tym może bym się czegoś nauczył patrząc jak zmienia swoja pracę.

Na pewno byłoby ciekawej, lepiej, mądrzej.

To jest moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać!
Zapisane

Nie mów mi co zrobiłem źle, powiedz mi co mam zrobić by było lepiej!
Agneta
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
JID: agneta@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 135
Galeria Użytkownika


buntowniczka z wyboru


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 03.01.2009, 12:51:03 »

co do regulaminu to też miałam zastrzeżenia i byłam za tym by wprowadzić jakieś modyfikacje ale z drugiej strony ci którzy byli w jakiś sposob pokrzywdzeni bo ich praca nie zgadzała sie z jakims tam punktem regulaminu krzyczeli najwięcej by go nie zmieniać, że skoro nikt nie przymknał oka dla ich pracy to dlaczego mieli by robić wyjątek dla innej osoby, która źle wstawiła swoją prace (czyli w myśl zasady "sami nie mamy i drugiemu nie damy".
Pozatym czasami w tak głupi sposób zostają odrzucone naprawde ciekawe prace z dużą szansą na wygraną.


No i coż, jeśli Ci nie odpowiada formuła regulaminu to nie musisz wystawiać swojej pracy do konkursu  Mrugnięcie
Zawsze jakieś wyjście - tylko szkoda że to są ślepe uliczki.
Jak nie przejdą Ci 3 prace, które miały szanse na wygraną (teoretycznie bo dlatego,że zostały odrzucone to tego sie nie dowiem jak by było naprawde) to potem nauczysz sie poprawnie wstawiać kod  laugh
Zapisane

hatroha
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika

hatroha


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 03.01.2009, 13:03:03 »

Proponowałbym wtedy tą zmianę,
praca źle "zakodowana" jest poddawana ocenie, ale w ogólnym rozrachunku nie brałaby udział w konkursie.

Przykład
- edytowałem swą pracę 2 razy (naruszenie konkursu) Moja praca wzięła udział w rywalizacji, dostała 12 punktów, najwięcej spośród innych. Ale zajęła ostatnie miejsce przez wzgląd na naruszenie konkursu.
Wilk cały i owca syta Mrugnięcie
Praca oceniona, autor też a nagroda dana temu co opublikował pracę zgodnie z jej założeniami.

Jeśli mamy być lepsi, trzeba dać nam ku temu sposobność a nie tłamsić twórcze namiętności w zarodku przez jakiś mało istotny punkt widzenia.
Zapisane

Nie mów mi co zrobiłem źle, powiedz mi co mam zrobić by było lepiej!
Agneta
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
JID: agneta@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 135
Galeria Użytkownika


buntowniczka z wyboru


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 03.01.2009, 13:06:37 »

Dużo zależy od Administracji Forum.

« Ostatnia zmiana: 03.01.2009, 13:17:14 wysłane przez Agneta » Zapisane

Pilej
√ ι ק

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 949
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 03.01.2009, 13:10:19 »

A tak poza tym chyba wszyscy mogą potwierdzić, że nic w pracy nie zmieniałem. Mało tego, jak narazie jest to ostatnia praca oddana w tym konkursie, i chyba tak zostanie. Więc, pod wpływem czyjej pracy miałbym zmieniać swoją. Widziałem wszystkie już na początku robienia mojej sygny, więc co za różnica...
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotW (Moderator: Hasia)Wątek: SotW #57 - Niebo
Skocz do: