Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Panowie i Panie! Weźmy się w garść za gimpuj!
Strony: [1] 2 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Panowie i Panie! Weźmy się w garść za gimpuj!  (Przeczytany 12178 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 06.11.2008, 19:27:28 »

Panie i panowie administratorzy! (ogólnie LUDZIE Język)
Po długiej przerwie zajrzałem na gimpuj. I co widzę? Bałagan (żeby nie mówić innego słowa na B Język) Być może forum jest teraz w trakcie przenosin/prac (niepotrzebne skreślić). Ale aż nie chce mi się wierzyć, aby żaden, podkreślam żaden moderator/administrator nie miał czasu aby zamknąć stare konkursy, ogłosić zwycięzców itp. Konkurs BFM. Rzeczywiście jak ostatni raz byłem na forum to była mowa o zawieszeniu konkursów. No to chociaż zamknijcie tematy. Wchodzę do tego działu a tu głosowanie BFM z Maja z nowym postem bo jakiś użytkownik chciał sobie nabić tego jednego posta. Naprawdę..No ludzie.. Rozumiem, że macie dużo pracy, ale chociaż pozamykajcie te wątki. Macie mało rąk do pracy? Zróbcie nabór, może jakieś osobą rozsądne i mądre będą gotowe do pomocy.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji. Chichot

P.S
Domaxxi: Pisałem w pośpiechu i weź się wyraź w innych sprawach też. Język

//edit Domaxi: Mój nick też pisałeś w pośpiechu ?
« Ostatnia zmiana: 06.11.2008, 21:08:41 wysłane przez Domaxi » Zapisane
Domaxi
Gość
« Odpowiedz #1 : 06.11.2008, 19:35:30 »

Masz błąd w temacie  Mrugnięcie
Zapisane
Zdybek
Emeryt

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 729
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 06.11.2008, 19:54:58 »

I to mówi osoba która pisze post w wątku o drugich urodzinach forum które były 24.06, a dziś mamy 06.11... tak więc ? Jak ty możesz wychodzić z propozycją o ogarnięcie forum skoro sam spamujesz i posty sobie nabijasz ?
Zapisane

Cytuj
<+Bizzar> będę na v lansił laski
<+Bizzar> *eeej laska mam v na IRCu 8)*
chrystian
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


Dziadziuś?


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 06.11.2008, 20:25:38 »

Ja myślę, że też powinniśmy coś zrobić. Codziennie wchodzę na forum i z tego co widzę to nic się nie zmienia. myślę że na początek powinniśmy pozamykać stare wątki, poprzenosić/pousuwać tutoriale z gotowców i może zrobić jakiś mini konkurs (bo dawno nie było). Ja rozumiem że wiele moderatorów/administratorów nie ma czasu, ale gdyby się tak wszyscy na raz wzięli to byłoby to zkończone w pare chwil.
Zapisane
Piotreek
Gość
« Odpowiedz #4 : 06.11.2008, 20:29:38 »

Napisałbym, że administratorzy i moderatorzy to też ludzie, ale wypadałoby poświecić te 2 - 3 godziny na poprzeglądanie tematów, modernizacje. Ogółem posprzątanie bałaganu. Jeżeli macie mało ludzi to popatrzcie, może ktoś się stara, może coś, ale racja, nie tak łatwo znaleźć odpowiednich ludzi. Nie jeden by zrobił bałagan a nie posprzątał.

Można by ustanowić dzień sprzątania PFUG raz w miesiącu Uśmiech.
Zapisane
Zdybek
Emeryt

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 729
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 06.11.2008, 20:34:57 »

Cytuj
poprzenosić/pousuwać tutoriale z gotowców

Poczekajmy do wydania drugiego smf-a wtedy tutoriale zostaną poprzenoszone.
Zapisane

Cytuj
<+Bizzar> będę na v lansił laski
<+Bizzar> *eeej laska mam v na IRCu 8)*
chrystian
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


Dziadziuś?


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 06.11.2008, 20:36:39 »

a co to jest smf?
znalazłem to, ale tutaj jest napisane że już wyszło http://www.smf.pl/
Zapisane
Zdybek
Emeryt

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 729
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 06.11.2008, 20:37:05 »

Haha, sam nie wiem <lol2> ;]
Zapisane

Cytuj
<+Bizzar> będę na v lansił laski
<+Bizzar> *eeej laska mam v na IRCu 8)*
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 06.11.2008, 20:50:45 »

I to mówi osoba która pisze post w wątku o drugich urodzinach forum które były 24.06, a dziś mamy 06.11... tak więc ? Jak ty możesz wychodzić z propozycją o ogarnięcie forum skoro sam spamujesz i posty sobie nabijasz ?

Każdy z nas chyba kiedyś napisał post w temacie dawnym. Język A poza tym ja na posty nie patrzę Język (widziałem urodziny i życzenia złożyłem no i tyle)
Zapisane
Domaxi
Gość
« Odpowiedz #9 : 06.11.2008, 20:59:23 »

SMF to skrypt forum.
Zapisane
Piotreek
Gość
« Odpowiedz #10 : 06.11.2008, 20:59:53 »

chrystian wyszła BETA.

Ja bym chciał zobaczyć wypowiedź któregoś z adminów co ma do powiedzenia na ten temat.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 06.11.2008, 21:03:44 »

chrystian wyszła BETA.

Ja bym chciał zobaczyć wypowiedź któregoś z adminów co ma do powiedzenia na ten temat.

I co to zmienia?
Czekamy na wersję oficjalną. Poza tym, są jeszcze problemy z Galerią, co będzie wymagało przeróbek no i WORM może.
Zapisane
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #12 : 06.11.2008, 21:16:18 »

mimo iż mam dużo roboty to czasem się nudzę, więc gdybym dostał status moderatora to mógłbym pousuwać stare posty nie wnoszące nic do rozmowy, pozamykać stare bitwy/konkursy i tak dalej.
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #13 : 07.11.2008, 00:32:18 »

Czas na moje 3 grosze. Galeria to jeden wielki burdel. Hosting dla ubogich. Jest tu parę osób uzdolnionych, ale uważam, że marnują się na tym forum, bo ich prace giną wśród śmieci. Forum. Adresowane dla totalnych nowicjuszy. Wręcz monotonne powtarzanie się tych samych pytań. gimpuj.info pokazało, że GIMP skupia głównie dzieciaków, którzy robią sobie sygny, sigy, syg (tfu). Konkursy. Żaden przytomny portal, z którym się spotkałem, nie organizował konkursów tak często. Bitwy na max3d i blenderowni organizowane są jak dobrze idzie, raz na kilka miesięcy. Ale jest poziom. W sumie zgadzam się z laserem, który twierdzi, że GF(czy jakoś tak) jest na żenującym poziomie. Nie zgadzałem się z nim, żeby się z nim podrażnić. Język Worm. Worm is dead. Pierwsze trzy prace były ciekawe i te zapowiedzi: będzie lepiej! Pokażmy, że my też możemy! Załoga. Bez jaj, ale jak tutorialami opiekowali się tylko snufkin i INSEKT, poprawianie jakoś szło. Teraz namnożyło się tych opiekunów, którzy i tak nic nie robią. Moderatorów multum, a i tak śpią.

Kiedyś odświeżałem tą stronę co kilka(naście) minut. Teraz nie widzę takiego sensu. Coraz mniej tu przebywam, choć zaglądam, bo trochę tych postów nabiłem, a do tego tu zaczynałem. Teraz szukam poważniejszych miejsc, gdzie mogę się dowiedzieć i o grafice i o rozwoju GIMP-a, którego bardzo lubię.

Za nielojalność możecie mi odebrać VIP-a i status moderatora. Język Nie obrażę się. Zresztą nie wiem, po co trzymacie tylu VIP-ów, którzy nic nie robią. Szczerze to zostawiłbym tylko Sebastiana, który ma tu jeszcze dość zapału.
Zapisane
Strony: [1] 2 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Panowie i Panie! Weźmy się w garść za gimpuj!
Skocz do: