Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Informatyka  (Przeczytany 10057 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
davidmdv
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 183
Galeria Użytkownika


Każdy inny, wszyscy równi !!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 26.08.2008, 22:36:15 »

Informatyka w Technikum to jedna wielka lipa, 4 godziny dziennie pisania notatek z wikipedii to jest dopiero żenada :/ teraz idę do trzeciej klasy to wiem co mówię, może teraz się trochę to poprawi ale wątpię :/
Zapisane

ciastek
Gość
« Odpowiedz #15 : 26.08.2008, 22:43:53 »

Samobójstwo i nic więcej... Język
Zapisane
davidmdv
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 183
Galeria Użytkownika


Każdy inny, wszyscy równi !!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 28.08.2008, 17:31:28 »

Ratuje nas czasem CS Chichot albo Quake Chichot ale wolałbym uczyć się  czegoś sensownego (PHP, Grafika 3d), a nie...
Zapisane

Mykusz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: maxxd@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 248
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 29.08.2008, 09:57:39 »

Ratuje nas czasem CS Chichot albo Quake Chichot ale wolałbym uczyć się  czegoś sensownego (PHP, Grafika 3d), a nie...

I Half-Life Język Torchę jednak trzeba samemu się uczyć -,- Gosciu tak nam gadał od UTK i to się sprawdza ;]
Zapisane
faustissima
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 136
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 29.08.2008, 10:48:09 »

1. Praca w trybie DOS - funkcja DIR
OMG Uśmiech jeszcze tego uczą? mnie tym katowali jak ja byłam w podstawówce, czyli jakieś 15 lat temu Duży uśmiech Zazdroszczę, że teraz możecie sobie pograć w CS, za moich czasów to był Prince of Persia (i to tylko na lepszych komputerach, bo na tych zwykłych to niestety, tylko pasjans i Windows 3.11).
Zapisane
Mykusz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: maxxd@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 248
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 29.08.2008, 11:03:21 »

NIe no DOS to trzeba umieć to jest w wymaganiach edukacyjnych Język
Zapisane
faustissima
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 136
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 29.08.2008, 11:05:11 »

Mi znajomość DOSa ułatwiła jedynie obsługę DOSBoxa jak chciałam pograć w gry z mojej młodości Uśmiech
Zapisane
ciastek
Gość
« Odpowiedz #21 : 29.08.2008, 15:54:00 »

A mnie tak DOS źrebi.
Mam lina i w DOSie się nie bawię, z resztą i Ubka traktuje "windowsowo". Uśmiech
Zapisane
Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 30.08.2008, 09:03:17 »

Informatyka w Technikum to jedna wielka lipa, 4 godziny dziennie pisania notatek z wikipedii to jest dopiero żenada :/ teraz idę do trzeciej klasy to wiem co mówię, może teraz się trochę to poprawi ale wątpię :/

nie we wszystkich technikach, znam gości którzy piszą cms po drógiej klasie w technikum Uśmiech
Zapisane
Żołnierzu
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 31.08.2008, 00:53:13 »

Ja zaś znam multum ludzi, którzy piszą poprawnie po polsku. Drugiej, nie drógiej Zawstydzony
Co do poziomu informatyki. Nie będę się wypowiadał jak to wygląda w technikum bo nie chodziłem, za to przez ostatnie 3 lata zwiedziłem 3 licea i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że więcej nauczyłem się na religii niż na informatyce. A podobno uczęszczałem do klas z rozszerzoną informatyką. Ba! Byłem nawet na tyle głupi, że pokusiłem się zdawać informatykę na maturze. Gdyby nie moja nauka po lekcjach to chyba w życiu bym tej matury nie zdał.
Kiedyś ktoś mi powiedział, że nauczyciele informatyki to przeważnie niedouczeni informatycy. I miał sto procent racji.
Zapisane

while(alive){
    believe("something");
    love("somebody");
    be("happy");
}
DECK
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: deck@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 109
Galeria Użytkownika


ROLL & CHILL...!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 31.08.2008, 10:17:20 »

W 5 i 6 klasie podstawówki uczyłem się robić i uzupełniać tabele w MS Word. Na DOSach 'ćwiczyliśmy' klawiaturkę. W gimnazjum (1 & 3 klasie) nauczyłem się Excel'a i Power Pointa oraz podstawy dokumentu HTML.

Podsumowując - wszystko to już wiedziałem zanim poszedłem do gimnazjum... x/ Teraz idę do 1 klasy na Technika Informatyka Grafik. Mogą mnie uczyć rysować kółeczka, kwadraciki itd. w Paint, ale to, co ja wiem, nie zastąpi mi żadnego nauczyciela. Zależy mi głównie na ukończeniu, tego, co mnie interesuje: mieć zawód technik informatyk.
Zapisane

www/ ~portfolio
www/ ~digart
www/ ~lastfm.pl
karmazynka
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 315
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 31.08.2008, 23:06:59 »

W jednym LO to dzieci uczą nauczycielkę, nie wiedziała nawet jak się kopiuje dokumenty na pulpit; dobrze, że odpowiednio wcześniej się o tym dowiedziałam. U mnie było jeszcze gorzej, bo w podstawówce uczyliśmy się znajomości Painta i pisania w Wordzie + Excel + Powerpoint. Gimnazjum było już bardziej zaawansowane (Word i Excel, DOS, logo komeniusz), dopóki nie przeniosłam się do innej szkoły z profilem informatycznym i nie dostałam Visual Basica + baz danych zamiast przestarzałego kodu HTML :-) Wnioskując z poprzednich wypowiedzi to mam się uczyć od razu po lekcjach języków żeby jako tako coś umieć?
Zapisane
faustissima
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 136
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 01.09.2008, 13:10:28 »

A pomyślcie sobie, że nawet jak nie wybierzecie studiów informatycznych, to na studiach też się przemęczycie ;p Ja przez nieszczęśliwe zrządzenie losu musiałam przejść przez 2 takie kursy i były do niczego. Na pierwszym nic się nie nauczyłam, a na drugim pani dr miała hopla na punkcie Excela, więc wałkowało się różne formuły (zwłaszcza bankowe związane z wysokością raty kredytu, bardzo przydatne studentce kierunków przyrodniczych ;p).

Koniec off-topa. Reaven, jak poszło na sprawdzianie?
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Informatyka
Skocz do: