Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 7 8 [9]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Własne, oryginalne emotikony  (Przeczytany 141805 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
vanGraff
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 28.07.2012, 08:42:56 »

Coś nie działa ten skrypt, robie wszystko tak jak w tutku, w oknie modyfikacji skryptu zaznaczam wszystko tak jak w tutku i pozniej daje ok ale zamiast transformacji mam komunikat:
Plug-In 'Inner Shadow' left image undo in inconsistent state, closing open undo groups. i nie wiem co dalej , angielski znam ale tego nie rozumiem
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 28.07.2012, 08:49:02 »

Coś nie działa ten skrypt, robie wszystko tak jak w tutku, w oknie modyfikacji skryptu zaznaczam wszystko tak jak w tutku i pozniej daje ok ale zamiast transformacji mam komunikat:
Plug-In 'Inner Shadow' left image undo in inconsistent state, closing open undo groups. i nie wiem co dalej , angielski znam ale tego nie rozumiem

Tam chodzi o, że nie zamykana jest grupa operacji, nie wywołuje się specjalna funkcja. Chciałem zajrzeć na ten skrypt, ale już go pod tymi linkami.

PS. podmieniłem linki.
Zapisane
vanGraff
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 30.07.2012, 07:24:31 »

Coś nie działa ten skrypt, robie wszystko tak jak w tutku, w oknie modyfikacji skryptu zaznaczam wszystko tak jak w tutku i pozniej daje ok ale zamiast transformacji mam komunikat:
Plug-In 'Inner Shadow' left image undo in inconsistent state, closing open undo groups. i nie wiem co dalej , angielski znam ale tego nie rozumiem

Tam chodzi o, że nie zamykana jest grupa operacji, nie wywołuje się specjalna funkcja. Chciałem zajrzeć na ten skrypt, ale już go pod tymi linkami.

PS. podmieniłem linki.


Dzieki ale tyle  to i ja wiem, probowalem tak dla zasady innych skryptów i wyskakuja identyczne informacje  i nie wiem dlaczego, może skrypt fu jest nieaktualny albo co? Wygląda na to że skrypty fu nie dzialaja wogole u mnie chociaz mam zainstalowane  ..... chyba bede musial uzyskac  efekt emotki bawiąc sie filtraami....
Zapisane
HugoArtz
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 44
Galeria Użytkownika

HugoArtz

Hi, me is amateur designer.


Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 23.03.2013, 20:08:18 »

Wiem że to stary temat, ale fajny tutek. Wzorowałem się na forumowych, ale zrobiłem za duży odstęp między klatkami i za ciemne. Do oceny
Zapisane

Strony: 1 ... 7 8 [9]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeTutoriale do poprawyWątek: Własne, oryginalne emotikony
Skocz do: