Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [Dyskusje] Logo BOPOSa  (Przeczytany 10916 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aleksander
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: aleksander@gimpuj.info
Wiadomości: 32
Galeria Użytkownika

Aleksander


Zobacz profil
« : 20.09.2006, 08:02:14 »

W tym temacie możecie swobodnie zadawać pytania dotyczące konkursu i komentować prace. Drugiego października pojawi się ankieta na najlepszą z nich.

Moje posty niżej:
Cokolwiek zrobisz sam lub jest na publicznej licencji możesz użyć do zrobienia pracy konkursowej.

Jeżeli np. wpiszesz "angel" a DeviantArt'cie, Elfwoodzie czy GoogleImage'ach, a potem postanowisz wykorzystać znaleziony obrazek do swojej pracy jest to NIELEGALNE.
Jeżeli jednak zrobisz coś podobnego sam - masz prawo użyć czegoś takiego, o ile tylko widoczne są różnice/możesz udowodnić, że to twoja praca.

Chodzi o zachowanie legalności. Forum działa pod "opieką" gazety o tej samej nazwie, a każdy konflikt prawny może zaowocować procesem sądowym. Dlatego wolimy być ostrożni.


GoogleImages to tylko wyszukiwarka.. podaje LINKI do stron, lecz nie hostuje i nie jest właścicielem obrazków. Dlatego większość rzeczy, które z niego weźmiesz, jest nielegalne.

Ja od siebie powiem, że logo powinno być raczej proste, małe szanse ma ktoś wyskakujący z półnagą anielicą... To forum duchowe, dajcie się ludziom skupić Uśmiech.

Co do planetrenders - odradzałbym.
Na swojej stronie piszą, że można bez ograniczeńużyqać zawartości do fantartów, jednak nasze prace nie kwalifikują się pod fanart. Przypominam też, że bez względu na zamieszczenie czegokolwiek gdziekolwiek, firma produkująca grę/film, etc. ma wyłączne prawa do wszystkich nazw, postaci, artworków... Jeżeli uczepią się wwykorzystania czegokolwiek, może być źle. Ale pomysły czerpać z tych obrazków bez ograniczeń Uśmiech.

Forum stoi na razie w wersji BETA na http://forum.bopos.pl
Zapisane

muchomorek
Gość
« Odpowiedz #1 : 22.09.2006, 19:29:22 »

a co mam napisać na tym logo?? Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Aleksander
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: aleksander@gimpuj.info
Wiadomości: 32
Galeria Użytkownika

Aleksander


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23.09.2006, 18:53:58 »

Masz nic nie pisać. Logo ma przyjąć postać graficzną i być jedynie symbolem Uśmiech
Zapisane

Aro_11
Gość
« Odpowiedz #3 : 28.11.2006, 18:27:58 »

Prosze ogłoście jakiś konkurs na prace przedstawiającą deszcz z tłem jakimś! Bardzo prosze!! Uśmiech
Zapisane
WNHacker
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika


Maniak komputerowy


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 16.08.2007, 08:11:21 »

Skoro ten konkurs nie wypalił można by go jeszcze raz na nowo ogłosić.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyWątek: [Dyskusje] Logo BOPOSa
Skocz do: