Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeInkscapeWątek: Inkscape: Guide to a Vector Drawing Program by Tavmjong Bah
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Inkscape: Guide to a Vector Drawing Program by Tavmjong Bah  (Przeczytany 12097 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
RRH
Gość
« : 07.07.2008, 17:05:01 »

Pragnę Was zachęcić do przeczytania tej książki. Można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć. Książka jest rozprowadzana w dwóch wersjach: płatnego PDF-a i darmowej wersji on-line. W wersji darmowej nie ma dosłownie paru rzeczy, w tym rozdziału o animacji. Nie jest napisana trudnym językiem, więc osoba średnio władająca językiem angielskim poradzi sobie z nim.

Ja polecam przeczytanie szkicu dla wersji 0.46 Inkscape'a. Ja akurat go nie przeczytałem, ale zaraz się do niego zabieram. Jest w nim, jak wiadomo, opisane to, czego nie ma w wersji 0.45, czyli np. filtry efektów, co pewnie niektórych ucieszy.

Miłego czytania:
http://tavmjong.free.fr/INKSCAPE/MANUAL/html/index.html

Zapraszam również do dyskusji o książce. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 07.04.2010, 23:19:03 wysłane przez mmiicc » Zapisane
faustissima
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 136
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07.07.2008, 20:09:28 »

Już wcześniej na nią trafiłam i naprawdę jest świetna! Dzięki niej zrozumiałam o co chodzi w klonowaniach, przycinaniach itd. Bardzo przydatna lektura podczas oswajania Inka.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeInkscapeWątek: Inkscape: Guide to a Vector Drawing Program by Tavmjong Bah
Skocz do: