Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: miki?  (Przeczytany 8994 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
miki041
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 04.02.2007, 23:45:27 »

a iwec mój pierwsyz layout robiony w gimpie ale w PS troche też zrobiłem wiec to nie jest mój pierwszy lay a dokładnie robie go sobie do wordpress'a
link: http://fotka.iplaneta.info/uploads2/c4ae225a90.png
Zapisane
tricks
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika

tricks


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05.02.2007, 15:04:05 »

Witam miki Uśmiech Znasz mnie może jako graphic nie? :PLayout super (zreszta już to gdzieś pisałem Mrugnięcie )
Zapisane

"Kreujemy momenty prawdziwej wolności, lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie" David Belle
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 05.02.2007, 20:46:54 »

Lay jest ładny ale wydaje mi się trochę nostalgiczny i smutny Uśmiech
Zapisane

piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 06.02.2007, 14:33:39 »

Widać, ze masz już spore doświadczenie Mrugnięcie Stronka bardzo ładna. Ciekawy układ, bardzo interesujące roślinne motywy (jakimi pędzlami je robiłeś?), fajne kolory. Ogólnie strona trzyma niezły nastrój.
Zastrzeżenia...
1. Powinno być chyba Latest, a nie "Lastet"
2. Użyj nieco większych czcionek. Nowoczesne strony powinny być przyjazne dla osób niepełnosprawnych (w tym niedowidzących) Mrugnięcie

BTW Polecam zmienić nazwę tematu Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
miki041
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 06.02.2007, 18:00:54 »

@piotros to są pędzle jedynie DA i standardowy lizzard brush z gimpa 2.2 niewiem nawet jakie brushe to były jednak moge powiedzieć że są one dostepne na DA nie ściagam innyh brushy. przeglądałem ofc na Alltime wszystkie brushe ważą 14mb wiec w wolnym czsasie wyśle na serwer np za 2-3h
Zapisane
tricks
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika

tricks


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 06.02.2007, 20:52:41 »

Co to jest to DA? Bo brushe fajne są Chichot
Zapisane

"Kreujemy momenty prawdziwej wolności, lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie" David Belle
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 06.02.2007, 21:13:54 »

Co to jest to DA?

deviantart.com
Zapisane

noldi
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 45
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 06.02.2007, 22:04:28 »

A mam takie offtopowe pytanko:

Czy używanie brushy z DA jest legalne, tzn czy możemy z nich legalnie i jawnie korzystać w swoich projektach ?
Zapisane
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 07.02.2007, 15:35:23 »

[OT]
A mam takie offtopowe pytanko:

Czy używanie brushy z DA jest legalne, tzn czy możemy z nich legalnie i jawnie korzystać w swoich projektach ?
Cytat z DA [1]:
Cytuj
[...]royalty-free license to reproduce, distribute, re-format, store, prepare derivative works based on, and publicly display and perform Your Content[...]


[1] Cytat pochodzi stąd: [klik]. Część "16. Copyright in Your Content"
[/OT]
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
tricks
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika

tricks


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 07.02.2007, 15:55:16 »

ee. Piotrus. Nie mam nic przeciwko, ale nie każdy zna j. angielski. Miki dałbyś linka to tych brushy co uzywałeś na layoucie? Szukałem na DA, ale dużo tam tego jest :PP
Zapisane

"Kreujemy momenty prawdziwej wolności, lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie" David Belle
miki041
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 07.02.2007, 16:55:19 »

prosze oto te brushole: http://miki.webd.pl/brushe.tar.gz
można je rozpakować:
~WinRAR (winda)
~na linuxie każdy wie jak Mrugnięcie$ cd katalog w którym jest plik; tar -xzf http://miki.webd.pl/brushe.tar.gz

btw. może ktoś tu dobrze zna mechanizm divowy i powie mi dlaczego mi sie rozjeżdża między dive z CLICK oraz divem z treścią niemówie o tym że sie rozszerza komórka bo to jest akurat padding zły xD
http://miki.webd.pl/blog-temp/
Zapisane
Ivellios
Gość
« Odpowiedz #11 : 10.02.2007, 22:31:10 »

Ja sie znam tylko po trochu, ale zdaje mi sie, żę masz źle divy ustawione na stronie z html.
Zapisane
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 12.02.2007, 21:15:35 »

ee. Piotrus. Nie mam nic przeciwko, ale nie każdy zna j. angielski.
Mój angielski też nie jest najlepszy, ale przy odrobinie chęci można wszystko zrozumieć Mrugnięcie Fragment regulaminu, który przytoczyłem mówi o tym, że zamieszczone przez użytkowników prace są rozpowszechniane na licencji Royalty Free.

Ja sie znam tylko po trochu, ale zdaje mi sie, żę masz źle divy ustawione na stronie z html.
Strasznie wylewna odpowiedź... Jeśli wiesz w czym leży problem, to opisz to dokładniej, aby miki041 miał z tego jakiś pożytek Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
Ivellios
Gość
« Odpowiedz #13 : 13.02.2007, 21:44:09 »

Ja się na tym tak dobrze nie znam to jest tylko takie nakerowanie, bo tylko tak mi sie zdaje.

Miki jak chcesz to poproś o pomo na forum strony www.kurshtml.boo.pl tam na pewno ci pomogą. Ja dzięki tej stronie i forum nauczyłem sie html'a i css'a.
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: miki?
Skocz do: