Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: GF - dwudziesta edycja  (Przeczytany 2403 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kifer71
Gość
« : 12.04.2008, 17:24:34 »

Ostatnie głosowanie w serii "Siedem cudów Starożytnego Świata". Zastanówcie się dobrze nim oddacie głos, bo nagroda w tej edycji to 2 punkty reputacji. Zastanawiam się tylko czy frekwencja wróciła do normy, czy tylko tym razem jest więcej prac bo nagroda wyższa?

Zasady głosowania:

Oddajemy trzy głosy w ten sposób, że na pracę wg nas najlepszą dajemy 3 pkt, na drugą 2 pkt, na trzecią 1 pkt.

Głosować mogą osoby, które napisały co najmniej 10 porządnych postów na forum tj nie w dziale Hydepark (czyli np.: Ci którzy mają ragę Nowicjusz), lub mają przynajmniej 10 - dniowy staż na forum
Uczestnicy, którzy oddali prace nie mogą głosować.
Głosowanie  trwa do soboty 19 kwietnia  2008 do godz. 17


Prace w kolejności zgłoszeń:

Plastus95


Tuptuś


nitros


chrystian


jaki


dadon08


Grolak


Po mimo, iż praca Grolaka nie jest zgodna z wymiarami postanowiłem ją dopuścić. Jest dosyć ciekawa i myślę, że zasługuje na wzięcie udziału w konkursie.



Plastus95 = 0
Tuptuś = 0
nitros = 0
chrystian = 0
jaki = 0
dadon08 = 0
Grolak = 0
Zapisane
edziuK
Użytkownik

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 213
Galeria Użytkownika


American Staffordshire Terrier


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.04.2008, 17:38:17 »

Plastus95 = 0
Tuptuś = 1  Najładniejsza z pozostałych prac. Ładny efekt płótna.
nitros = 3  Praca prezentuje się bardzo ładnie. Niestety zeszpeciłeś ją tymi dodatkami w postaci napisu (nieczytelny), kiczowatych plastrów i tego śmiesznego drewna w tle.
chrystian = 0
jaki = 2 Dobry pomysł, wykonanie również przyzwoite. Jeszcze można było poprawić górę świątyni bo wygląda troszkę płasko.
dadon08 = 0
Grolak = 0
Zapisane
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12.04.2008, 19:21:39 »

Plastus95 = 2 (2)
Tuptuś = 1
nitros = 3
chrystian = 0
jaki = 5 (3)
dadon08 = 0
Grolak = 1 (1)

Praca Jakiego jest bardzo fajna. Posiada oryginalny pomysł oraz dobre wykonanie. Uśmiech
Praca Plastusia95 jest bardzo dobra. Są ładne korki, ładna tablica korkowa, ładnie pomalowana świątynia. Bardzo dobrze. Uśmiech
Praca Grolaka jest dobra. Lepsza od pozostałych prac. Praca ma dobry pomysł oraz niezłe wykonanie.
Zapisane
Gorn
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 415
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13.04.2008, 11:38:52 »

Plastus95 = 2
Tuptuś = 1
nitros = 3
chrystian = 0
jaki = 8 (3) - Oryginalny pomysł. Bardzo dobrze wykonana praca.
dadon08 = 1 (1) - Ładnie pokolorowane. Widać, że się napracował.
Grolak = 3 (2) - Coś nowego. Uśmiech
Zapisane

Brak czasu...
davidmdv
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 183
Galeria Użytkownika


Każdy inny, wszyscy równi !!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13.04.2008, 15:36:45 »

Plastus95 = 2
Tuptuś = 1
nitros = 3
chrystian = 0
jaki = 10 (2) - Ładna praca, zaraz po Grolaku, 2 pkt.
dadon08 = 2 (1) - W miarę estetycznie wykonane, 1 pkt.
Grolak = 6 (3) - Ciekawy pomysł, wykonanie trochę kuleje ale i tak 3 pkt.
Zapisane

dzialo9
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 577
Galeria Użytkownika


Beztalencie.


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14.04.2008, 20:26:11 »

Plastus95 = 2 - Oczywiście ładne i dużo pracy. Musiałeś pozaznaczać, by móc kolorować i w oógle. Jednak tablica jest nierealistyczna, pinezki też be.
Tuptuś = 1 - Słaaabe. Przerobienie niedokładnie pokolorowanego obrazka na płótno (jednym filrem), oprawienie tego w deseniową ramkę i przybicie tego gradientową pinezką do deseniowego kamienia.
nitros = 3 + 2 = 5 - Och! Czemu przykleiłeś to do tej badziewnej deski słabo wykonanymi plastrami!? No czemu? Gdyby zamiast tego była zwykła przezroczystość dookoła dałabym trzy pkt.
chrystian = 0 + 1 = 1 - Estetyczne, ale nie zdobywa popularności. Drewniana ramka ładna, choć podejrzewam, że jest renderem, fajnie wygląda na białym materiale. Niestety zawartość drewienka [czyt. obrazek wyjściowy] jest do tego stopnia nieładnie (aż się chce powiedzieć "brzydko") zedytowany, że praca jak na razie ma tylko jeden pkt.
jaki = 10 + 3 = 13 - wspaniale wbudowane w kałużę. Mimo iż woda nie jest zbyt wodnista, a przecież jest tut na realsityczną wodę w GIMPie, praca jest OK.
dadon08 = 2 - Byłoby wspaniale gdyby nie te kwaitki [celowo napisałam "kwaitki" zamiast "kwiatki", by podkreślić brak dopasowania tego elementu w takowym obrazku.].
Grolak = 6 - Może i dużo pracy, ale wg. mnie to jest brzydkie. Po prostu nie na mój gust, a o gustach się nie dyskutuje.

PS - Dowiedziałam się (od autora), że praca jakiego przedstawia kamień. Niestety nie mogę zmienić mojego komentarza do oceny ponieważ wbudowanie tego obrazka w kamień [wg. mnie] nie wyszło. Ani trochę [powtarzam, że według mnie] nie przypomina to kamienia - za mało cieni! A woda? Woda może być. Taka samagana wiatrem ciecz...
« Ostatnia zmiana: 14.04.2008, 21:00:46 wysłane przez dzialo9 » Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 17.04.2008, 20:37:20 »

Plastus95 = 2 + 2 = 4 Praca nie jest wybitna, ale schludna.
Tuptuś = 1
nitros = 5
chrystian = 1
jaki = 13 + 3 = 16 Wspaniale wykonanie i nietuzinkowa idea. Najladniejsza praca moim zdaniem i najbardziej kreatywna. Solidnie wtopiony obrazek.
dadon08 = 2 + 1 = 3 Praca nie jest takze zachwycajaca, ale jest troszke inna.. wchodzi w tendencja fototapety lekko i to juz jest troche ciekawe.
Grolak = 6
Zapisane
Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 17.04.2008, 20:49:48 »

Plastus95 = 4
Tuptuś = 1
nitros = 5
chrystian = 1 + 2 = 3


pierwsze cztery to ta sama idea tylko wykonanie się różni ... chrystiana z pośród tych czterech najbardziej mi się podoba ;]

jaki = 16 + 3 = 19  - jak już pisałem w twojej galerii, jaki, świetna praca Mrugnięcie
dadon08 = 3
Grolak = 6 + 1 = 7 - nie wiem po co ta plama po lewej stronie...
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyGFGF - głosowaniaWątek: GF - dwudziesta edycja
Skocz do: