Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jakie książki uwielbiacie ?
Strony: 1 ... 4 5 [6]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jakie książki uwielbiacie ?  (Przeczytany 17811 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Khaan1227
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #70 : 25.07.2009, 11:07:10 »

najbardziej lubie książki FANTASY, gdyż w  czasie czytania każda osoba może przenieść w akcje ksiązki i to jest wielka zaleta FANTASY ;]
Zapisane

don't change my sygnature ...

Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 25.07.2009, 12:17:24 »

No to sprawozdanie:
Na wakacjach wiele przeczytalem:
Blekitna Pustka -  :-* Jedna z lepszych jakie kiedykolwiek czytalem, poprostu musze sobie kupic inna ksiazka Jefferyego Deavera. Moze Kolekcjoner Kosci? Opodowiada glownie o poscigu niebezpiecznego hakera, moze wydawac sie szmatlawcem, ale na prawde swietna ksiazka.
Nie ogladaj sie - skonczylem Pustke, nudzilem sie, to pozyczylem od mam ten kryminal Karin Fossum. Ogolnie typowy kryminal, zabojstwo, przesluchiwanie itp. Ksiazke ardzo szybko sie czytalo, dwa dni, wydaje mi sie niezla, jednak troche nudnawa.
Alchemik - filozoficzna ksiazka Paulo Coelho, lezala na polce to wzialem i tez przeczytalem Mrugnięcie Wlasciwie gdyby nie bylo tyle pie... gadania o Wlasnej Legendzi, Duszy Swiata itp., to mozna by to nawac basnia ;d Ogolnie ciekawa, nie wczuwalem sie w nia tak bardzo, ale opowiada fajna historie.

W przyslosci, po powrocie do Polski zamierzam przeczytac FNiN: Orbitalny spisek 2, no i jakas inna ksiazke Deavera. Probowalem rownie czytac Silmarillion, ale po przeczytaniu poczátku odluzylem - po prostu nie lubie Tolkiena, nie lubie.
Zapisane

afk
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 25.07.2009, 17:08:31 »

Ja ostatnio pożyczyłem i czytam "100 sposobów na Google".

A.. co do "Bazyliszka" to raczej słaba książka, nawet fani autora to przyznają.
Zapisane
Kutsu
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 232
Galeria Użytkownika


907610717098


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 13.08.2009, 19:14:25 »

Ostatnio:
"BOSKA CZĄSTKA
Jeśli Wszechświat jest odpowiedzią, jak brzmi pytanie?"

Jak na razie polecam. Bardzo zabawna książka Uśmiech
Zapisane




Galcoral
Gość
« Odpowiedz #74 : 15.08.2009, 20:27:48 »

Ja uwielbiam książki, które są wg. bardzo dobre. Nie będę oryginalny z A. Sapkowskim, U. Le Guin czy A. Christie. Równie często sięgam po "Ballady i Romanse" A. Mickiewicza. Polecam również "Boską Komedię" D. Alighieri, naprawdę warto. Ostatnio zaciekawił mnie "Klucz Mniejszy Salomona" (Clavicula Salomonis) czyli Lemegeton, ale tego nie będę polecał, specyficzna pozycja.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jakie książki uwielbiacie ?
Skocz do: