Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: GF - szesnasta edycja  (Przeczytany 2061 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kifer71
Gość
« : 15.03.2008, 17:34:33 »




Zasady głosowania:

Oddajemy trzy głosy w ten sposób, że na pracę wg nas najlepszą dajemy 3 pkt, na drugą 2 pkt, na trzecią 1 pkt.

Głosować mogą osoby, które napisały co najmniej 10 porządnych postów na forum tj nie w dziale Hydepark (czyli np.: Ci którzy mają ragę Nowicjusz), lub mają przynajmniej 10 - dniowy staż na forum
Uczestnicy, którzy oddali prace nie mogą głosować.
Głosowanie  trwa do soboty 22 marca 2008 roku do godziny 17.


Prace w kolejności zgłoszeń:

ziom_waw


CorteZ


Pawel1995k


davidmdv


kmrook

Praca nie miała kodu, ale postanowiłem dopuścić.

Krzys!ek


edziu_kosiara


Krzywol


W drodze wyjątku postanowiłem zamieścić pracę Krzywola, pomimo iż nie spełnia on warunków konkursu (brak dostatecznej ilości postów). Uważam, że praca jest na tyle ciekawa, że żal by było jej tu nie zamieścić. Jeśli wasze zdanie jest inne, zawsze możecie nie oddać na nią głosu.



ziom_waw = 0
CorteZ = 0
Pawel1995k = 0
davidmdv = 0
kmrook = 0
Krzys!ek = 0
edziu_kosiara = 0
Krzywol = 0
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #1 : 15.03.2008, 17:41:04 »

ziom_waw - 0
CorteZ - 0
Pawel1995k - 1 - ciekawy pomysł, niestety wykonanie nie najlepsze, dlatego tylko ten jeden punkt.
davidmdv - 2 - również bardzo ładna praca, ale brakuje mi w niej końcowego szlifu. Ramki mówiąc krótko.
kmrook - 0
Krzys!ek - 0
edziu_kosiara - 3 - praca mroczna, spójna, mały zalążek zabawy światłem - mój faworyt. Język
Krzywol - 0
Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15.03.2008, 17:52:51 »

ziom_waw - 0
CorteZ - 0
Pawel1995k - 1
davidmdv - 2 +2 = 4 Swietnie eksperymentowales, ale w kilku miejscah bardoz odcinaja sie elementy nowe.. mogles to troszke zakryc, ale pomysl przedni Uśmiech
kmrook - 0
Krzys!ek - 0
edziu_kosiara - 3 + 3 = 6 Najlepsza praca pod wzgledem klimatu, wklad autora duzy, swietny pomysl i dobor kolorow i stylu wysmienity
Krzywol - 1 - Podoba mi sie tez koncepacja i wykonanie, nie rzuca na kolana, ale jest bardzo ciekawa, ciepla kolorystyka przybliza nam zachod slonca Uśmiech
Zapisane
dzialo9
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 577
Galeria Użytkownika


Beztalencie.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15.03.2008, 20:18:30 »

ziom_waw - 0 - Pomysł równie słaby co wykonanie.
CorteZ - 0 - Podoba mi się, ponieważ gdy zajrzałam na stronę GF, gdy jeszcze zgłaszano prace od razu ta latarnia morska z Alexandrii skojarzyła mi się z Palacem Kultury. Wyróżnienie.
Pawel1995k - 1 - Jak dla mnie nudne.
davidmdv - 4 - Do mnie nie przemawia.
kmrook - 0 - Powiem szczerze, że jakby ten pomysł nie był oryginalny to to jest zwyczajnie brzydkie.
Krzys!ek - 1 - Dobry pomysł. Bardzo zabawne.
edziu_kosiara - 9 - Efektowne grafika, wykonanie, pomysł, estetyka, wygląd ogólny. No po prostu rzec, że to piękne to trochę za mało.
Krzywol - 3 - Praca bardzo ciekawa i oryginalna. Podoba mi się.
Zapisane

Rysiek!!
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 215
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15.03.2008, 20:55:32 »

ziom_waw - 0 - Gdyby wykonał ten pomysł ktoś zaawansowany to może byłoby lepiej, jak narazie mi się to bardziej kojarzy z efektami z painta niz z GIMPa
CorteZ - 0 + 1 = 1-  Daję głosik ostatni na CorteZa ponieważ, obrazki są podobnymi szkicami, chociaż nie naśladuje realistycznych obiektów, to i tak duży plus za "ten" klimat.
Pawel1995k - 1 - Nic szczególnego, poszedłeś na łatwiznę. Perspektywa i lekkie barwienie, a pozatym nierówności w dopasowaniu do ekranu,i ikonki powinny być też pochylone podobnie jak ekran.
davidmdv - 4 + 2= 6 - Jak ładnie przedstawiony stock, bardzo ponuty klimat, więzienie jak znalazł.
kmrook - 0 - Fajny pomysł, słabe wykonanie. Jeśli to miała być forteca warowna, to za bardzo kolorowa, i złe dobranie kształtów
Krzys!ek - 1 - Fajna praca, spoko pomysł ale moim zdaniem jeśli ma być w klimacie obrazkowym to mógłbyś przerobić stock tak, aby wyglądał jak wycięty z komiksu (chmurki ładne ale sama wieża....)
edziu_kosiara - 9 + 3 = 12 - Najlepsza praca, realistyczna bardzo, kojarzy mi się bardzo z tą wieżą, w której czarnoksiężnik snuł plany zniszczenia świata Uśmiech RPG rulezz. Mój faworyt Uśmiech Klasyka, śliczna praca, jak mi dasz w smyku to sobie oprawie w ramkę i dam na ściane obiecuje!
Krzywol - 3 - Fajny dymek, ale zero realistycznosci
Zapisane

<br /><br />Pamiętaj moje prace są ukazywane na licencji CC-NC-BY-SA, nie możesz ich wykorzystywać w celach komercyjnych, oraz do każdego ukazania ich, jesteś zmuszony do prezentacji ich autora.
chrystian
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


Dziadziuś?


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 16.03.2008, 08:38:16 »

ziom_waw = 0
CorteZ = 3 - fajne, podoba mi się ta ramka
Pawel1995k = 1
davidmdv = 7 - spodobał mi się ten więzienny klimat
kmrook = 0
Krzys!ek = 1
edziu_kosiara = 15 - fajne fale, podoba mi się tan ogień na górze
Krzywol = 3
Zapisane
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16.03.2008, 15:08:43 »

ziom_waw = 0
CorteZ = 3
Pawel1995k = 1 + 1 = 2 - Punkcik za to że mam identyczny komputer. ^^
davidmdv = 7 + 2 = 9 - Bardzo fajny pomysł z tym więzieniem, ale wykonanie dość słabe.
kmrook = 0
Krzys!ek = 1
edziu_kosiara = 15 + 3 = 18 - Po prostu świetne, super klimat, jedynym błędem jest prawie niewidoczna obwódka wokół latarni, ale i tak bije inne prace.
Krzywol = 0
Zapisane



Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyGFGF - głosowaniaWątek: GF - szesnasta edycja
Skocz do: