Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Z jakiego systemu korzystasz?
Ankieta
Pytanie: Z jakiego systemu korzystasz?
Windows - 444 (68.5%)
Linux - 190 (29.3%)
Mac OS - 9 (1.4%)
Unix - 1 (0.2%)
Inny - 4 (0.6%)
Głosów w sumie: 550

Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 79
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Z jakiego systemu korzystasz?  (Przeczytany 450856 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #770 : 25.02.2010, 19:08:40 »

Cytuj
Gdzie kol wiek jest ubuntu tam zawieszony komp

Co ty nie powiesz... Mi się jeszcze na Ubuntu nigdy nie zawiesił... Dziwne, co nie?
« Ostatnia zmiana: 06.04.2010, 13:19:49 wysłane przez Terrqge » Zapisane

Dareczna
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #771 : 25.02.2010, 19:14:07 »

A mi Opera, GIMP i Firefox się wiesza. Za dużo rzeczy pootwieranych Chichot Język.
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #772 : 25.02.2010, 19:35:14 »

Kiedyś miałem 10 okien GIMP-a otwartych plus Firefoksa i parę innych, bawiłem się Compizem, kostką, Wszystko śmigało... co prawda lekko mulił, ale na Windowsie już dawno by się zawiesił. ;P


« Ostatnia zmiana: 06.04.2010, 13:19:07 wysłane przez Terrqge » Zapisane

Dropson
Użytkownik

Reputacja: -9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 308
Galeria Użytkownika

Dropson


Zobacz profil
« Odpowiedz #773 : 25.02.2010, 21:43:42 »

Ja się przyzwyczaiłem do Wina, a na ubuntu mi się zawiesza zawsze komputer. xD Gdzie kol wiek jest ubuntu tam zawieszony komp Język

tak, tak. jak milo najwiecej pisac i gowno wiedziec!  Język

powiedzmy sobie szczerze- w kwestii wydajnosci i predkosci windows ssie, smiac mi sie chce, kiedy slucham jakis malolatow, ktorzy w zyciu ubuntu nie widzieli, a powtarzaja zaslyszane mity, u pseudo-informatykow, na temat pingwina,
« Ostatnia zmiana: 26.02.2010, 09:21:16 wysłane przez Danyeru » Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #774 : 25.02.2010, 22:04:50 »

Ja się przyzwyczaiłem do Wina, a na ubuntu mi się zawiesza zawsze komputer. xD Gdzie kol wiek jest ubuntu tam zawieszony komp Język

tak, tak. [coor=red]j[/color]ak milo najwiecej pisac i gowno wiedziec!  Język

powiedzmy sobie szczerze- w kwestii wydajnosci i predkosci windows ssie, smiac mi sie chce, kiedy slucham jakis malolatow, ktorzy w zyciu ubuntu nie widzieli, a powtarzaja zaslyszane mity, u pseudo-informatykow, na temat pingwina,

Ubuntu wcale nie jest najszybszym systemem, ale w porównaniu do Windowsa to Ubunciak chodzi bardzo szybko. Mrugnięcie
Zapisane

Dropson
Użytkownik

Reputacja: -9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 308
Galeria Użytkownika

Dropson


Zobacz profil
« Odpowiedz #775 : 26.02.2010, 07:23:13 »

Ja się przyzwyczaiłem do Wina, a na ubuntu mi się zawiesza zawsze komputer. xD Gdzie kol wiek jest ubuntu tam zawieszony komp Język

Tak, tak. Jak milo najwięcej pisać i gówno wiedzieć!  Język
Powiedzmy sobie szczerze- w kwestii wydajnosci i predkosci windows ssie, smiac mi sie chce kiedy slucham jakis malolatow, ktorzy w zyciu ubuntu nie widzieli, a powtarzaja zaslyszane mity, u pseudo-informatykow, na temat pingwina,

Ubuntu wcale nie jest najszybszym systemem, ale w porównaniu do Windowsa to Ubunciak chodzi bardzo szybko. Mrugnięcie

zwracam honor masz racje. z linuxa, IMO, najszybszy jest Debian i Arch, testowalem ;P

w kazdym razie, nikt nie mi wypomni, ze windows nie ssie Chichot

Jakby ktoś chciał się bawić z useragentem na Operze, to należy wpisać "opera:config" Mrugnięcie.

W weekend się pobawię. Dzięki Mrugnięcie.
Na Windowsa juz się nie przesiadam.  Zły

Też bym tak chciała... gdyby w szkole były Ubunciaki życie było by łatwiejsze. A nie to co teraz - jestem zmuszona korzystać z Windy bo na Informatyce rozsypał się mój komputer i od nowa prezentację muszę zrobić. Wiem, że w pakiecie OpenOffice jest coś podobnego do Power Pionta ale tam nie ma niektórych opcji, które są mi potrzebne.

Z dodatkowymi themami i pluginami zrobiłem prezentacje w OpenOffice na -5 Język liczy się ciekawa treść Dareczna Chichot jak strasznie lejesz wodę albo przekręcasz, to nawet robiąc w Corelu nic nie zrobisz. Poszukaj ciekawych themów i dodatków do OO, zobaczysz ze można co nieco zrobić w OO.
« Ostatnia zmiana: 26.02.2010, 12:54:26 wysłane przez d3d3 » Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #776 : 26.02.2010, 12:26:09 »

Ja się nie mogę doczekać Ubu10... Najpierw je wypróbuję przez livependrive... (Mój ipisik nie ma napędu.) A potem zainstaluję na miejscu 9.10... Chociaż mam jeszcze 27 GB wolnej przestrzeni nie wykorzystanej, chyba zrobię z tego partycje i niedługo zainstaluję jakąś inną dystrybucję.
Zapisane

Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #777 : 26.02.2010, 12:34:34 »

Kiedyś miałem 10 okien GIMP-a otwartych plus Firefoksa i pare innych, bawiłem się Compizem, kostką, Wszystko śmigało... co prawda lekko mulił, ale na Windowsie juz dawno by się zawiesił. ;P

Ech, mi się zawsze zawiesza lub przymula Opera, gdy pobieram z 8 plików jednocześnie, a w tle rozpakowuje się coś dużego, albo przenoszę, na przykład, 1GB, na który składa się 8000 plików Język < moja kolekcja ikon do GNOME Język >

Swoją drogą, ciekawe rzeczy się w tedy dzieją, np. Jeden proc obciążony w 100% a drugi 2% Język , muszę w końcu zainstalować amd64 :/ , cały czas ciągnę na i386
« Ostatnia zmiana: 26.02.2010, 12:56:46 wysłane przez Danyeru » Zapisane


agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #778 : 26.02.2010, 12:35:40 »

Ja się nie mogę doczekać Ubu10... Najpierw je wypróbuję przez livependrive... (Mój ipisik nie ma napędu.) A potem zainstaluję na miejscu 9.10... Chociaż mam jeszcze 27 GB wolnej przestrzeni nie wykorzystanej, chyba zrobię z tego partycje i niedługo zainstaluję jakąś inną dystrybucję.

Nie wiem czy wiesz, ale można zrobić bezpośrednio upgrade do nowszej wersji w Ubuntu. W oknie aktualizacji Ci wyskakuje coś takiego "Dosŧępna jest już nowa wersja Ubuntu. Czy chcesz zaktualizować system do niej?".
« Ostatnia zmiana: 26.02.2010, 12:57:03 wysłane przez Danyeru » Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #779 : 26.02.2010, 12:38:23 »

A wiesz że najpierw wolę ją wypróbować na LivePendrive, a dopiero potem zainstalować i podczas instalacji wybiorę żeby skasowało 9.10, i na niej miejsce zainstalowało dziesiątkę.
Zapisane

agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #780 : 26.02.2010, 13:02:39 »

A wiesz że najpierw wolę ją wypróbować na LivePendrive, a dopiero potem zainstalować i podczas instalacji wybiorę żeby skasowało 9.10, i na niej miejsce zainstalowało dziesiątkę.

A co Ty niby tam chcesz próbować? Język W tej chwili jest już Alpha 3 i ją se możesz wypróbować. Będzie nowe jajko czyli będzie działała na pewno szybciej dziesiątka. Upgrade jest dużo lepszym rozwiązaniem. Wszystkie style, programy itd. zachowasz.
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #781 : 26.02.2010, 13:09:01 »

Ale na pewno zainstaluje się na tej samej partycji? I co, nie stracę home?
Zapisane

Qba_
Emeryt

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: qba_@jid.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 627
Galeria Użytkownika


jogurt rlz!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #782 : 26.02.2010, 13:11:32 »

Jak masz dość sporego pendriva to zrób sobie dla bezpieczeństwa backup Mrugnięcie.
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #783 : 26.02.2010, 13:17:05 »

Mam dysk przenośny 500GB. Chichot
Zapisane

Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 79
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Z jakiego systemu korzystasz?
Skocz do: