Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyWątek: Konkurs Walentynkowy 2008 - Głosowanie
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Konkurs Walentynkowy 2008 - Głosowanie  (Przeczytany 36965 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Daffy
√ ι ק

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 13.02.2008, 19:53:15 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę nr 2, ponieważ widać duży nakład pracy, wszystko estetyczne i ogromny plus za innowacyjne podejście do tematu.

oraz pracę nr 7 , ponieważ prace wektorowe zawsze mi się podobają. Oczywiście praca wykonana na bardzo dobrym poziomie.

W kategorii Sygnatura nominuję F , ponieważ praca jest bardzo estetycznie zrobiona. Czcionkę można lepiej "wlepić", ale ogólnie najlepsza.

W kategorii Ikona nominuję D, ponieważ ikona jest ciekawych efektów, które ładnie się nakładają. Jedyny minus to efekt szkła, który tutaj nie pasuje.

W kategorii Logotyp nominuję F , ponieważ najlepiej wybrana czcionka i dobrze wpasowane serducho.
Zapisane

dadon08
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 184
Galeria Użytkownika


Wrócił Król


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 13.02.2008, 21:21:30 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę 2, ponieważ tak to wszystko ładnie połączone i skomponowane, fajny pomysł Mrugnięcie
oraz pracę 8, ponieważ jest taka zwykła ale niezwykła, pomysł też jest fajny.
W kategorii Sygnatura nominuję pracę D, bo ma fajne kolorki, fajnie wtopione te postacie w całą resztę Uśmiech
W kategorii Ikona nominuję też pracę D, poprostu podoba mi się to serduszko (takie nie ''wydziwiane'' tylo zwczajne.
W kategorii Logotyp nominuję pracę F, ponieważ moim zdaniem tamte inne zostały zrobione w przerwie między kanapką, a ta.. taka odbiegająca Mrugnięcie
Zapisane

mauf
√ ι ק

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: umariusz@jabster.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 464
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 14.02.2008, 01:30:48 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę 12 za klimat i technikę wykonania, oraz nominuję pracę 2 za ciekawe podejście do tematu, oraz technikę.

W kategorii Sygnatura nominuję pracę H, poprostu ta praca jest inna.

W kategorii Ikona nominuję pracę C, ładna, prosta, stonowana.

Logotyp, tu wybór był trudny, podobają mi się dwie prace, czyżbym miał rzucać monetą? Mój wybór:

W kategorii Logotyp nominuję pracę A, ładna, prosta, czytelna.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyWątek: Konkurs Walentynkowy 2008 - Głosowanie
Skocz do: