Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyWątek: Konkurs Walentynkowy 2008 - Głosowanie
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Konkurs Walentynkowy 2008 - Głosowanie  (Przeczytany 36989 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
elwenka
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

elwenka


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 11.02.2008, 00:24:05 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę 2, ponieważ jest ładna, smakowita i prawie niebagatelna Uśmiech
oraz pracę 7, ponieważ, jak ktoś pisał, łamie konwencję walentynki=serce
W kategorii Sygnatura nominuję pracę H, ponieważ truskawka jest naprawdę urzekająca, kolory ładnie dopasowane (truskawki ze śmietaną, mrrrr ;-) ), a czcionka naprawdę ładnie komponuje się z resztą. Szkoda tylko że część napisu jest biała, co sprawia, że jest kompletnie nieczytelny.
W kategorii Ikona nominuję pracę D, ponieważ jest przyjemna dla oka, subtelna i przyciąga wzrok
W kategorii Logotyp nominuję pracę E, ponieważ ten logotyp ma szansę najlepiej spełnić swoją funkcję w porównaniu z resztą.
Zapisane
Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 11.02.2008, 00:52:53 »

Tapeta 18 - najlepsze wykonanie, proste, ale za to nie mogę się do niczego przyczepić
Tapeta 13 - delikatna, jest kilka nie dociągnięć, ale ... tutaj punkcik  Mrugnięcie
Sygnatura: H - za wykonanie, pomysł "zwalony" ...
Ikona: F - za wykonanie, może dodałbym kontur do łuku, ale ...
Logotype: B - za prostotę wykonania ... a za to wpada w oko

Teraz żałuję że nie dałem swoich prac bo poziom niski :p



Edit by Calii: głoś nieważny, nie zagłosowałeś wg regulaminu, 2 tapety. Poprawisz to będzie się liczyć.

Edit by Sheep: Poprawione. Wiesz jednak co o tym myślę.
« Ostatnia zmiana: 11.02.2008, 22:11:11 wysłane przez Sheep » Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
Izzyx (A.N.Onim)
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika


Contact juggler.


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 11.02.2008, 12:41:42 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę_18, ponieważ widać wkład pracy.
oraz pracę_7, ponieważ jest jedyna w swoim rodzaju.
W kategorii Sygnatura nominuję pracę_d, ponieważ podobała mi się ta pulsująca (niczym serce Język) ramka.
W kategorii Ikona nominuję pracę_d, ponieważ najlepiej wykonana, najestetyczniejsza.
W kategorii Logotyp nominuję pracę_c, ponieważ pomysł jest świetny.
Zapisane

Dawniej A_N_Onim.
dzialo9
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 577
Galeria Użytkownika


Beztalencie.


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 11.02.2008, 19:41:31 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę 6, ponieważ podoba mi się styl i ładne użycie aerografu oraz pracę 16, ponieważ widać jakże ogromny nakład pracy.
W kategorii Sygnatura nominuję pracę F, ponieważ jest bardzo estetyczna i nie widzę żadnego niedopatrzenia ze strony autora.
W kategorii Ikona nominuję pracę F, ponieważ jest śliczna, estetyczna, elegancka i wybija się na tle innych prac.
W kategorii Logotyp nominuję pracę B, ponieważ nie ma na niej tłoku, jest inna od reszty i ma tło. Jako jedna z trzech.
Zapisane

Buryna
√ ι ק

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 776
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 11.02.2008, 23:04:25 »

Tapeta - 2. Gdyż uważam, że ma ciekawą estetyke i 5. ponieważ posiada ciekawy styl
Sygnatura - H. Bardzo pomysłowe i ciekawe dla oka
Ikona - D. Po prostu śliczna <aniolek>
Logotyp - Oddaje na B. Przyciąga moją uwage
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 13.02.2008, 11:03:42 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę_9, ponieważ urzekła mnie jej prostota, a zarazem wykonanie, kompozycja elementów, współgranie kolorów,
oraz pracę_12, ponieważ jest oryginalnym wyłamaniem się od standardowych serduszek etc - przykro mi Calii;) +ładne wykonanie
W kategorii Sygnatura nominuję pracę_H, ponieważ stwierdziłem, że skoro trzeba oddać pracę, wybiorę coś innego niż standardowe ikony tego święta.
W kategorii Ikona nominuję pracę_H, ponieważ ta jakoś tak najlepiej odzwierciedla mi idee ikony na Walentynki
W kategorii Logotyp nominuję pracę_C, ponieważ prostota i pomysł.
Zapisane
windingkira
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
JID: kira@necrosnake.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 85
Galeria Użytkownika


grafik - ilustrator - rysownik


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 13.02.2008, 12:20:30 »

W kategorii tapeta nominuję nr 9. Jest prosta, walentynkowa i ma przyjemną kolorystykę. Oraz wybieram nr. 12 - może nie ma w sobie nic z walentynek, ale miło sie na nią patrzy Język.

W kategorii sygnatura wybieram  H. Bardzo podoba mi sie kolorystyka jak i motyw truskaweczki Uśmiech

W kategorii ikony wybieram D. Może jak na ikonę trochę za dużo szczegółów ma, ale urzekł mnie pomysł i wykonanie.

Logotyp przede wszystkim ma być prosty i czytelny w odbiorze. A z tego co mnie w szkole uczyli to  logotyp to tekst.. bez logo. Ale już sie nie będę czepiać.. nominuję tu F za czytelność.
Zapisane

Abi
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.2
Wiadomości: 22
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 13.02.2008, 12:46:20 »

W kategorii Tapeta nominuję 2, odrazu mi przypadła do gustu, ładne wykonanie, słodka..
oraz 12, też bardzo mi się podoba jest jedyna w swoim rodzaju, idewalny klimat;D
W kategorii Ikona nominuję D, jest najlepsza, ładne kolorki i fajny pomysł..
W kategorii Sygnatura nominuję pracę I, jest po prostu śliczna i ten misio...
W kategorii Logotyp nominuję pracę E, nie wiem jakoś najbardziej rzuca się w oczy pozostałe są bez wyrazu...
« Ostatnia zmiana: 13.02.2008, 13:55:41 wysłane przez Abi » Zapisane
edziuK
Użytkownik

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 213
Galeria Użytkownika


American Staffordshire Terrier


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 13.02.2008, 13:23:47 »

W kategorii tapeta nominuję tapetę nr 2  .Praca jest świetnie wyważona , jedynie ta żabka wydaję mi się tam niepotrzebna

Nominuję również pracę nr 18 za ciekawy pomysł i dobre wykonanie

W kategorii sygnatura nominuję pracę nr I za to że :
- zwraca na siebie uwagę i wzbudza we mnie pozytywne odczucia
- jest starannie wykonana

W kategorii ikona nominuje pracę nr F za niebanalne podejście do tematu

W kategorii logotyp nominuje pracę nr A ponieważ :
- autor miał wspaniały pomysł
- praca jest starannie wykonana
- przyciągnęła moją uwagę jako pierwsza
Zapisane
Pyza
Gość
« Odpowiedz #23 : 13.02.2008, 13:33:06 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę 7, ładna panienka, tapeta dopracowana, oraz pracę 2 bo podoba mi się i już ;P
W kategorii Sygnatura nominuję pracę H, gdyż podoba mi się motyw z truskawką Uśmiech
W kategorii Ikona nominuję pracę H, bo wykonanie przypadło mi do gustu.
W kategorii Logotyp nominuję pracę C, ponieważ jest najbardziej przejrzysta i po prostu pasuje na logo.
Zapisane
asifalittlezonked
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 280
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 13.02.2008, 14:27:44 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę 6, ponieważ jest prosta, a jednak efektowna, i kolory ma intensywne, ale nie odstraszające Uśmiech
oraz pracę 18, ponieważ jest bardzo dopracowana, autor ma chyba duży talent, i jest po prostu urocza Mrugnięcie
W kategorii Sygnatura nominuję pracę H, ponieważ zawiera wspaniałą truskawę, podoba mi się kolorystyka, i wygląda profesjonalnie.
W kategorii Ikona nominuję pracę C, ponieważ została mi po eliminacji...
W kategorii Logotyp nominuję pracę B, ponieważ - znowu - prosta, a efekt bardzo dobry. Ładny napis.

Szczerze mówiąc, nie przepadam za Walentynkami, ale starszyzna forum chyba ma rację, że i tak warto zagłosować Mrugnięcie

Aha, i zagłosowałabym na tapetę nr 2, gdyby nie to tło za sercem...  Płacz
Zapisane
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #25 : 13.02.2008, 17:23:06 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę_2, ponieważ podoba mi się wykonanie
oraz pracę_17, ponieważ ma fajny styl.
W kategorii Sygnatura nominuję pracę_A, ponieważ lubię makaron.
W kategorii Ikona nominuję pracę_D, ponieważ mi się podoba a reszta już trochę mniej Uśmiech
W kategorii Logotyp nominuję pracę_C , ponieważ ładnie wykonana jest ta flaszeczka. jakby jeszcze sposób prezentacji by był jak w przypadku B to wyłoby w ogóle super Mrugnięcie
Zapisane
Rafael
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 313
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 13.02.2008, 20:47:00 »

W kategorii tapeta nominuję pracę 18i 19 bo są proste , przejrzyste i mógł bym na nie patrzeć na moim pulpicie.
W kategorii sygnatura nominuję pracę F bo najbardziej wyróżnia się z pozostałych.
W kategorii Ikona nominuję pracę G wygląda najbardziej trójwymiarowo do tego jeszcze fajne cienie i ta wstęga.
W kategorii Logotyp nominuję pracę C ponieważ jest przejrzysta i estetyczna. Mrugnięcie   
Zapisane

ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 13.02.2008, 20:49:19 »

W kategorii Tapeta nominuję pracę 18, ponieważ podoba mi się pomysł, a wykonanie jest znakomite
oraz pracę 7, ponieważ doceniam trud włożony w tą pracę i strasznie mi się podoba.
W kategorii Sygnatura nominuję pracę H, ponieważ została pięknie wykonana.
W kategorii Ikona nominuję pracę D, ponieważ jest efektowna, ma swój styl.
W kategorii Logotyp nominuję pracę A, ponieważ wygląda na przemyślaną kompozycję i naprawdę ładnie się prezentuje na białym tle.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyWątek: Konkurs Walentynkowy 2008 - Głosowanie
Skocz do: