Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Le parkour- synga  (Przeczytany 3307 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tricks
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika

tricks


Zobacz profil
« : 13.01.2007, 15:05:44 »

Siemka. AEwicze jakiś czas le parkour, a GIMP-em interesuje się dopiero 3 dni. Proszę o tutka na syngaturę le parkour, lub trick`s. Chciałbym , aby były tak kontury lecącego człowiaka, bo to świetnie wygląda, ale coś innego też może być Uśmiech z góry dzięki Język
Zapisane

"Kreujemy momenty prawdziwej wolności, lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie" David Belle
Johny
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 439
Galeria Użytkownika


:)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13.01.2007, 16:11:38 »

Masz mnóstwo tutków na robienie sygnatur, chociażby na tym forum. Zmienia się tu tylko "render" (nie znoszę tej nazwy) - proponuję http://images.google.pl/ i wpisać parkour, czy pk

(też jestem traucerem:P)
Zapisane

No brain, no pain.
tricks
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika

tricks


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.01.2007, 18:20:29 »

Johny tak naprawdę to ja jestem tricksterem Uśmiech aa.. ale nie wiesz jak zrobić swojego renda, żeby tylko kontury były? Jak cos to napisz mi na Prywatna. Z góry bardzo thx Uśmiech
Zapisane

"Kreujemy momenty prawdziwej wolności, lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie" David Belle
Johny
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 439
Galeria Użytkownika


:)


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14.01.2007, 11:24:50 »

Czemu na prywatna? to bardzo dobre miejsce. ;-) Chociaz nie, niedlugo znajdziesz tutorial na wyciecie konturow w dziale z propozycjami tutoriali. Robilem cos takiego koledze na koszulke - byl napis z litera A i w lewym ramieniu litery a był "wygryziony"/wycięty obszar z jego kontur jak pakuje pilke do kosza. Uśmiech Ogolnie robi sie to tak jak wycinanie samej postaci, ale mozna sobie pozwolic na niedokladnosci. Najlepiej zrobic to sciezkami, a potem wypelnic zaznaczenie ze sciezek pozadanym kolorem (np. czarny), czy jak kto woli rysowanie wzdluz sciezki.
Zapisane

No brain, no pain.
Yabol
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14.01.2007, 12:22:35 »

Jeżeli chodzi Ci o taki efekt, jaki widac na sygnie, to napisz, to Ci powiem jak zrobic coś takiego  Mrugnięcie




Zapisane
tricks
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika

tricks


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14.01.2007, 20:12:23 »

Yabol suuper Uśmiech  Pytanie jak to zrobiłeś? Możesz takie tutka dodac bo jest suuper Uśmiech

Edit:
Znalazłem na google tą grafię spróuje co mi wyjdzie Chichot

Jak ty tak obraek powiększyłes?/

Shah: Edytuj posty!
« Ostatnia zmiana: 14.01.2007, 21:02:15 wysłane przez Shah » Zapisane

"Kreujemy momenty prawdziwej wolności, lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie" David Belle
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Le parkour- synga
Skocz do: