Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Strona zrobiona przez 11-latka  (Przeczytany 14749 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Pokrywek
Użytkownik

Reputacja: 9 Offline Offline

GIMP: 2.4
JID: wieczko@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 256
Galeria Użytkownika


^^Misio : *


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 24.03.2008, 18:32:36 »

Marcinq, w sumie masz trochę racji Uśmiech ja zaczynałem jak miałem lat 12 i zacząłem od "portalu" w PHP fusion... pierwszą stronę w HTML zrobiłem połtora roku temu (zdaje sie jest link na forum), obecnie znam w stopniu dobrym + CSS Uśmiech no dobra dosyć o mnie Język
Do sedna, chodzi mi głownie o to, że Slaith pisze że blogi to jedno wielkie zło Uśmiech Otoż wiele blogw jest na naprawdę wysokim poziomie i bije większość stron tego typu Uśmiech
Co do jego dalszego rozwoju ...
jeżeli nie ma zapału i po prostu woli grać w GTAvc niż czytać kolejne poradniki to zapewne jego rozwoj zakończy się na tej stronie... Solidną podporą z jego strony może być jego Tata ktorego z jednej strony mu zazdroszczę, bo co tu dużo gadać nikt lepiej nie wytłumaczy niż rodzina Uśmiech
Tak więc reasumując: Slaith, jeżeli masz aspiracje do kodowania stron to trzymam kciuki aby twoj poziom sięgnął nieco wyżej, jeżeli twoj tato zna się na tym to powinien Ci dokładnie wytłumaczyć na czym polega zaplanowanie rozkładu elementow strony, jak dobierać kolory etc. Uśmiech
Powodzenia  <aniolek>
ps. żem się rozpisał   Uśmiech 2
Zapisane

nie działa mi o z kreską
√ιק
Lenoxxi
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 188
Galeria Użytkownika


Chojrak ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 24.03.2008, 18:40:35 »

O jeny, ale on zachowuje się jakby zrobił nie wiem jakie cudo (komentarz o blogach), a wcale jego strona nie jest dużo lepsza od najgorszej strony w Polsce.
« Ostatnia zmiana: 24.03.2008, 20:48:30 wysłane przez Lenoxxi » Zapisane

Stop pokemonom!!
dzialo9
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 577
Galeria Użytkownika


Beztalencie.


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 24.03.2008, 20:16:19 »

Lenoxxi - pomyłeczka. Nie "zlastrona.pl", a "zlastrona.org"
Zapisane

fixer_33
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: xfix@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 145
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 24.03.2008, 20:48:47 »

Ależ to jest straszne <ninja> ramki, grafika no comment ale mniejsza o to, Pokrywek nie chodzi mi o to że olałem system i grałem w gta vc obecnie ostatnio grałem w ojca chrzestnego przez dwa dni 3 tygodnie temu i potem na poczatku grudnia w crysisa. A teraz próbuje nadrobić straty zamawiając jedną za drugą książką z heliona i czytając całymi dniami, 450 stron w dwa dni, a krzyżaków nie mam siły czytać Język ale muszę Zawstydzony Mój qmpel z basenu ( bo trenuję ) ma tatę programistę i tak samo się uczy ale z tym że on nie ma na to ochoty i jego znajomości kończą sie na html'u. Nadejdą wakacje to sie posiedzi do rana  Język
« Ostatnia zmiana: 25.03.2008, 13:34:52 wysłane przez rav » Zapisane
Lenoxxi
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 188
Galeria Użytkownika


Chojrak ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 24.03.2008, 20:49:14 »

Pamiętam teleexpress z artykułem o tej stronie Język
« Ostatnia zmiana: 04.04.2008, 19:30:51 wysłane przez Lenoxxi » Zapisane

Stop pokemonom!!
Izzyx (A.N.Onim)
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika


Contact juggler.


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 24.03.2008, 23:13:31 »

Hehhh, dobra pamięć - nie oglądałam chyba Język Stronę (tą najgorszą) widziałam i jednak sie porównujmy jej do strony Slaitha. Jak na 11 lat to i tak jest nieźle. A co do blogów... Fakt teraz większość polega na "wymienianiu się komciami". Ale wyjątki potwierdzają regułę i jeszcze jest w miarę sporo normalnych blogów ;] Ja prowadzę bloga i stronkę. Jedno z drugim się nie kłóci Język
« Ostatnia zmiana: 24.03.2008, 23:30:17 wysłane przez A.N.Onim » Zapisane

Dawniej A_N_Onim.
Pokrywek
Użytkownik

Reputacja: 9 Offline Offline

GIMP: 2.4
JID: wieczko@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 256
Galeria Użytkownika


^^Misio : *


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 25.03.2008, 09:06:21 »

Mowiąc blogi na poziomie nie miałem na myśli tych "SuPcIo SłiiiTaśnych :* bLoGu$$iow" Uśmiech Natomiast wiele polskich np. politykow pisze blogi i jeżeli kogoś to interesuje to można poczytać Uśmiech

Lenoxxi, też widziałem tę stronę w TV Uśmiech
Zapisane

nie działa mi o z kreską
√ιק
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 25.03.2008, 13:31:59 »

@dzialo9
No tak, zgodzę się z Tobą. Jednak blog na onecie jest baaardzo ubogi...
A co do opinii pana (?) Slaitha: Naprawdę sądzisz, że umiałbyś napisać całego Wordpressa krok po kroku? Wątpię. Pisanie "bloga" w HTML-u to zły pomysł. Właśnie po to powstają takie CMS-y jak Wordpress. I mogę stwierdzić, że nie zdołałbyś przeprowadzić połowy moich modyfikacji na moim Wordpressie na mojej stronie (chodzi mi tu o CSS i troszeczkę PHP). Nie piszę bloga po to, by pokazać moje umiejętności xHTML, CSS i PHP, ale by ludzie mogli przeczytać moje przemyślenia, opinie itp. Napisałem "+ dla Ciebie, że nie wybrałeś onetu", ale tu nie o to chodziło...

poświęcę całe dnie wakacji na kucie po php zaczynam c++ turbo pascal

Chichot

Używaj znaków interpunkcyjnych.
Zapisane

Judyta04
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 104
Galeria Użytkownika


i put my heart in a red balloon


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 04.04.2008, 16:44:38 »

Proszę mnie nie obrażać, że blogi są dla słabeuszy  Język ,,Słodkie bloczki" na onecie to już w większości przeszłość. Ja prowadzę bloga ni to z instrukcjami, ni to z dodatkami. To wychodzi samo z siebie. Poza tym blogi to internetowe pamiętniki, nijak mają się do tematycznych stron. A że niektórzy na onecie się tylko komentarzami wymieniają i im na statystyce zależy to nie wina autorów świetnych blogów, jak ja (haha  Chichot), Dzialo9, Maggi czy Kiss95.
Zapisane
fixer_33
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: xfix@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 145
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 04.04.2008, 17:17:01 »

Jak już chcesz zaszpanować to wgraj wordpressa i tyle. Dobija mnie reklama na blox.pl że "Załóż już teraz swojego bloga, strona www za darmo" - no comment. Rzecz w tym że na onecie zrobił się burdel pełno blogów typu TOKIO HOTEL 4EVER albo "mój kofaniutki blogasek kofam was fszyskich dajta komenta" to jest do prawdy żałosne. Ja miałem bloga na onecie, miałem 10 lat celem było zrobienie najbardziej wypasionego bloga zawierającego masę linków w po lewej i prawej w boxach, dużo treści przynajmniej setka komenatarzy i dożo wejść i udało mi się  Język Opłacało się bo miałem 6 z inf. za rok zacząłem dłubać w html ale tak na serio to jeszcze nic nie kumałem.

Bez komentarza na co to "w"
Cytuj
masę linków w po lewej i prawej w boxach

 
« Ostatnia zmiana: 05.04.2008, 10:40:40 wysłane przez Marcinq » Zapisane
KRZAKUart
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 30
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 16.05.2008, 17:19:31 »

Jak na 11 lat to KUUUPA dobrej roboty Mrugnięcie Aż dziwię się że ja lepiej nie umiem (chociaż interesuję się html.)
Zapisane

N O W I C J U S Z
fixer_33
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: xfix@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 145
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 17.05.2008, 20:36:41 »

Z tym się zgodzę im wcześniej zaczniesz tym potem lepiej ja np. nadal lipe robię
my portfolio - http://janowski.cba.pl/
Zapisane
Pokrywek
Użytkownik

Reputacja: 9 Offline Offline

GIMP: 2.4
JID: wieczko@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 256
Galeria Użytkownika


^^Misio : *


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 20.05.2008, 13:32:45 »

nadal lipe robię

Prawdę rzekłeś xD ale tak na serio jak byś popracował nad kolorystyką i lepszą szatą graficzną to nie było by tak źle Uśmiech wszystko przed tobą ...
Zapisane

nie działa mi o z kreską
√ιק
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: Strona zrobiona przez 11-latka
Skocz do: