Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Strona zrobiona przez 11-latka  (Przeczytany 14748 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Luu
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 93
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 10.02.2008, 21:34:34 »

Okej, masz 11 lat to gratuluje ale jak dla mnie nic szczególnego a nawet niskooo...
Strona, hmmm... 6 prostych grafik [zapewne robionych w gimpie] na stronie głównej i 2 linijki tekstu.
Opis programu - tak obszerny że nie będę tego komentował.
"O mnie" Hmmm... Czemu nazwałeś to "O mnie" jak opisujesz przygode z gimpem ? W tym dziale powinno być coś o Tobie.. Imie, wiek, hobby itd...
Forum - no dobra, robisz gimpuj.info reklamę to nie będę się czepiał.
Galeria - Kilkanaście grafik zrobionych na podstawie tutków. Okej, uczysz się... Ale weź to jakoś uporządkuj bo taki chaos że ja nie wiem...

Wnioski końcowe - nie pisz że "cieniasem" jest ktoś kto ma Bloga bo może mu się to podoba? Jak na swój wiek jeśli umiesz jakąś małą część html'a to gratuluje ale zrób coś porządnego i w tedy zacznij pisać o innych ludziach bo tak naprawdę nic nie pokazałeś.

Zapisane
szujak
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 153
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 10.02.2008, 22:49:14 »

Polecam Ci:
kurs xHTML'a :http://webhosting.pl/kategorie/kursy/kurs_xhtml_formatujemy_strony_www
kurs CSS'a :http://webhosting.pl/kategorie/kursy/kurs_css_2_1_budujemy_nowoczesne_i_stylowe_witryny
Wszystko po kolei wyjaśnione w przejrzysty sposób.
Zapisane

----------------------------
http://www.pillart.pl
----------------------------
http://szujak.deviantart.com
http://szujak.digart.pl
Misiur
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika

Misiur

Webmaster


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 10.02.2008, 23:09:35 »

Ocena - badziewie. Ja mam 13 lat i robie w ajaxie... nie pokazuje projektów teraźniejszych... ale to http://www.ctiw.tk/ było w 11 lecie xD czyli mamy podobny poziom xD
Zapisane

Sorki, przeszedłem na photoshopa Chichot
Lenoxxi
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 188
Galeria Użytkownika


Chojrak ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 13.02.2008, 12:32:51 »

OK, a ja mam 123 lata i przeczytałem kurs html: www.kurshtml.boo.pl
« Ostatnia zmiana: 01.03.2008, 20:59:55 wysłane przez Lenoxxi » Zapisane

Stop pokemonom!!
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #18 : 13.02.2008, 16:25:16 »

i?
Zapisane
Izzyx (A.N.Onim)
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika


Contact juggler.


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 13.02.2008, 16:52:07 »

Strona taka, hmm... średnia. Zrezygnuj z tego okienka na poczatku bo to wkurza sporą ilość ludzi  Język Ktos zwracał juz uwagę - wstaw minniatury obrazów w galeri... Życzę powodzenia w dalszym tworzeniu.
Zapisane

Dawniej A_N_Onim.
SysrQ
Gość
« Odpowiedz #20 : 22.03.2008, 19:55:22 »

Ale też mi wyczyn...Nie wiem co w tym takiego... Zwykłe,proste sprawy a w dodatku mnóstwo błędów...
Choć ja w twoim wieku też coś podobnego robiłem...
niech Ci będzie 6/10
Zapisane
dzialo9
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 577
Galeria Użytkownika


Beztalencie.


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 23.03.2008, 22:15:37 »

No więc nie podoba mi się ten text o blogach, bo ja prowadzę i czuję się urażona, choc oczywiście rozumiem, że mogą cię one denerwować i masz prawo je krytykować, może jednak w nieco inny sposób...
A strona taka sobie. Nie potrafiłabym zrobic żadnej strony, po prostu ani mnie to interesuje, ani nie mam do tego jakiegos talentu, ale ta akurat jest jedną z gorszych, choć TEJ nie przebije. Oczywiście stronka jest niedopracowana i niezbyt piękna... Man nadzieję, że ją dopieścisz.
Zapisane

Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 24.03.2008, 10:47:16 »

Galeria...przydałaby się jakaś stykówka albo coś, bo brzydko wygląda. Szczerze mówiąc, nie za dobrze to wygląda (kilka obrazków i to wszystko?). Popracuj jeszcze, bo na razie słabo.

PS Za to tło powinienem ci "dać w pyska" Mrugnięcie

@dzialo9

Przepraszam, ale trudno bloga na onecie nazwać blogiem...te wasze konkursy i komcie...kultura pokemońska...
Zapisane

dzialo9
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 577
Galeria Użytkownika


Beztalencie.


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 24.03.2008, 12:55:35 »

komcie?

Ja prowadzę bloga według gustu. Znam blogi bardzo słabe, nie tylko na Onecie, ale także na mylog czy bloog. Uważam, że mój blog nie jest aż taki koszmarny, a że na Onecie? Po prostu wyjątkowo łatwy w obsłudze, nie interesuję się językami html czy CSS. Myślę, że skoro każdy może mieć swoje miejsce w Necie to ja też - jak urządzam swojego bloga i co na nim piszę jest moja sprawą do momentu gdy kogoś obrażę. Rozumiem, jak wcześniej napisałam, że blogów można nie lubić, krytykować je i tępić. Jednak metoda wykrzykiwania

Cytuj
BLOGI SĄ DLA SŁABEUsZY !! JAK CHCESZ COŚ POKAZAĆ NAPISZ STRONE W W PROGRAMIE KROK PO KROKU !!

nie są konstruktywne, inteligentne, ani w żaden sposób uprzejme - wręcz obrażają osoby prowadzące blogi sugerując, że są słabeuszami. Gdybym miała ochotę spróbowałabym pisać strony, jednak jak mówiłam - nie chcę. Mój blog Konie i Koty jest dla mnie wystarczający. Może kiedyś, stronę www...
W każdym razie dobrze byłoby gdyby Slaith poprawił pierwszy post, napisany 16.01., i kulturalniej wyraził swoje zdanie na temat blogów i ich twórców.  Uśmiech
Zapisane

Pokrywek
Użytkownik

Reputacja: 9 Offline Offline

GIMP: 2.4
JID: wieczko@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 256
Galeria Użytkownika


^^Misio : *


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 24.03.2008, 14:22:58 »

No niestety pierwszy post świadczy o wieku autora Uśmiech
Dzialo, nie denerwoj się, po prostu kolega nie widział blogow z prawdziwego zdarzenia, takich porządnych.
Slaith, uwierz mi, sporo blogow jest już lepsze od tej twojej pseudo strony www Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 25.03.2008, 13:39:43 wysłane przez rav » Zapisane

nie działa mi o z kreską
√ιק
Lenoxxi
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 188
Galeria Użytkownika


Chojrak ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 24.03.2008, 14:33:25 »

Zgadzam się z pokrywkiem, choćby centrumxcf sebastiana... A ta strona wygląda jak robiona przez 4-latka
Zapisane

Stop pokemonom!!
valhala
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

valhala


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 24.03.2008, 15:00:09 »

Masz pasje i ją pielęgnuj. Mój pierwszy projekt serwisu za który skasowałem trochę grosza był tak zły, że do dzisiaj się go wstydzę. Mam nawet zamiar zrobić nowy projekt za free bo tego nie da się wrzucić nawet do portfolio. Miałem wtedy dużo więcej niż 11 lat. Nie zrażaj się komentarzami.

Zajrzyj pod ten link:
http://www.dynamicdrive.com/

Gotowe skrypty do wykorzystania, menu, galerie itd.
Zapisane
fixer_33
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: xfix@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 145
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 24.03.2008, 15:59:14 »

Ja zacząłem mając 12 lat znudziło mnie przesiadywałem przed kompem nawalając w gta vice city przez całe wakacje kończę za tydzień 14 lat a teraz próbuję w jakiś sposób wbić w głowę wiedzę w szybkim czasie piszę w xhtml css javascript i w trakcie uczenia php jestem do tyłu bardzo, bardzo ale poświęcę całe dnie wakacji na kucie po php zaczynam c++ turbo pascal a po 18 roku idę na szkolenia programistów & webmasterów/grafików. Stronka, fakt jest cienka ale to nie powód do załamywania się ćwicz, ćwicz a zobaczysz efekty i po latach ci którzy cię krytykowali jeszcze im szczęka opadnie  Język
Zapisane
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: Strona zrobiona przez 11-latka
Skocz do: