Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: tapetka Predator moja pierwsza
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: tapetka Predator moja pierwsza  (Przeczytany 1614 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
crunch
Gość
« : 11.01.2008, 16:00:56 »

jak wszyscy sie chwala tapetkami to ja tez sie pochwale moze wam sie spodoba zamieszczam w mniejszym formacie troche by szybciej sie ładowało  Uśmiech
Zapisane
Luna20
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika


GIMP 4 EVER


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.01.2008, 18:37:34 »

hmmm.. podoba mi się Chichot . Nie chciałabym miec jej wieczorem na tapecie Uśmiech 2.Strach się bac Chichot
Zapisane
CorteZ
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 207
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 25.01.2008, 00:36:38 »

Podoba mi się... ale z tego co pamiętam predator juz nie miał tych swoich "Włosów" Po zdjęciu maski... Jednak u ciebie po lewej są one widoczne

(Może to moja pamięć zawodzi Uśmiech 2)
Zapisane


karma
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25.01.2008, 12:42:02 »

Zauważ, że tapety (a mówimy tu o tapetach na pulpit) są funkcjonalne tylko wtedy, gdy dobrze na nich widać ikony (zwykle na pulpicie znajduje się trochę ikon). Tapeta powinna więc posiadać obszary jednolite, o "wyciszonym" kolorze bądź trochę "rozmyte", właściwie jest tu sporo technik do wyboru, a celem ich stosowania jest to, aby ikonki, jakie użytkownik ma na pulpicie, nie "ginęły" w natłoku szczegółów tapety.

Spróbuj się trochę pobawić swoją tapetą w GIMP-ie, jestem pewna, że uda Ci się ją ładnie pod tym kątem dopracować. Pozdrawiam!
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: tapetka Predator moja pierwsza
Skocz do: