Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Współpraca przy tworzeniu systemu blogów
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Współpraca przy tworzeniu systemu blogów  (Przeczytany 1822 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
proktor
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

proktor


Zobacz profil
« : 28.12.2006, 18:26:06 »

Witam, poszukuje grafika który chciałby zemną współpracować przy tworzeniu systemu blogów. Osoba zainteresowana zajmowała by się wyłącznie grafiką - na początku stworzyłaby ładny lay(zrobiłem w html-u przykładowy układ do którego osoba zainteresowana powinna się dopasować - chyba, że będzie miała lepszy pomysł) później to w zależności od potrzeb strony.

Ja będę się zajmować: php, mysql, html i css chyba, że osoba zainteresowana będzie znała jedną z technologi i będzie chciała pomóc.
 
O zyskach jeszcze niema co mówić bo jak na razie napisałem tylko klasę rejestracji i logowania ale oczywiście jeśli projekt coś na siebie zarobi to będziemy się dzielić ;]

Kontakt: pro3dor(NO SPAM)Gmail.com

Pozdrawiam proktor.
Zapisane
Coolinka
Gość
« Odpowiedz #1 : 19.01.2007, 19:42:08 »

Ja bardzo chetnie! Lubie blogi. Tylko nie wiem czy bedzie to na 100% mozliwe, bo jestem bez neta i (co gorsza) bez gimpa, ale to da sie zalatwic, bo co jakies 2 dni mam na ok. godzinny dostep do kompa, a gimpa zawsze mozna zainstalowac.
Zapisane
TL
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 258
Galeria Użytkownika


Tao Leny


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01.02.2007, 21:48:32 »

Jakby Coolinka (z jakiegoś powodu) nie mogł to ja byłbym bardzo chętny.
(Mam gimpa i neta ...)
Zapisane

Czytaj regulamin ! //Domaxi
Coolinka
Gość
« Odpowiedz #3 : 01.02.2007, 22:00:47 »

A moze sprobujemy razem? Tzn. czesc pracy do wykonania bedzie twoja, a czesc moja?
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Współpraca przy tworzeniu systemu blogów
Skocz do: